ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám otázku ohľadom ponuky riadkov v nebi. keď si zakúpim riadok budú v cene zahrnuté aj potrebné dekorácie alebo musím kúpiť stonok a potom ešte aj tie potrebné dekorácie?
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55 -. vždyť to tam máš napsané, že řádek a dekorace zvlášť ;)
     
  3. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím tronaldo55,
    akční nabídka retro ziskových předmětů se skládá ze tří částí:
    • nabídky řádků na magickém stonku bez dekorací
    • nabídky balíčků s dekoracemi
    • nabídky koupě jednotlivých dekorací
    Pokud si tedy zakoupíš jen řádek, bude bez dekorací. Ty budeš mít buď v liště, pokud si je dříve získal, nebo je můžeš za výhodnou cenu získat v balíčku. Pokud ti chybí jen některá dekorace, bude pro tebe výhodnější kupovat jednotlivé dekorace.
    Přeji příjemnou hru

    P.S. Díky evoku57
     
    .SilverAngel., tronaldo55 a evoku57 tohle ocenili.
  4. sonaraj

    sonaraj Zelenáč fóra

    Dobrý den, nevím kam mám napsat, ale proč mi nejdou koupit floreny pomocí telefonu? Po klinutí mám jen prázdné okno bez kódu a tel čísla. Děkuji za odpověď
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sonaraj - příště poprosím napsat dotaz do technických problémů - ZDE. Někdy tam dohledáš i řešení na problém, který máš ;)

    Zřejmě používáš prohlížeč Google chrome. Tam se objevuje tato chyba, pro zobrazení informací použij jiný prohlížeč.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pokud klient Unity/WebGL nebude fachat na mobilech, myslím, že pro mnoho z nás to bude znamenat důvod pro zamyšlení se nad důvodem, proč vlastně pokračovat v hraní Farmeramy.
    Stále větší a větší náročnost jednotlivých akcí totiž mnohdy člověka nutí (pakliže nechce zbytečně platit za různé vychytávky a spoléhá se na běžně dostupné komodity) hrát občas i na mobilu či jiném zařízení (nejčastěji s Androidem a asi i pod iOS), aby zejména během akcí neměl prodlevy, které by následně musel dohánět právě těmi různými vychytávkami.
    Doufám, že tak jako pro Android existovala možnost hry Farmeramy pomocí Puffinu, tak i v budoucnu učiní vývojáři Bigpointu něco pro ty, kteří si občas potřebují sklidit i v době, kdy nejsou aktuálně v blízosti počítače se systémem Windows apod. Jinak by asi museli začít akcionářům BP vysvětlovat, proč klesá počet jedinců ochotných platit a hrát Farmeramu.
    Sám používám mobil na Farmeramu zejména tehdy, kdy během svých volnočasových aktivit (geocaching) jsem v terénu a potřebuji se přihlásit, rychle sklidit kombajnem, osít a jít. Pakliže mi bude tento způsob přístupu na Farmeramu znemožněn, budu se muset rozhodovat mezi geocachingem a Farmeramou, pak je výsledek rozhodování jasný - geocaching považuji pro své zdraví (nejen fyzické) poněkud přínosnější než online hru...
    Ale dost by mě mrzelo, pokud by mě tyto dle mého názoru neuvážené (byť možná tak trochu vynucené) kroky BP od dalšího hraní Farmeramy (po skoro 10 letech!) odrazovaly. Asi tak.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :) to se mi bude stýskat po oznámeních Mám hotovo několik dní po akci, 4 vytočené bonusy .....
    Nebojte, zařadíte se mezi posledníčky a taky budete stíhat i bez mobilu;), ale věřím, že vás na holičkách nenechají.
     
    evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No Pitrýsek47 :) ráno vstát 04.30, dát se do gala, s tím sklidit celou farmičku a odpoledne přijít snad v 17 hod. po cestě nákupy a pod., někdy i v 18hod. a později ... chci kouknout na forum, hlavně propočítat potřebné v akci, taky připálit večeři a najednou je 22 hod. večer xD xD
    Mobil pomáhá, i když třeba není na něho pokaždé čas, pár kytí udrží v rozpočtu a akce se dá splnit :p





     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    V případě, že jedu mimo domov, jsem bez PC někdy i 3-4 dny. To bych Farmeramu bez mobilu nedala vůbec. Přechod na Unity nechám na poslední chvíli a doufám, že to do té doby s mobilama nějak vyřeší.
    Poslední možnost je zprovoznit bluetooth spojení notebooku s mobilem a sdílet data, ale netuším, kolik toho notebook sežere.
    A navíc to neřeší rychlé tajné odklikání na brigádě.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
    .SilverAngel., evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja taky budu mit problem, pokud teda chce Win7 64 bit... ale teda co je to za novotu, ze chce asi cookies, ale nemecky a dole mi sviti modry ctverec Datenschutz, co to je za novinku?
    Nebo mam problem jen ja?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. domina.vlasta

    domina.vlasta Pisálek fóra

    ...mám to i já a protože německy neumím, netuším co to je...Je tu někdo zdatný, kdo mi pomůže? Díky :)
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tassadar11 a domina.vlasta, jedná se o povolení cookies. V němčině je to proto že provozovatel hry sídlí v německu. Pokud používáte prohlížeč Google Chrome dá se přepnout na češtinu.


    upload_2020-9-29_16-51-7.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dave Lister : jasne, chapu co to chce, nevim ale proc TED po 10 letech a hlavne co to modry dole jako dela?
    Klikat na to nebudu a do skonceni flash to nejak doklepu :)
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zde je znění v češtině.

    Druhá záložka je pouze -více možností- a podrobněji rozepsáno co se povoluje.



    upload_2020-9-29_16-58-56.png


    Pokud nechcete povolovat vše zvolte tuto možnost.


    [​IMG]
    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mohly ty informace přijít dřív.
    Té modré tabulky Datenschutz v pravém dolním rohu se už nezbavím?
    Vadí mi.

    Opravdu si připadám jako svlečený donaha i do naha.
    Vůbec se mi to nelíbí a jsem tím otrávený.
    :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud se nic nezmění, tak bude Farmerama po přechodu na Unity hratelná i v prohlížečích na mobilech. Celkem obstojně funguje např. v prohlížeči Edge. Nicméně oproti prohlížeči na PC/NTB je to hodně velký rozdíl. Každopádně na sklízení a sázení během akcí by měla být tato možnost dostačující. Samozřejmě tam také záleží na hardwaru.

    Na závěr bych chtěl všechny poprosit, aby svou zpětnou vazbu k Unity/WebGL klientovi směřovali do vlákna Unity - zpětná vazba, odkud bude pravidelně předávána RT.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikeš, jedná se o informace ke kterým se dává souhlas. Proto je možnost do nich nahlédnout. Deaktivovat nelze.






    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak mně farma píše,že kód OPENBETA nenalezen :(
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maminka78 - dobré ráno, ZDE se píše, že až ve 14:00 hod, takže musíš ještě vydržet ;)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  20. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Skali,děkuji,ale v ofi je napsaná platnost minutu po dnešní půlnoci,bylo mi to divné ;)
     
    Skali a anvan tohle ocenili.