Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 10/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajaable, 24/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    děkuji za odpověď
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    ahoj chci se zeptat balicek radostne sklizne dostava jen nekdo nebo kazdy hrac ja ho nedostala v novince dekuji
     
    Naposledy upraveno: 18/10/20
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    notes72 - tuto nabídku dostávají jen ti, co ještě nikdy nic nekoupili
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj notes72, jedná se o individuální nabídku. Možnost zakoupit budeš mít třeba někdy v budoucnu. Individuálních nabídek je více druhů.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Hezký den, chci se zeptat, kdy bude další Obchodování a darování, bývalo docela pravidelně, ale teď už dlouho nebylo. Děkuji
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ivuška08, kdy bude další akce OaD to dopředu nevíme a termíny plánuje RT. Prosím sleduj oznámení o akcích, tam se o všech akcích dozvíš včas.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Děkuju za odpověď, oznámení o akcích samozřejmě sleduju, ale pořád nic a už je to fakt dost dlouho, proto jsem se zeptala. Hezkou neděli :)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ivuška08, není zač. Také mám tuto mini-akci rád a také ji vždy vyhlížím. Však se dočkáme. :)



    Minulá akce Obchodování a darování byla v půlce září.

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj, chtěla bych se zeptat jak je to s balíčkama na farmě, na své druhé farmě jsem dostala nabídku na balíček radostné sklizně, kde je i florenový strom, proč tuto nabídku nemám i na své farmě, když bych si ho ráda pořídila, florenový strom se totiž jak víte nedá přeposlat, anebo ať je možnost jej při OD poslat
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov, jedná se o individuální nabídku. Je možné že se ti nabídka zobrazí někdy v budoucnu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  12. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    hrají už delší dobu i moje rodina myslím roky farmičku dozvěděla sem se že 20 12 prosinci bude končit flash player bude taky končit i farma a nebo ne jak to půjde dal děkují za vyrozunění
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941, ano hraní ve flashi bude ukončeno. O přesném datumu, ale nevíme. Nyní probíhá testování hry v Unity/WebGL klienta. Oficiální oznámení si můžeš prohlédnout ZDE a ZDE (klikni). Pak si také prosím přečti FAQ k Unity.

    Pokud chceš vyzkoušet jestli lze u tebe hru v Unity hrát, stačí zvolit nabídku nad rámečkem hry.


    upload_2020-10-18_20-12-9.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    prosím kde nájdem žiarovku s čierným svetlom dakujem.
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babka7, jedná se o produkt montovny černého světla, který najdeš ve stodole pod záložkou děsivé předměty. Kdyby jsi chtěla postavit výrobnu, tak tu si zhotovíš pokud budeš mít dostatek surovin U Jacka hned na první straně.


    upload_2020-10-18_21-2-37.png


    upload_2020-10-18_21-1-20.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    takže sem byla na přepnou na unity krása ale chtěla bych aby mi to tam ty unity zůstaly sem snimy spokojená da se to nak udělat děkují za odpověd
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941 - dokud pojede testovací verze unity budeš mít k dispozici v pravém horním rohu tlačítko na přepnutí. Po skončení podpory FP by měla být unity dostupná automaticky.

    Přeji fajn hru
     
  18. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    prosím vás je mi 59 let jak tady píšete po skončení podpory fp automaticky dostupná včera celou noc sem hrála renzův jarmark na unity sem si přepnula doufám že sem nic nezblbla vypadá to krásně tam chtěla bych se optat proto taky píši jestli tam hrají jarmark abych ne stratila žetonky jinak vám přejí krásny večer hanka:p
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941, otevřená beta Unity končí 4.11. Do té doby můžeš hrát renza dle libosti. Jak to bude s žetony po skončení testování nevíme. Raději bych žetony utratil před koncem testování.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    Ahoj, nekde jsem se docetla, ze farma funguje i na mobilu.
    Muzete me prosim nekdo presmerovat na navod jak to udelat?
    Nejsem prilis technicky zdatna. :D Diky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.