Oznámení Otevřená beta Unity/WebGL klienta

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,

  s radostí vám oznamujeme začátek otevřené beta verze Farmeramy v novém klientovi Unity/WebGL. Začíná ve středu 30.9.2020 14:00. Konečně!

  Pro tým Farmeramy to byla dlouhá a strastiplná cesta, ale nyní jsme nadšení a některým z nás se ulevilo. Pravděpodobně si dokážete představit, že poslední roky pro nás byly obrovskou výzvou. Nechceme zmiňovat veškeré detaily, protože by se z toho stal román. Někteří z vás jistě dokáží pochopit, že přenesení hry na novou technologii není tak jednoduché, jak to zní. Nejedná se o pouhé kopírování existující hry. Jde o mnohem složitější postup.

  Během posledních let se technologie Unity zásadně vyvinula. Výkon byl neustále optimalizován a právě kvůli němu jsme se během posledního roku v jednu chvíli rozhodli pro zásadní změny v naší architektuře, což znamenalo začít téměř od nuly. Předpokládáme, že většina z vás dokáže pochopit, jak těžká tato rozhodnutí jsou, ale udělali jsme vše proto, abychom pro vás zajistili nejlepší kvalitu a výkon. Samozřejmě to mělo za následek více práce, kompromisů a na konci také větší časový tlak, ale stálo to za to. V zásadě jsme dosáhli nejen toho, že Farmerama neskončí společně s technologií Flash, ale také jsme jí zajistili dlouhou budoucnost.

  Od středy můžete tedy jednoduše přejít na klienta Unity/WebGL a hrát Farmeramu v něm. Samozřejmě ještě nějaká práce zbývá, ale celkově jsme se současným stavem spokojeni. Připravili jsme FAQ obsahující spoustu podstatných informací a doufáme, že v něm najdete odpovědi na většinu vašich dotazů. Prosíme vás, abyste si udělali na chvilku čas a pozorně si jej přečetli. Děkujeme vám.

  Teď z trochu jiného soudku. Může se stát, že nebudeme moci všechny naše hráče přesunout na Unity/WebGL klienta, především kvůli staršímu hardwaru, který používají. To znamená, že se možná někteří z vás nebudou schopni dostat do Unity/WebGL klienta.

  ALE v tomto případě děláme všechno, co je v našich silách, abychom se ujistili, že budou mít všichni možnost pokračovat ve hraní Farmeramy. Souběžně s Unity/WebGL klientem jsme začali pracovat také na alternativách. A jako vždy vás o nich budeme informovat, jakmile nadejde správný čas.

  Budeme velmi vděční, pokud si každý z vás vyzkouší Unity/WebGL klienta a samozřejmě budeme také rádi za nahlášení chyb (Prosíme vás, abyste si pozorně přečetli instrukce v tomto vlákně: Unity - hlášení chyb.). Jak je popsáno v daném vlákně, moderátoři společně s naším oddělením služeb pro zákazníky zkontrolují a přeloží nahlášené problémy, aby je mohli předat týmu Farmeramy. Před nahlášením chyby se prosím ujistěte, že daná chyba již nebyla nahlášena jiným hráčem. Tím se výrazně sníží pracovní zátěž našich moderátorů.

  Kromě toho vás prosíme, abyste věnovali pár minut vyplnění tohoto dotazníku: https://forms.gle/ZyQCdEHonQZJVuJM6 Velmi nám to pomůže! Veškeré detaily opět najdete ve FAQ.

  Jako vždy, oceníme veškerou zpětnou vazbu. O své pocity, názory a zkušenosti se můžete podělit v tomto vlákně: Unity - zpětná vazba Prosíme vás, abyste byli co nejvíce konstruktivní a detailní, abychom mohli vaší zpětné vazbě co nejlépe porozumět a v případě potřeby na ni efektivně reagovat. Moderátoři nás podpoří pravidelným souhrnem vaší zpětné vazby, takže nic nebude ztraceno.

  Za pár týdnů obdrží všichni hráči malý dotazník, ve kterém bude také možné vyjádřit svou zpětnou vazbu. Detaily budou zveřejněny později skrze oficiální oznámení a novinky ve hře.

  Někteří z vás jsou možná zvědaví, co se přihodilo Renzovi a jeho jarmarku. S radostí vám oznamujeme, že v Unity/WebGL klientu funguje skvěle. Určitě byste jej měli vyzkoušet. Je to zábava!

  Kromě Renzova návratu na vás čeká také nové tržiště. Co se změnilo? To můžete samozřejmě sami vyzkoušet nebo využít naše FAQ.

  Co dál?
  Především vám chceme poděkovat! Děkujeme našim hráčům, kteří neztratili důvěru a zůstali loajální. Naším největším cílem bylo dokázat, že nejen věříme v budoucnost Farmeramy, ale také ji dokážeme zajistit v udržitelné podobě. Ačkoliv někteří z vás nevěřili našim oznámením, nikdy jsme se nepřestali soustředit a vždycky jsme věděli, že ten den jednou přijde. Děkujeme všem, kteří jsou nyní nadšení stejně jako my a kteří nás podporují během poslední fáze, dokud oficiálně nezahájíme novou éru Farmeramy v Unity.

  Nezapomněli jsme na něco?
  Možná na malý dárek? Dobře, pojďme na něj.

  Všichni hráči, kteří použijí bonusový kód OPENBETA, získají na svůj herní účet 15x Superhnojivo, 1x BZ booster pro akční rostliny a 1x Mrkvovo-jablečnou směs. Kód platí od středy 30.9.2020 00:01. Na každém herním účtě lze využít jen jednou a jeho platnost končí 3.10.2020 23:59.

  V neposlední řadě...
  Děkujeme všem našim moderátorům.
  Vaše neustálá podpora byla mimořádná. Jsme si jistí, že někteří z vás měli pochybnosti, zda tohoto cíle vůbec dosáhneme. Také víme, že jsme toho po vás chtěli během posledních let hodně - díky vám můžeme Farmeramu provozovat v jakékoliv technologii! Díky vám jsme v nás nikdy nepřestali věřit a díky vaší podpoře jsme byli schopni odhalit všechny problémy s dostatečným předstihem. Nikdy nedokážeme dostatečně vyjádřit naši vděčnost, ale doufáme, že víte, jak moc si vážíme každého z vás. A doufáme, že s vámi každý jedná s respektem, laskavostí a porozuměním, které si zasloužíte! Děkujeme!

  Budeme vás průběžně informovat o všech novinkách, proto doporučujeme sledovat oficiální oznámení na herním fóru.

  Děkujeme za váš čas, užijte si Farmeramu v Unity.

  [​IMG]
   
 2. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,

  z důvodu oprav některých chyb, dojde k posunutí začátku otevřené open beta verze Farmeramy v novém klientovi Unity/WebGL.

  Start je v 16:00 hod.

  Připravíme na víkend malý bonusový kód za delší čekací dobu.

  Děkujeme vám za pochopení a podporu

  [​IMG]