Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 4/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem piskot, 26/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Mloky tam si teď čekat nemůžeme, nicméně ostatní tebou zmiňované zvířata by tam měla být všechna, jen je jejich šance na vypadnutí je velmi malá, při pár pokusech se nám podařilo toto.
    Myš:
    1.png

    Pes:
    2.png

    Křeček:
    3.png
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě tedy na mou farmu daná zvířata zapoměli naprogramovat.Ale to nevadí, budu tedy dál navyšovat počty pávů,bobrů,oslů, netopýrů....:wuerg:
    Příště až zase nashromáždím větší počet TS , hodím sem obrázek a můžeme hledat společně!8)
    Díky za snahu.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11

    Páv, bobr a osel, bohužel těch padá hodně to je pravda.
    Není zač ;)

    Fajn hru pezt
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  4. burds

    burds Titán fóra

    Petz moc děkuji.Pro mne je to fakt problém.Jsi moc hodná
     
    pezt tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds

    Není zač ;)

    A jinak "hodný"
     
    evainfo, burds a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj Dave, pokud 0 beden je chybka, tak bych byla ráda, aby zůstala. Protože si mohu vyzobávat bedny, které chci otevřít. Jinak píšeš, že lze srovnat bedny podle počtu. Mohu tě ujistit, že nelze. Srovnáno dle počtu a výsledek? 7,11,1,5,6 atd.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, mám seřazeno dle počtu a funguje. Když se bedny vybírají tak samozřejmě po vybrání počet nesedí, ale jak se přejde na jinou stránku, tak se bedny opět seřadí dle počtu. Jak jsem psal někomu vyhovuje že po vybrání beden zůstane 0 a někomu ne. Není to ideální, ale nejraději by asi většina byla proto, aby vybírání beden fungovalo jako pod flashem.

    upload_2021-4-12_18-16-45.png
    upload_2021-4-12_18-17-1.png

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    burds a michnaj tohle ocenili.
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Už delší dobu, když někomu píši holoubka není vidět co jsem napsala.
    Nešlo by s tím prosím něco udělat?
    Nevidím co jsem napsala, takže občas tam tedy mám hrubky, které už nevymažu protože si to po sobě nepřečtu.
    Předem děkuji karbar
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karbar, o této chybě se ví a je nahlášena, kdy bude opravena to nevíme. Dělám to tak, že pokud je ve zprávě krátký text, tak odpovím přes políčko odpovědět. Ale pokud je ve zprávě hodně textu a už není vidět co píšu, většinou volím novou zprávu. V případě kdyby se ti nechtělo psát novou zprávu, tak se dá pohybovat v rozepsané zprávě nahoru a dolu kolečkem myši nebo vpravo posuvníkem a tím si zkontrolovat text který píšeš.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    karbar tohle ocenil(a).
  10. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, proč, když otvírám bedny, zůstávají stát stále na svém místě jako otevřené s počtem ks nula ...předtím pokaždé, když jsem ji otevřela, zmizela, skočila místo ní jiná a já mohla aspoň rychleji ty bedny otevřít...tohle je teda děs, ve finále po otevření všech beden najednou všechny stejně zmizí a dnes celý den skáče myš tak, že chci dát rostlinám vodu, jenže myš jakoby skočí o krok dál a ťuknu na hnůj,teprve pak udělá skok zpátky na vodu.... :p
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Scharulka-, tímto bylo vyřešeno, že když bylo v inventáři více druhů beden, tak po otevření se vše přesunulo na první stránku a bylo jedno kde zrovna se bedna otevírala a hráč pak musel znovu nalistovat stránku kde skončil. Info o opravě najdeš ZDE. Řešení to není ideální a je to nahlášeno. Můžeš mrknout ZDE kde se to probíralo.
    Odskakování myši dělá většinou při zvětšení okna s hrou. Potom pokud se ve hře dělá více akcí rychle za sebou, ale to je dáno třeba odezvou internetu. Teď jsem sázel a sklízel pomocí kombajnu i ručně a odskakování jsem nezaznamenal.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. if67

    if67 Perspektivní autor

    Dobrý den, jsem tu už hodně let ale posledních asi 7 měsíců se tu nedá kloudně sklízet,neustále se to seká a to vše,stonek,louka trh prostě vše.Tak se chci zeptat kdy už bude farma plně funkční,z mé strany to není,mám vše vyčištěno,silný pc a dobrý program. Děkuji za odpověd
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj if67, podpora flash playeru skončila v lednu tohoto roku, což je zhruba tři měsíce, viz oficiální oznámení ZDE. Unity má větší nároky na PC něž měl flash. Minimální konfiguraci pro hraní v prohlížeči i přes samostatného klienta najdeš ve FAQ. Nevím co si představit pod silným PC a dobrý program. ZDE najdeš jak zjistit komponenty v PC. Pokud máš problémy s hraním doporučuji nainstalovat samostatného klienta. Může být problém s odezvou internetu a to se pak také projevuje tím co popisuješ.

