Oznámení Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj farmáři a farmářky,

  kvůli přechodu na Unity/WebGL klienta, který se uskuteční v prosinci tohoto roku, potřebujeme provést velmi důležitý 24hodinový test, abychom získali více technických údajů např. ohledně načítacích časů a načítání na serverech. Během tohoto testu potřebujeme deaktivovat klienta Flash, tudíž nebude po dobu testování k dispozici.

  Spoléháme na vaše pochopení a podporu! Chápeme, že někteří z vás kvůli tomu budou ohromeni nebo dokonce rozzlobení. Bohužel však nemáme jinou možnost, jak tento test provést na živých serverech a máme na vás obrovskou prosbu: Prosíme vás, abyste od uterý 24.11.2020 14:00 hráli Farmeramu v Unity/WebGL klientovi. Nemusíte nic přepínat, tato verze se vám načte automaticky.
  Všechny vás prosíme, abyste hráli stejně, jak hrajete každý den. Přestože jste narazili na problémy během otevřené bety, dejte tomu ještě šanci. Pokud během testování narazíte na problémy, prohlédněte si FAQ, ve kterém je spousta užitěčných doporučení jak hru zprovoznit, a zkuste to znova.

  Mějte na paměti, že počáteční doba načítání je delší, než jste zvyklí. Buďte tedy trpěliví a pokud to bude možné, nenarušujte načítací proces. Děkujeme!
  Jsme si vědomi, že během testování mohou nastat problémy s výkonem a předem se hluboce omlouváme za způsobené nepříjemnosti. Klient Flash se opět vrátí ve středu 25.11.2020 ve 14:00.

  Nemusíte z toho mít strach, nebo si zbytečně dělat starosti. Možná odpovědi na vaše dotazy najdete ve FAQ k otevřené betě.
  Také víme, že je na fóru určitě několik pěkných témat, ve kterých můžete diskutovat. Všichni víme, že to byla dlouhá cesta, ale nyní se blížíme k cílové čáře a s vaší pomocí ve formě hraní Unity/WebGL klienta se dostáváme ještě blíž.

  Mějte na paměti, že podpora Flashe končí na konci roku 2020. Myslíme pozitivně a věříme, že všichni hráči budou moci hrát Farmeramu, jakmile Flash definitivně skončí.

  Alternativní řešení Unity/WebGL klienta je také ve finální fázi příprav a bude otestováno během několika následujících dní našimi moderátory. Jakmile budeme spokojeni s jeho kvalitou, tak vám jej představíme.

  V neposlední řadě si plně uvědomujeme, že někteří z vás mohou být zklamaní nebo rozzlobení kvůli špatnému načasování. Akce Kouzla podzimu a Frappé olé začnou ve středu a pro některé z vás jsou dožínky nejdůležitější akci celého roku. Chápeme, že se někteří z vás mohou cítit opomíjeni.
  Toto je důvod, proč jsme se rozhodli posunout začátky obou akcí ze 14:00 na 18:00, což vám zaručí minimálně 4 hodiny na přípravu.
  Nebudeme schopni poskytnout plnou kompenzaci, ale ve středu vám přineseme bonusový kód, který by měl zpříjemnit začátek akce.
  Jako malou motivaci připravíme další bonusový kód během testování. Zvěřejníme jej v úterý při startu testování!

  Opět vám děkujeme za vaši podporu, pochopení a loajalitu. Vážíme si toho!

  [​IMG]