Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Emička022, 4/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Mám stejný problém.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Dnes od 14 hodin na 24 hodin probíhá test klienta Unity na live serverech, viz toto oznámení Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta
    Doporučuji použít prohlížeče Google chrome, Firefox, nebo Edge.
    Vaše zařízení by mělo splňovat minimální požadavky na spuštění hry, ty naleznete ve FAQ
    Snažte se ukončit všechny nepotřebné programy ve svém počítači a nechte chvíli načítat, někdy to může trvat trošku déle, záleží ma konfiguraci vašeho zařízení.
     
  3. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    tak jsem zkusil Google chrome, ale ani tam se nelze přihlásit
     
  4. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Mám dobrý počítač.Ale jestli se to nezlepší přestávám hrát farmeramu.Je to hrozně pomalé a já na to nemám pevné nervy.Ahojte. NÉ VŽDY VŠE NOVÉ JE LEPŠÍ NEŽ TO STARÉ!!!!!
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenda

    Nechej to nějakou dobu načítat.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj drahulína

    Nevím co je u tebe dobrý počítač. Bohužel Flash player končí takže to nové musí být.
    RT připravuje alternativy než se vše vychytá, netřeba hned panikařit s koncem hry.
     
  6. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    tak v chromu načítám již 22 ,minut a ještě jsem se na farmu nedostal. Tak nevím jestli po Novém roce nebudu následovat petaM2001
     
  7. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    U mě taky nehratelné !!!
    Jestli to takhle bude i od ledna,tak asi taky budu muset dát farmě papá....Na tohle nemám nervy ani čas.
     
    olla126, rosnička007 a Iwuska tohle ocenili.
  8. verunkastep

    verunkastep Pisálek fóra

    Zbourala jsem nějaké chlévy, chtěla dát jiné to mi na Unity nejde. Máte někdo podobnou zkušenost?
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj verunkastep, jedná se o test Unity, takže se i toto může stát. Mám vyzkoušeno, že když se odhlásím ze hry, tak mohu po přihlášení pokračovat v činnosti kterou jsem předtím nedokončil.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. -sisi007-

    -sisi007- Zelenáč fóra

    Ahoj chci se zeptat jestli se někomu také ukazují políčka jako právě zaseté ale jsou už hotové :-( .
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  11. barney75

    barney75 Rádoby autor

    ahoj,mám jen dotaz..jak se to teď přeplo z toho Flashe,tak mi ikona ruky z kterou pohybuji myší zvětšila snad pětkrát,nevíte co s tím? díky..myslím tím ta ikona že na cokoli najedu a chci to potvrdit...někomu se buď ukazuje šipka nebo ta ruka
     
  12. alenal

    alenal Stálice fóra

    mě se také ukazují políčka jako nově zasetá, a na forum se přímo z farmy nedostanu
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -sisi007- a alenal, jedná se o chybu. Pokud se chcete podívat i na další postřehy hráčů o testování Unity mrkněte prosím ZDE nebo ZDE (klik). Jde o testování, takže ne vše bude fungovat ideálně.


    Ahoj barney75, nevím jaký používáš operační systém. Ve windows 10 to lze změnit takto Nastavení > Usnadnění > Kurzor a ukazatel a tam už si změníš velikost kurzoru.

    upload_2020-11-24_16-58-8.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    do hry sa mi zatial nepodarilo prihlásit takže zajtra ked zapnú flesh ako prvé pre istotu zruším prem =)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. barney75

    barney75 Rádoby autor

    ahoj ten kurzor mám právě ve Windows 10 nastavený v pořádku,všude mi to ukazuje v malé ikoně,jen v té velké velikosti na farmě
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    barney75, tak se bude jednat o spojitost s Unity. A to zatím nijak zmenšit nejde a myslím, že to ani nepůjde. Zase tak velký rozdíl v tom nevidím a zvyknu si. ;)

    Také pokud máš zmenšené okno s hrou, tak se ti může zdát kurzor zbytečně velký. Nedokáže se přizpůsobit velikosti okna s hrou. Zkus dát velikost stránky s hrou na 100%.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 24/11/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. -monička2-

    -monička2- Zelenáč fóra

    Zdravím ,tak pokud farma pojede takhle pomalu i v lednu jako ve zkušebním provozu KONČÍM !!!!!!!!! :-(
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. vykrocilova46

    vykrocilova46 Pisálek fóra

    zdravím,od včerejška se nemužu dostat na farmu prosím poradte děkuji
     
    olla126 tohle ocenil(a).
  19. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Tlieskam.... tisíce nespokojných hráčov, pravdepodobne tisíce zrušených účtov.... len kvôli vtipnej zábavke UNITY.
     
  20. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    mě taky políčka a stromy vypadají jako nehotové a přitom už jsou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.