Faraonovy bylinky (30.9. - 6.10.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Faraonovy bylinky ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.9.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 6.10.2020 ve 14:00 hod.
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ten řádek je prostě bomba!
    Pokud jsem to dobře pochopil, uvolní v krajním případě jeden zlatý slot a budoucí rozpěstování akčních rostlin bude moci probíhat vlivem nějakého toho bonusu ve zlatém slotu ještě efektivněji, případně se hráč nebude muset spoléhat na Kaštánkovou řadu a vyšlechtěnou pohanku (či jiné rostliny) kvůli okamžité sklizni.
    Do akce pochopitelně jdu s plným nasazením!
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Při téhle akci jsem minule musela stále počítat a chybělo mi stále jedno kvítí:p Pamatuju se na ní velice dobře, neboť jsem byla v nemocnici uf. Odměny jsou velice dobré, tak teď jí dotahnout do konce:D Držím všem zůčastněným palce;)
     
  4. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Také si vzpomíná,. že to byly samé počty, ale určitě se to dalo zvládnout, tak snad i nyní.
    Všem přeji ať to padá!!!
     
  5. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jdu sem hlavně vyjádřit nadšení nad stonkem, jistě nebudu jediná. Super, super, super. Tuto akci mívám ráda, odměny jsou vždy víc než skvělé.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tady neni vubec o cem diskutovat... jdu si pro radek. Amen. I kdyz nam teda k tomu testovani nemusel RT davat zrovna tezkou akci.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak zatim to procitam, ale teda za "rostliny, stromy," u padatka je carka protoze tam jeste neco ma byt nebo jen navic?
     
    ssasulka84 a Helena1313 tohle ocenili.
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tassadar11 - ano je tam navíc ta čárka. Tedy už není. Děkuji za upozornění

    Přeji fajn hru
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Třetí řádek na SH?!? Zajímavé!
    Budu muset udělat revizi ve skleníku!8)
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Do akce samozřejmě jdu i když to skládaní mě moc nebaví, horší to bude s padátkama na baha, tam mám dvě plochy dekorací, budu je muset zrušit, ale některé zrušit nemůžu když nemám vyčerpané bonusy.
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nové nápady žádné stále se opakující akce:eek:, odměny taky nic moc:sleepy:, (floreny - asi došla fantazie co by nám mohli darovat).:cry:
     
    Arči1000, papulice a maribeja tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký studený den :) tak akcička vypadá i s řádkem supr, ale už se vidím, jak místo rozpěstování čekám až se mi načte nová hra a budu hledat na foru (jestli se tam dostanu) co s tím, když ne xD Na mobilu v práci to prý sklízet asi nepůjde, tak pár hodin večer asi celý den nenahradí. Ještě zítra mám volno, tak budu bojovat, počítat a flintu mezi opice zatím házet nehodlám :D :p
    .macca. mám stejný problém na farmě, tak opatrně vyklikat nepotřebné ;)
    No opět dobrý stonek za 4 dny, tak zase posouvat, aby byl na očích.




     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
  13. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vždycky bude někdo frfňat. Já tedy bylinky taky nemusím, tedy na zahradě joooo, na farmě ne. Řádky sklízím kombajnem, tam se tedy moc plánovat nedá, ale odměny jsou, myslím, slušné!!! Florenů fůra, sezónní body. Asi to prubnu
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    Ktorý riadok je ešte na zvýšenie efektivity SH? Gaštanový nemám, ktorý je ten druhý ?
    EDIT:
    Díky .macca.
    ..... ani Narodeninový nemám ... to znamená že ten tretí musím mať :)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
    GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já se hodně rozmýšlím, skládání mne nebaví, ale řádek je dobrý, tak fakt nevím, do večera čas, tak se uvidí ;)
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    vladca Ten druhý řádek je Narozeninové přání, ten se dal koupit za real peníze. tuším že to bylo k narozeninám farmy.

    [​IMG]
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Možná se pletu, ale minule jsme syslili semínka až jich bude tolik, aby se zaráz použily bonusy +1, +2, +3. Teď je bonusů nějak míň a ještě jsou tak vzadu, že se na ně čekat ani nedá. Tak snad ukecám kolo štěstí, už tři akce mi žádný bonus nepustilo.
     
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    @evainfo: Pokud narážíš na novou verzi Farmeramy v prostředí Unity, tak ta beta je otevřená volitelně, vedle stávající hry ve Flashi, a záleží jen na tobě, kde budeš hrát.

    Jinak tuhle hru moc rád nemám - ne že by mě nebavilo skládání, ale vadí mi ty "šachy" s tím co kdy udělat a zasadit.
    Budu si to muset někam napsat...

    Pokud budeme věřit rozdělení na základní a bonusovou část, tak
    - na 40 základních her potřebujeme 40x ankh, což je 920x skarabeů a 1 160 prstenů
    - na 20 bonusových her potřebujeme 20x ankh, což je 460x skarabeů a 580 prstenů
    - na řádek (= 50 základních úkolů) potřebujeme 1 500x píchavku, 1 450x úžlabní růži a 1 920 vodních bobulí
    - na zbytek (= 25 bonusových úkolů) potřebujeme 2 270x píchavku, 2 270x úžlabní růži a 1 850 vodních bobulí

    Moje varianta hry tedy je:
    Vzhledem k tomu, že se skládačky do minuty dají zvládnout bez problémů, tak ze 40 základních her získám 400 váčků (40x4 z miniher plus 240 jako odměny za minihry), čili 400 semen. Samozřejmě že čím víc ankhů budu mít, tím lépe.
    Umelu si alespoň 40 ankhů, v úterý ráno odehraju všechny hry najednou, rozbalím váčky a zasadím (musím si pohlídat, abych stihl zasadit tak, že stihnu sklidit a dodat rostily před 14. hodinou!).
    Z každého pole sklidím o 7 rostlin víc než obvykle (bonus za odehrání 10., 20. 30. a 38. hry), takže budu muset počítat, kolik mám kterých semen a jak je tedy musím sázet na velká, střední a malá pole, abych dosáhl potřebných počtů. Samozřejmě že se sklizeň dá "vylepšit" pomocí kola štěstí, MJS, sezónních žetonů a Zuzina SH.

    Fajn hru a ať vám to padá, jak potřebujete...

    Edit 30.9. 9:08: V návaznosti na změnu v zadání akce jsem změnil počty potřebných kytek.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    makak-magot to jsem pochopila, ale je to jen na chvilku :)
     
  20. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Chápu to dobře, že sklizené kytky už nepůjde znova zasadit, jen ze semínek?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.