Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajaable, 24/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pivnice

    pivnice Pisálek fóra

    chtěl bych se zeptat nevím co to znamená přepnout na Unity a ukazuje mi to žluta šipka diky moc za odpověd fanda:wuerg:
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pivnice, jedná se o informaci že je spuštěná otevřená beta verze Unity. Pro více informací mrkni ZDE (klikni). Jedná se o přechod z Flash na Unity. Flash a Unity zatím budou k dispozici souběžně, jak dlouho to zatím nevíme. Pak dojde k vypnutí hraní ve Flash a bude už jen k dispozici hra v Unity. Proto je dobré vyzkoušet jestli i u tebe je hra v Unity dostupná.

    Prosím mrkni do FAQ, tam je vše popsáno. Vlákno se zpětnou vazbou najdeš ZDE a chyby které objevíš se hlásí ZDE.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  4. lubami

    lubami Pisálek fóra

    teraz som prešla na Unity a neukazuje mi dozretie zatial plodín
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lubami, ano o této chybě se už ví. Jedná se o testování a proto je důležitá zpětná vazba. Proto tě poprosím směřuj své příspěvky ohledně zpětné vazby na Unity ZDE a chyby se hlásí ZDE. Děkuji.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. majda5500

    majda5500 Pisálek fóra

    Ahoj omlouvám se, nevím jestli sem píšu správně. Asi jsem úplně blbá ale nevím jak zadat údaje do dotazníku pro novou verzi. Navíc mi ani hra v nové verzi nejde spustit jako kdyby se sekla před koncem načítání a prostě se mi neotevře.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majda5500, nic se neděje :), pro vyplnění dotazníku potřebuješ zjistit konfiguraci tvého PC, jak na to najdeš ZDE (klikni).
    Minimální požadavky pro hraní v Unity zjistíš ve FAQ ZDE.

    Vlákno se zpětnou vazbou na Unity najdeš ZDE a chyby se hlásí ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. Leenniisseek

    Leenniisseek Zelenáč fóra

    prosim povite mi nekdo kde vemu ty balicky s tema bylinkama co jsou ted v akci at je muzu nasadit ? dostla jsem balicek ten jsem vybrala nasadila zklidila a ted nevim kde je mam jako nabrat ?
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Leenniisseek, zřejmě myslíš váčky k akci faraonovy bylinky. Tentokrát musíš nejdříve nasbírat padátka, jsou dvoje jak na farmě tak na Baha, pak umlít vykládaný anch ve mlýně a odehrát minihru. Za odehranou minihru dostaneš váček ze semínky ten následně otevřeš a zasadíš semínka. Rozdíl oproti jiným akcím je, že už sklizené plodiny nejdou znovu zasadit. Musíš opět nasbírat dostatek padátek a ve mlýně získat vykládané anchy a odehrát další minihry.
    Vše je dobře popsáno ve FAQ k akci ZDE (klikni).
    Vlákno s diskuzí najdeš ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. Leenniisseek

    Leenniisseek Zelenáč fóra

    mooc dekuju :) ja byla uplne bezradna :D
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. *-farmerka*-

    *-farmerka*- Rádoby autor

    Ahoj Jsou tady změny ale vůbec nic mi nejde. Nenačte se mi ani unity, nevím jaký dotazník mám vyplnit. A na farmě při novinkách mi něco naskočilo zjistit více, tak mi to psalo něco jestli mám účet. A když ne tak se mám zaregistrovat. Farmu hraji několik let a přihlašovala jsem se přes hry.cz Děkuji za radu.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *-farmerka*-, farmerama přechází na novou verzi Unity, protože Flash už nebude podporován. Probíhá otevřená testovací verze Unity. Flash a Unity zatím budou k dispozici souběžně, jak dlouho to zatím nevíme. Oznámení o Unity najdeš ZDE.
    Minimální požadavky pro hraní v Unity a odkaz na dotazník, ZDE.
    Jak zjistit konfiguraci PC najdeš ZDE.

    Diskuze o zpětné vazbě je ZDE. A vlákno pro hlášení chyb ZDE.

    Přihlašování do hry se nemění a můžeš používat tak jak jsi zvyklá.

    Při kliknutí v novinkách na informace o Unity přesměruje na anglickou verzi fóra. Jedná se o chybu a je nahlášena k opravě.
    upload_2020-10-1_20-1-54.png


    Leenniisseek, není zač rád jsem pomohl :)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    Prosím o sdělení, zda RT nepočítá s tím, že by vzala na milost Windows XP a bylo možné Unity hrát i zde? Hraji od začátku farmy a teď musím skončit, protože mám starý pc a na nový nejsou korunky :-((
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cassiopea28 - systém win XP je již "zastaralý" a nepodporovaný (nejsou již potřebné aktualizace) Vím, že se mi to dobře píše, ale opravdu bych doporučila přeinstalovat na jiný systém popřípadě jiný stroj :(

    Přeji fajn hru
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Proč nejde spustit Unity na safari ? Syn mi řekl,že mám spustit chrome ale já v chrome nerada hraju.Na safari unity nepůjde ?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds

    A prozradíš nám kromě toho že máš prohlížeč Safari, jaký používáš operační systém a jestli je 64 bit ?
    A v Google chrome ti farma jede v Unity ?
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    V google chrome mi unity běží ale nemám ho ráda.Víc ti toho bohužel nepovím všechno mi to dělal syn a já tomu nerozumím.Jen vím že google chrome nemám moc ráda mám raději safari
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    burds

    No řekl bych, že používáš operační systém Windows, a proto ti to v Google chrome jede, v Safari ti to nepojede, jelikož tento prohlížeč už není podporovaný ze strany Apple a tudíž je zastaralý na dnešní dobu.
    Snad poznáš jestli máš při zapínání tvého počítače v logu "okno" nebo "jablko" ;)
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    To víš že ano jablko.Moc děkuji tedˇmám dost času se rozmyslet jestli hrát dál a neustále přepínat nebo odhlásit premium a na hru se vykašlat.Jsi moc hodný děkuji.Zatím jede obojí a na rozmyšlení mámdost času
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    burds

    Zkontroluj aktualizace, prohlížeče Safari jestli používáš nejnovější. Jinak by ti to mělo fungovat i v tom Safari, když ti to funguje v Googlu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.