Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajaable, 24/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janiine, je to přesně jak píšeš. Nejdříve je nutné aktivovat bazén pro kraba v opičím chrámu 9. místnost a pak už ti půjde postavit i továrna na louskáčky. Pokud už máš kraba aktivovaného můžeš hned v Dílně postavit továrnu.

    Vše o posledních změnách na Bahamaramě se dozvíš ZDE (klikni).

    upload_2020-9-27_10-28-50.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Janiine tohle ocenil(a).
  2. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Dave Lister Nene právě,že aktivovaného ho ještě nemám. Proto mě zmátlo,že nemůžu mít výrobnu i když kraba mám. Díky
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine, rádo se stalo. Přeji hodně vyrobených louskáčků. :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Janiine tohle ocenil(a).
  4. babajaga.x

    babajaga.x Pisálek fóra

    Ahoj, koupila jsem v ramaobchodě 10 beden s bonusy a už mi nejdou koupit bedny v obchodě Septemberfestu. Naopak na druhé farmě už jsem měla v Septemberfestu bedny vybrané a v ramaobchodě jich šlo koupit jenom 5. Je to tak správně? Nikde jsem se nedočetla, že by počty beden souvisely s oběma obchody.
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babajaga.x bohužel se jedná o chybu, která již byla předána vývojářům. Správně by mělo jít zakoupit 10 kusů Bedny s bonusy ve farmářském obchodě a 5 kusů Bedny s bonusy v akčním obchodě z akce Septemberfest 2020.
     
  6. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,kalendář ještě není?,děkuji,zdravím.
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kulina1940 - máš dobrý postřeh kalendář opravdu ještě není. Kdo si počká ten se dočká;)

    Přeji fajn hru
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj koupila jsem pomocníky a vylezl na mě souhlas s osobnímí údaji. Proč? -navíc v němčině-
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, jedná se o souhlas s cookies, to jsou údaje o přihlášení a navštívených stránkách atd.. V němčině jsou proto že provozovatel hry sídlí v německu. Pokud používáš prohlížeč Google Chrome dá se přepnout na český překlad.


    upload_2020-9-29_16-36-18.png


    EDIT

    Pokud nechceš povolovat vše.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dala jsem si samozřejmě překladač ale tyhle věci mě vadí. Proč to někdo najednou-při koupi pomocníků- potřebuje vědět, když přechod na "cosi" je až zítra
     
  11. futheR21

    futheR21 Zelenáč fóra

    Tak nevím co to na mě chtělo, neumím německy a bez potvrzení mi to nepustilo do hry.
     
    mariejosefa tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143, s nákupem to nemá nic společného. Mně se to objevilo při přihlášení na farmu.

    Otevření beta Unity pro hráče je zítra. Je to součást přechodu z Flash na Unity. Po nějaký čas poběží flash i Unity souběžně. Jak dlouho to zatím nevíme. Pro více informací můžeš mrknout ZDE.


    Ahoj futheR21, o pár příspěvků výše je i český text, tak můžeš mrknout nebo také ZDE (klikni).





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jsme v ČR, takové věci mají být přeložené. A kdo německy umí a přečetl si vše, rozkliknul všechny body, zjistil jako já, že ona je to spíš perfektní sledovačka než jen souhlas s cookies. Co nás ještě tak načipovat? Nemám zájem, aby mi takto někdo narušoval soukromí a sbíral o mě data.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    Požádali jsme o překlad, takže doufáme, že to bude brzy přeloženo pro naše lokace.
    Bohužel sleduje se všude, s tím nic nenaděláš a není to jen tady. Co vše umí Google a další věc k výbornému sledování jsou věrnostní kartičky a další a další věci. Za kousek čokolády jim vlastně řekneš vše ;)

    Fajn hru pezt
     
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    petz ... já si to přečetla dopodrobna. Nikdo nemá dle české legislativy právo mě špehovat kam chodím na stránky, jaké mám zájmy, kde se zrovna nacházím (jak je tam napsáno). To nemá s cookies a se hrou nic společného, to už je zásah do mého soukromí. Tuto hru nehraji v Německu, ale na území ČR a zde platí naše zákony. Takový zásah do soukromí mohu v nastavení jedině vypnout neboli po jejich AUS.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable

    Sleduje tě každá stránka, na kterou vstoupíš, jestli se ti to nelíbí můžeš to zrušit.
    A nebo možnost používat jiné technologie, které zamezí nebo ztíží sledování tvého PC v internetu.
    Tohle je transparetní a vidíš co od tebe chtějí a co jim můžeš zakázat.
    Jak jsem psal výše sleduje se všude.
    Máš chytrý telefon ? - sledování Googlem nebo Applem
    Máš věrnostní kartičky ? - sledování co kde kdy kupuješ
    Prohlížíš internet ? - každá stránka o tobě uchovává informace, tím že máš uložené přihlašovací údaje.

    Nesmíš být tolik paranoidní ;)
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nejsem paranoidní, vím dobře, že kamkoliv se vrtnu jsem v hledáčku. Také mám PC nastavené tak, aby když nelze úplně zamezit sledování, alespoň jak píšeš , je ztížené. Jen mě fascinuje ta drzost s jakou se vymyšleniny EU prostřednictvím zábavné hry snaží BigPoint vnutit hráčům. Kam se za nimi hrabe STB nebo KGB, ani ti o člověku nevěděli všechno. :p Za chvíli třeba budou chtít číslo OP, číslo bankovního účtu a kolik mám nasysleno... xD

    P.S. Jen malá poznámka...pokud nám něco chtějí dávat na stránky a některým, kteří neumějí německy blokovat hru, protože si nepřečtou o co se jedná jako my, co rozumíme, bylo by asi dobré vznést námitku...dokud nebude oznámení v češtině, ať nám na stránky hry nelezou, jsme v České republice, nejsme součástí Německa. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable

    Jak jsem psal výše požádali jsme o překlad pro naše lokace, asi se tak nestane mávnutím kouzelného proutku, musime prostě počkat, až to někdo přeloží a vloží.
     
  19. honzik1987

    honzik1987 Pisálek fóra

    Taky mě štve, že jsou informace o ochraně osobních údajů v němčině.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    honzik1987 - jak už tady bylo zmíněno několikrát - o překlad jsme zažádali a dokonce se info zde dá dohledat i v češtině. Stačí zajet o pár příspěvků výše - zde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.