Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 9/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem žufánek, 25/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Neviem, či sa správne vyjadrujem ikonami, ale mám na mysli jazyk fóra - čiže, keď chcem napr. odpovedať na príspevok, malo by sa tam zobrazovať Odpovedať a nie Odpovědět. Netvrdím, že som proti češtine alebo hocijakému inému jazyku, len ma štve absencia slovenčiny.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jedná se o technickou věc a dotaz na provozovatele fóra. Nyní není možné na tento podnět odpovědět. Dotaz předám dále.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. Somni8

    Somni8 Pisálek fóra

    Ďakujem Scorpius a Dave. xD
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Somni8, vzhledem k tomu že většinu tvoří čeští hráči, tak se o slovenském uživatelském rozhraní fóra neuvažuje. Co se týká překladů textů pravidel, oznámení atd., tak jak psal kolega je to běh na dlouhou trať. Věřím, že i přesto nám zůstaneš věrný a budeš se zde cítit dobře. Přeci jen fórum dělá hlavně komunita lidí a myslím, že zde panuje velmi přátelské prostředí.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    dobrý den chci se zeptat jestli mám někde na farmě bombastický dárek a kopání na cíl nemůžu to najít děkuji
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vanessa5, možná sis je dala někam do stonku nebo na nějakou plochu. Zkus určitě pohledat pokud víš určitě, že jsi je měla. Jako poslední možnost bych kontaktoval herní podporu a požádal je o informaci kde by dekorace mohly být vloženy.

    Bombastický dárek
    Kopání na cíl



    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. cingi1

    cingi1 Zelenáč fóra

    neviem uložiť zverinec na plochu,už to trvá 4 dni čo to skúšam
     
  8. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Ahoj,nejdou mi koupit floreny po telefonu,proč?
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    cingi1, zkoušel jsem umístit zvěřinec na plochu a vše proběhlo v pořádku. Je však limit 5 skladišť na jednu plochu, takže jestli se pokoušíš umístit šestý kus, tak to nepůjde. Musíš ho dát na jinou.

    [​IMG]


    kounak, došlo ke změně a nákup přes SMS byl zrušen. Nyní je nová platební metoda Platba mobilem (m-platba) také se určitě podívej na diskuzi k tomuto tématu ZDE.

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. cingi1

    cingi1 Zelenáč fóra

    Ďakujem to s limitom ma nenapadlo
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cingi1, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. -jahůdka70-

    -jahůdka70- Pisálek fóra

    Hráči ahoj , prosím , kde koupím baha-výběh pro agamu smaragdovou ?
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -jahůdka70-, výběhy pro Agamu lze získat nyní v Sezóně sezónního ovoce, pokud jsi ji tedy už začala plnit, teď si myslím, že už je skoro pozdě začínat, je v odměnách až na konci. Také nákupem Podivuhodných stájí když je s nimi akce. Agamu límcovou bylo možné získat v akci Blázni do zvířat. Obě stáje lze vyměnit při akci Obchodování a darování. Stačí tedy počkat až bude tato možnost a pokusit se je sehnat. Agamu smaragdovou ve hře nemáme. Máme Anakondu smaragdovou a to je šlechtěnec, tedy je dostupná při šlechtění anakond v chovné ohradě nebo ji lze zakoupit na trhu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    prosím, včera jsem si pořídila ve stánku štěstí hnízdo sojky chocholaté,ale nikde ji nemůžu najít ?
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ANAWI1950

    Restartuj hru pokud jsi tak neučinila, a zkontroluj stánek v Renzově jarmarku jestli opravdu koupila to co jsi chtěla a poté zkontroluj také inventář a použij také vyhledávač. Pokud se nepodaří dohledat, budeš se muset obrátit na herní podporu kam se to zatoulalo. Jak kontaktovat herní podporu
     
  16. kounak

    kounak Pisálek fóra

    Díky,už mám koupeno,čau.
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    mohla bych poprosit o laskavost?V nabídce byl řádek,za který jsem celkem 4 x zaplatila(různé ceny,pořád byl na stonku vidět,ale najednou zmizel a já nevím kde dohledat,ani ve FAQ jsem nenašla.Děkuji moc.(byl to řádek na libovolné dekorky)
    PS:zmizel v pátek,abych upřesnila
     
    Naposledy upraveno: 22/9/21
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22, zřejmě myslíš Sytě modré nabídky. Tam byl odměnou řádek "Krakenův poklad", ale až za pátý balíček. Pokud jsi koupila 4, tak jsi řádek nezískala. Jediné jak zjistit kolik balíčků jsi koupila je obrátit se na herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji,už jsem našla.Jen mi bylo divné že řádek se mohl zakoupit do pondělí a v neděli už nebyl k nalezení,jinak bych si i poslední balíček dokoupila,to je jasné.Zkusím podporu,ale chyba byla u mě v zobrazení-.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.