Důležitý 24hodinový test technického stavu Unity/WebGL klienta / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

 2. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Vypadá to,že v úterý budu mít na farmě dovolenou!8)
   
 3. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Taky ráno sklidím a už se mi na farmu nebude chtít, chjooo, ztracený den ;) akci začnu asi až ve středu a to dopoledne bude dlouhé
   
  modrýměsíc, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
 4. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  A k čemu tedy ten test bude, když nebudeme hrát? Jak zjistí, jakou plnou zátěž a u čeho nová hra snese bez potíží a v čem bude největší problém? Já teda nevím, při testování jsem hrála jen občas, ale ten jeden den určitě nevynechám, protože je důležitý. Takže tak...

  EDIT: kaolín11, kdyby to šlo, tak ti jeden kupon pošlu, aby to tak nebolelo... A píšou o bonusech, třeba tam zrovna pomocníci budou.
   
  Naposledy upraveno: 20/11/20
 5. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  A kdo mi nahradí den ztracených pomocníků?!?:wuerg:

  Y_n_O A co jako budu celý den dělat?!? To bude absťák!:cry:xD
   
  Naposledy upraveno: 20/11/20
 6. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Nevím, jak kdo, ale já mám vždycky takhle mezi akcemi - standardně se jedná o úterý odpoledne a středu dopoledne - farmu spíš v klidovém režimu. Tedy mluvím o případu, kdy se očekávají padátka. Mám totiž na příslušných plochách naseté dlouhodobky a myslím, že asi většina z nás. Zatím nevíme, jakou podobu tyhle akce budou mít, ale pokud by šlo o výše zmíněné, o žádném "hraní jako obvykle" nemůže být řeč.o_O
  Záměrně, pochopitelně, vynechávat nebudu, taky mi záleží na tom, aby to fungovalo.
   
  -Jara05-, maribeja a berkaKolchoznice tohle ocenili.
 7. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím,
  vy už máte všichni hotovou akci Domácí puťky, že si tu stěžujete? :p A pokud ano, tak budete mít konečně čas na úkoly v družstvu. ;) Každopádně si myslím, že je dobře, že akce byly posunuty, jinak by hráči, kterým Unity nepůjde, přišli o celý den.

  Jinak je opravdu v zájmu všech hráčů, aby každý z nás testoval. Jedině tak v RT zjistí, jak na tom Unity doopravdy je. Pokud nebudou testovat ti, kterým to minule nejelo, tak bude % hráčů, kteří Unity nespustí, logicky menší, tudíž budou výsledky hodně zkreslené. Myslím si, že to nikdo z nás nechce.
   
 8. bropyk

  bropyk Hrabě fóra

  Ahoj,
  zcela chápu potřebu testu, ale na druhou stranu jeho příprava je úplný amaterismus. Hlavní snahou RT je konstruovat akce a to včetně jejich pořadí., aby hráči utráceli peníze. Kdyby tomu tak nebylo, tak muselo být pořadí akcí v listopadu jiné, tak aby šlechtící akce byla v době, kdy bude třeba takto testovat. Já hrát normálně budu, ale jelikož bude před akcemi, tak to nebude normální hraní, takže je to test dost na nic, protože tak se bude chovat většina hráčů.
  Taky mě nazdvihlo posunutí začátku na 18 hodinu. To je opravdu tak nemožné posunout to o celý den - taky by se více hrálo a byla by reálnější situace. A to zdůvodnění, aby bylo čas se připravit na akci. Na akci se většina hráčů připravuje večer - poslední 4 hodiny se nic neděje a nebo je něco záhadného a možná nám RT poradí jak se kvalitně připravit na akci 4 hodiny před akcí.
   
 9. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Drahé RT,pošlete mi nový počítač a já budu testovat,až se ze mně bude kouřit!xD
  Slibuji,že tomu dám šanci na mobilu.Budu trpělivější,ne jako posledně!:cry:
   
 10. makak-magot

  makak-magot Stará škola

  No, tak já rovnou hlásím, že toho moc neotestuju. Ne že bych to chtěl sabotovat, ale hraju z mobilu (nebo tabletu) a rozjet se mi to prostě nepodařilo - po 15 minutách čekání jsem prohlížeč odstřelil a šel dělat něco jiného. Možná jsem ale byl jen netrpělivý...
   
 11. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký večer :) Dob se omlouvám, ale jsem se musela zasmát, jako ze školáčky ... už máte úkoly hotové, že se tu bavíte xD

  No mohlo se to posunout o ten jeden den, ale doufejme, že to půjde zase o krok dopředu, že je potřeba to vychytávat. V minulosti bylo hodně různých výpadků, i dlouhých, nadávali jsme, ale časem se to vyřešilo. Hlavně, aby farmička jela dál, nic víc si nepřeji :p
  Ve středu ráno vstanu se slepicemi dříve a s kartáčkem mezi zuby budu sledovat načítání, no sovičkám nedávám šanci, že to stihnou:p ale možná mě překvapí.

   
 12. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  :D A k čemu ten test bude, když se nehnu z místa a bude se mi tam točit kytka do zbláznění, to toho moc neuhraju. Přihlášení fajn, jen delší, Renzo jakž takž, Lukáš nejlepší. Jinak bída a utrpení.
  Dneska je to samý test, já bych zkusil test na iQ ....

  Edit: evainfo: To už se těším, tykve máme v akci tak to půjde jako po másle xD
   
  Naposledy upraveno: 20/11/20
 13. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Pitrísku IQ-Tykve přijdou hned na řadu v nové Unity xD

  ... taky mám tykví hodně, hlavně ať se nerozutečou xD
   
  Naposledy upraveno: 20/11/20
 14. tronaldo55

  tronaldo55 Veterán fóra

  takže toto bude testovanie verzie unity v ktorej su už opravene všetky tie chyby z toho zoznamu? lebo v oficiálnom oznámení som sa nedozvedel o tom nič.
   
  -Jara05- tohle ocenil(a).
 15. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  tronaldo55, tak od čtrnácti nulnul dvacátého čtvrtého testuj a uvidíš, jestli se něco změnilo... nákupní seznam chyb byl dlouhý; hraním zjistíš rychleji, co stihli opravit a co ne, než pročítáním seznamu, který by zase musel připravit někdo, kdo pracuje na nové verzi a ztratil by tím sepisováním čas na práci...
   
 16. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Nějaké chyby opravené jsou, ale radši nepíšu, že už opravili všechno. Přesný seznam jsme totiž nedostali. Výsledek uvidíte sami během testování.
   
 17. tronaldo55

  tronaldo55 Veterán fóra

  no to som potreboval vedieť :) diky Dob
   
 18. smoulinek123

  smoulinek123 Vévoda fóra

  Chcu sa opítat pujde na mobilu hrát přes Puffin až se bude testovat, stáhl jsem si prohlížeč Edge a tam ně to teda nešlo pustit:mad:
   
  modrýměsíc tohle ocenil(a).
 19. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj smoulinek123

  V Puffinu mi to moc nešlo ani před tím, za to v Edge mi to chodilo přijatelně, myslím si že to tam bude lepší než v tom Puffinu.
  V tuto chvíli nedokážeme říci jak hra postoupila, budeme si muset počkat na test.
   
  modro.ocko22 a maribeja tohle ocenili.
 20. smoulinek123

  smoulinek123 Vévoda fóra

  pezt ale když jsem si stáhl Edge dneska na zadal Farmerama tak to chtělo po mě Flash, tak že až pujde Unity/WebGL tak na ten prohlížeč to pujde .
   
  modrýměsíc tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.