Platba mobilem (m-platba) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pezt, 6/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky.Dříve jsem používala hodně platbu SMS a teď jsem chtěla platit tou novou metodou platební Platba mobilem,ale bohužel jsem narazila,protože mám Mobil.cz a tam to nejde.Takže kupovat už kvůli tomu,že to nejde platit na Mobil.cz už nebudu no.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *Kuliočko*

    Předpokládám, že máš asi sim kartu na dobíjení, nemáš tam u nic žádný tarif (paušál) že ?
     
  4. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt Ano mám sim kartu na dobíjení a paušál nemám.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *Kuliočko*

    Tohle jsme předpokládali, jsi další kdo nám to potvrdil.
    Děkujeme za zpětnou vazbu.

    Fajn hru pezt
     
  6. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    pezt Nemáte zač.
     
  7. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Já kupovala přes sms a tohle mi nefunguje vůbec tak že k ničemu a floreny v žádné akci získávat ani nejdou tak že to kupovat nebudu
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pinda-ada

    Taktéž si dobíjíš kredit ?
     
  9. polednice

    polednice Zelenáč fóra

    Také mi to nejde. Dobíjím si kredit.
     
  10. Janis73

    Janis73 Zelenáč fóra

    Dobrý den, dříve jsem si normálnš dobíjel sms , od té doby co je změna tak mi to také nejde přes mobil, nepřijde mi žádný kod k zadání.Dobíjím si také kredit, paušál nemám
     
  11. martinek000000

    martinek000000 Pisálek fóra

    ]Dobrý den mam stejny problem dobijím kredit a herní měna nelze koupit děkuji
     
  12. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    jsem na tom stejně. Nešlo by to vrátit zpět? Takto přichází RT o platby a také hráči nejsou spokojeni, proč se ruší vše co funguje ke spokojenosti?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polednice, Janis73, martinek000000 a zdenda

    Děkujeme vám za zpětnou vazbu.
    Vlákno jsme založili záměrně aby jsme získali informace a předali je dál zda by se s tím nemohlo něco udělat.
    Rozumíme že to nebylo zrovna šťastné řešení, ale bohužel v tuto chvíli s tím nemůžeme nic udělat.
     
  14. pajakolos

    pajakolos Zelenáč fóra

    Ahojte farmáři i já jsem narazila,bohužel nejde mi poslat SMS je to smutné,taky mám telefon na dobíjení kreditu, ted když jsou kombajny za floreny, at se vám podaří to opravit moc děkuji Pája
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajakolos

    My opravovat nic nebudeme, to je věc platebního oddělení, my dáme pouze podnět, že hráči jsou nespokojeni s touto platbou a jestli dojde k nějaké úpravě nebo změně to nemůžeme zaručit.
     
  16. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Moc zdravím také si dobíjím kredit na Vodafone a kombajny kupuji přes SMS, paušál také nemám a floreny mi přes SMS nejdou koupit, ručně sbírat farmy odmítám, zabere to mnoho času, tak mi nezbyde nežli po 12 letech hraní farmerámy skončit, moc mě tyto změny RT mrzí, ale pokud to RT nevrátí, tak opravdu končím.
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj žufánek

    V tuto chvíli nevíme, co se bude dít a jestli dojde k nějaké změně, každopádně předáme dál.

    Děkujeme za zpětnou vazbu
     
  18. ROZA57

    ROZA57 Zelenáč fóra

    Mám stejný problém

    Píšou mě že mám napsat platné klíčové slovo a nevím co je to za slovo děkuji za odpověd´
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/21
  19. sslunce

    sslunce Pisálek fóra

    Mám stejný problém. Nedobíjim, mám paušál:cry:
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ROZA57

    Platba pomocí SMS byla zrušena proto to nejde. Je nová platební metoda, zde najdeš návod FAQ: Platba mobilem (m-platba)

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj sslunce

    Nevím s čím máš problém, s novou platbou nebo starou platbou pomocí SMS ?