Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj, mám dotaz, dostali sme za február 2024 dekoráciu ? Myslím za otvorenie denných bonusov.
    Ďakujem
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dingičko

    Pokud jsi se přihlásila alespoň 21x v měsíci únoru a vyzvedla jsi si 21 krát dárek tak určitě ano, únor 2024
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den, ptám se na nabídku Sytě modré nabídky, kde nemusím koupit všech pět možností, ale jsou tam Multi balíčky, kde mohu koupit jen poslední. Problém je, že se mi ukazuje zase celkový Multi balíček na všechno.
     
    Naposledy upraveno: 2/3/24
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Píšeš tak, že vůbec nechápu na co se ptáš.
    Už jsi nějaký balíček koupila nebo ne ?
    Na přeskáčku to koupit nelze, kupuje se postupně a nebo všechny a nebo multi balíčky podle toho kolik jsi koupila jednotlivých nabídek.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Nic jsem nekoupila, jak píšeš kupuje se postupně, ale jsou tam Multi balíčky s určitou nabídkou č. 1 - 5 nabídek, č. 2 - 4 nabídky, č. 3 - 3 nabídky a č. 4 - 2 nabídky, které chci koupit, jen se mi neukazují. Ukazuje se jenom Multi balíček s pěti nabídkami.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Multi balíčky se ukazují také postupně, v závislosti na tom kolik jsi koupila jednotlivých nabídek.
    Takže uvedu příklad, koupíš si 1 a 2 nabídku, tím pádem se ti ukáže multi balíček 3-5, jiný ne, rozumíš ?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jasně a děkuji :) tak nic pro mě :p
     
    pezt tohle ocenil(a).
  8. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, v Severních lesích mi při sklizni stromů vyskakuje upozornění "že vzhledem k dosažení kapacity skladiště ztrácím vyskakující předmět". Kapacita skladiště je 2 000 a mám naplněno 1250. Co mám špatně? Díky za radu.
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b vyskakující předměty patří do kategorie různé viz FAQ. A troufám si tvrdit, že pro tuto kategorii ve skladě tak vysokou kapacitu nemáš. ;)
     
  10. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    koupila sem si řádek na stonku -krakenův přepych za 83 kč a chci ho doplnit dekorkama a ejhle -musí být další nákup za 50 kč- chci ho obsadit dekorkama a ejhle - další nákup přes 200 kč,co to je za legraci __??? radši už to vzdám,aby mě zase nezaskočilo energetické překvápko,děkuji ale už platím jinde
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435 Řada na magickém stonku "Krakení přepych" se nachází až v balíčku s názvem Sytě modrý balíček zábavy 5 viz FAQ. Pro její získání je tedy nutné zakoupit kromě posledního balíčku i veškeré předchozí balíčky.
     
  12. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    aha,děkuji
     
  13. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    ahoj dnes jsem v každodenní ovečce dostal za odměnu - 3x hlavní klíč,vůbec nemám ponětí kam s ním
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejda435 - Hlavní klíče slouží k odemčení slotů v konvektoru v protěžovém údolí ZDE

    Přeji hezký den
     
  15. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Zdravím, použil som vylepšenie "Sérum proti upírom" väčšia úroda z tvojích desivých a akciových rastlín (Desivý svet)
    Bonus +2 Trvanie 5:00 h . Na bežné rastliny na desivke to funguje, ale na akciové nie. Potom o aké akciové rastliny sa jedná?

    Edit: prepáč funguje to, mal som ešte použité niečo ďalšie čo pridalo ešte +2 na bežné plodiny na desivke a to ma pomýlilo ;) :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/3/24
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj charlie.b46

    Sérum proti upírom normálně na akční rostliny funguje.
    Před aktivací

    Screenshot_1.png

    Po aktivaci

    Screenshot_2.png

    Tak nevím co tam vyvádíš, nebo kolik myslíš, že budeš mít z políčka ?
     
  17. 77blaza

    77blaza Zelenáč fóra

    ahojky. aktivovala jsem si sochu pristav, vzalo me to 30 bananu a socha se neaktivovala. dekuji. nevim si rady, jsem level 85 dekuji moc
     
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 77blaza

    Nejprve mi dovol, abych ti vysvětlil, proč jsem přesunul tvůj dotaz sem...
    Důvodem přesunu je, že do vlákna, kam jsi původně vložila svůj dotaz, patří jen informace o množství dosažených TBZ a nic jiného.
    K dotazům slouží složka Dotazy, zde Jiné dotazy.

    A nyní k tvému dotazu. Koukal jsem se na aktivaci Přístavu (dle informací zde by mělo vše proběhnout normálně). Pokud jsi po restartu shledala nesrovnalost (neotevřený přístup do Přístavu), obrať se se svým dotazem na technickou podporu, nejsem schopen přímo zkontrolovat, v čem může být problém.
    Dle mého mínění by mohl pomoci restart (F5) nebo opětovné přihlášení do hry.;)
     
  19. 77blaza

    77blaza Zelenáč fóra

    Ahojky, chtela jsem aktivovat sochu pristavu, vzalo my to 30 bananu a socha neni aktivni, dekuji za pomoc
     
  20. 77blaza

    77blaza Zelenáč fóra