    >>Unity/WebGL klient<<

    >>Samostatný klient Unity<<




    Toto je konfigurace mého PC. Farma na něm jde skoro stejně jako pod flashem. Video ze samostatného klienta najdeš ZDE.
    upload_2021-4-13_20-58-33.png

    upload_2021-4-13_20-59-44.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  14. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Nejdřív bych chtěl poděkovat RT za vrácení funkčnosti klávese F5 v klientovi. Vzhledem k neustálému sekání hry ji používám minimálně 10x denně.

    Ale asi podle zásady, že s každou opravou se do kódu zanesou další dvě chyby tam přibyla ta obludnost s otvíráním beden, takže už nestačí umístit kurzor na správné místo a otevírat bedny jednu za druhou, ale je nutno každou bednu vybrat, otevřít, odkliknout výsledek atd. Bude to již na trvalo?
    Kromě toho mi to přestalo rovnat bedny podle počtu.

    RT na nás evidentně zkouší systém "co všechno ti burani ještě vydrží než přestanou hrát!".
     
    Naposledy upraveno: 14/4/21
    drahulína tohle ocenil(a).
  15. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Dobré ráno, včera jsem ve svém příspěvku neuvedla, že myš přeskakuje při sázení kombajnem....zlobí to i dnes. A to otevírání beden...nevím jak pro ostatní, je to spíš přitížení. Nechci vypadat jako neustále nespokojená, ale co dřív bylo zábavou je teď spíš opakem.
     
    drahulína a Bokonon tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon

    Bohužel tato oprava s inventářem se moc nepovedla, ale je to již nahlášeno k opravě, aby tam ty prázdné bedny nezůstávali.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj -Scharulka-

    Jestli myslíš tento efekt

    [​IMG]
    Je to dáno velikostí herního okna, čím větší zvětšení okna prohlížeče, nebo klienta, tím větší odskok kurzoru s točící květinkou
    Pokud je rám hry v základní velikosti je tento efekt téměř nulový.

    [​IMG]

    Nicméně tento problém jsme taktéž hlásili k vyřešení, bohužel zatím se jim to nějak nedaří vyřešit.
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Pěkné odpoledne.
    Včera jsem zjistila, že pokud vložím příspěvek, můj podpis tam není. Jak dlouho ho nemám, nezaznamenala jsem to.
    Vím, že již někdy jsem takový problém měla a dobrá duše z moderátorů mi pomohla. Dokonce jsem si uložila i link do PC. Tak jsem na něj kikla a ukázalo se mi, že to nefunguje. Můžete mi někdo poradit.
    Děkuji.
     
  18. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Ahoj, chci se zeptat.....
    Když si dám komfortní pole velké a mám vyset 10 směrovkových keříků, tak bude oseto 10 komforních polí ?Mě se oseli pouze 3 a ukazuje mi to, že tam je ještě jeden sm. keřík ale ten už nelze vyset.
    Je to tak správně ?? Díky
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madulka_cz

    Server, kde jsi měla svůj podpis uložen, zřejmě zrušili. Je potřeba si najít jiné úložiště a obrázek uložit tam a poté vložit do podpisu. Docela stabilní úložiště https://imgur.com

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj vrbovka

    Je to tak správně, na osetí jednoho komfortního pole je potřeba 3 semínek.
     
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    pezt - děkuji. Tak jsem hodila oko na úložiště, na který jsem dostala tip. Ale on je problém. Ono je to v američtině...o_O:p jak říkám, samozřejmě v angličtině. a to je pro mě problém. Něco stabilního v českém jazyce by nebylo. Práce s úložištěm je pro mě novinka a né všemu tak dobře rozumím. Takže pokud můžu poprosit, něco jednoduchého, dobrého, stabilního a v češtině. Děkuji :)
    Nechci toho málo, viď :sleepy:, ale vží se do člověka, který takové věci nezná. Né vždy to je procházka růžovým sadem. ;)
     
    Dave Lister a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.