Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    Hezký den, nevím, jestli se mohu zeptat v tomto vlákně, ale nejde mi přepojit farma na Unity.....Mám v pc Windows XP profesional, může to být tím?
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    cassiopea28 : Myslim ze takhle :
    Windows: 7 SP1 a vyšší verze, 8, 10, pouze 64-bit verze

    Doma jo, v prace ne...
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Využívám možnosti se vyjádřit na diskuzním fóru k ovládání Farmeramy pod Unity.
    Objevil jsem během testování následující podstatný rozdíl v ovládání Farmeramy pod Unity a pod Flashem:
    Vzhled pro krmení (varianta Flash):

    [​IMG]
    Vzhled pro krmení (varianta Unity):
    [​IMG]
    Totéž platí i pro ruční sklizeň, vykydání, napojení zvěře či výroben, i pro ruční sklizeň stromů včetně použití Ultrahnojiva či ruční sklizeň rostlin, hnojení, superhnojení a Zuzino hnojivo.
    To v praxi velice znesnadňuje ruční sklizeň a další ruční aktivity na Farmeramě. Ve flashi stačí dvojklik (vyjma míst při stranách obrazovky), v Unity to není možné a hráč bude muset neustále jezdit myší nahoru dolu... Nevím, zda nejde o záměr, aby hráči byli nuceni používat pomocníky. Pokud ano, potom to může pro část hráčů být značně demotivující.
    Návrh řešení: Uvést vzhled ručního ovládání Farmeramy do podoby totožné s ovládáním ve flashi.
     
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jsem taky vyzkoušel a připadá mě to jako když to RT dal do oběhu právě dnes a ne že na tom už rok pracují.(soudím podle dosavadního seznamu chyb).Nic tam nefunguje jak má a ač mám NTB dle parametrů přesto je hra velice zpomalená a načítání také trvá dlouho.

    [​IMG]

    Za mě zatím nedodělek. Ale chci věřit,že to RT vyladí. Něco podobného jsme zažili při otvírání Bahamaramy,nového kola štěstí aj.
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Perfekt,tohle mi vyhovuje,krásná grafika.
    PS:postrádám na tržišti hnůj,nemohu ho nalézt;)
     
    pompo68 a maribeja tohle ocenili.
  7. ovets3

    ovets3 Rádoby autor

    Oveľa oveľa pomalšie než verzia vo flashi a Renzo je nehrateľný. Zajtra skúsim na inom stroji a na oveľa rýchlejšej linke, uvidíme.

    Trocha rozšírim. Doma i3 8GB RAM a integrovaná grafika, pripojenie DSL, farma ako tak, renzo úplne nehrateľný. V práci i5 16GB RAM, grafika nejaká slabá, pripojenie 4G od 4ky, renzo je na tom lepšie, dá sa trafiť (hrám výlučne Lukáša), ale oproti verzii vo flashi je to aj tak dosť s reakciami pomalšie.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
    satelit a Y_n_O tohle ocenili.
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No ta grafika nic moc, a zkusila jsem hrát Renza. To nende... S Lukášem jsem jela na plný počet žetonů, teď se klik projeví tak o vteřinu zpět a rafička je tím pádem úplně jinde.
     
  9. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    Jakmile kliknu na UNITY, hra se sekne a zmizí obraz, musím aktualizovat stránku a pak to najede na flash, mám Windows 10,
     
    tetka829 a maribeja tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si to taky vyzkoušela, ale každou chvilku to zamrzne a píše že stránka neodpovídá, to stejné na foru i při rolování, nebo přecházení na jinou stránku. Když se vrátím na farmičku, je tam dlouho zelená stránka a trvá to, než se ukáže farma.
    Tak zatím nic moc :p
     
    -Jiřulka-, kytička62 a farmarkamaja tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hnojivo najdeš na trhu v kategorii "Produkty".
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  12. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    Tassadar11 takže WIN.XP je asi starší, tak to nepůjde....a pc mám jen doma, jsem důchodce, v práci jsem nikdy pc neměla. Škoda, měla jsem farmu ráda a těžko se s ní budu loučit.Jinak děkuji za odpověď.
     
  13. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    @cassiopea28 : Ano, XP je bohužel starší.
    Záleží na tvém počítači, ale i já mám doma stroj, na kterém kdysi běhala XP a teď tam mám Windows 10.
    Zkus se stavit v nějaké firmě, co dělá opravy PC, tam by ti určitě řekli, jestli se dá na tvém PC přejít na Win10. A to nejen kvůli Farmě, ale hlavně proto, že Windows XP již nejsou ze strany Microsoftu podporovány, takže na ně nevydávají bezpečnostní opravy!
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zkusila jsem ,vše rozmazané a tak po nesnadném položení polí jsem se ihned vrátila ......
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  15. cassiopea28

    cassiopea28 Pisálek fóra

    makak-magot - tak to jsi moc hodný, děkuji. Hned zítra vyrazím do opravny PC a budu pátrat. Ach, kéž by to šlo. Stále jsem nemohla zjistit, jestli XP je starší nez Win.7. Jsi jediný, kdo to věděl, moc díky.
     
    makak-magot, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Až na trochu delší naběhnutí farmy mi hra šlape jak hodinky. Mám Win10 64bit, jedu ve Firefoxu. Počítač mám cca 8let, aktualizuji pravidelně.
    Mimo Renza jsem zkusila všechno (jen na rychlovku, chyby jsem nehledala). Líbí se mi možnost volby na trhu. Jen u kola štěstí se mi dělají mžitky před očima, jak se střelka vrtí sem tam. Taky to prodlužuje točení.
    Kupodivu šla hra v Unity rozjet i na mobilu (Puffin), ale je to děsně pomalé. K použití jen v nouzi nejvyšší. Zatím naštěstí jede Flash.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
  17. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem vyzkoušela tu novou verzi. Fachčí docela dobře, až na pár výjimek, ale ta grafika... Všechno se tam blejská, záře se rozlévá... To se mi teda nelíbí. No, uvidím, jestli si zvyknu. Ale hezčí to rozhodně není...
     
    jitunka1444 tohle ocenil(a).
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Plusy Unity:
    dekorácie (nulové sekanie animácií)
    HD úroveň vzhľadu farmeramy (Je vidieť, že na tomto pracovali: na vzhľade)
    Návrat renza

    Mínusy Unity:
    totálne otrasný druh písma (dodáva dojem rozmazanej grafiky)
    zbytočne veľký kurzor

    Jasné nad slnko, že BP testoval skôr vzhľad farmeramy ako fungovanie systému lebo ten zoznam chýb :D prakticky nič nefunguje...
     
    maja.rada, Čonkin a modrýměsíc tohle ocenili.
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Dob
    díky už tam je;)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) betaverze není dokonalá, budeme věřit, že se to vylepší, zatím se vracím na flash, unity vyzkouším zase zítra jen na chvilku, ani některé grafické změny mě neoslovily (např. ty sluneční paprsky nebo co to je, vycházející z levého horního rohu ve městě jsou dost nepříjemné - psobí to rozmazaně), ale snad "bude líp"
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.