Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2-3/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 2/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima, enrikea a bačkora85 tohle ocenili.
  2. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím kde najdu beruščí hnízdo a labutí jezero ?
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jarosla469, jedná se o speciální stáje, které bylo možné získat z různých akcí. Nyní je lze získat z úkolu v Družstvu mrkni >>ZDE<< a >>ZDE<<. Dnes také běží akce a jsou součástí balíčku, který můžeš zakoupit >>ZDE<<.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Zaznamenal někdo, že se nešlo po 22. hodině 14.2. přihlásit do hry a tudíž nešlo využít konec akce s dortíky a vybrat si odměny za hvězdičky? Nikde jsem o tom neviděla ani zmínku, akce měla končit o půlnoci - a do té doby se nešlo přihlásit. Sakra, kdy zase bude možnost sehnat recept na Pinkie....
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  5. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď,
     
  6. barney75

    barney75 Rádoby autor

    ano okolo 22 hod.se nešlo přihlásit,tak veškeré snažení v soutěži zbytečné,měl jsem naposled sklízet akční a dodat pár dortíku abych získal řadu,,tak snad bude náhradní kompenzace a nechají nás to dohrát
     
  7. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ahojte farmári,
    kto máte postavené na Baha Tiki múzeum, pripisujú sa Vám TBS správne?
    Písala som na podporu aby mi to preverili, vraj nemajú na to kompetencie a nemajú nahlásený problém.
     
  8. barney75

    barney75 Rádoby autor

    ahoj,můžete mi vysvětlit proč se nešlo včera 14.2 po 22 hod.přihlásit,nebylo možné soutěž dokončit,takže několikadenní snažení bylo zbytečné
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minutka 10 - již se zde na fóru řešilo připisování BZ/TBZ z muzeí. BZ/TBZ se připisují se zpožděním při přechodu na jinou plochu.

    ------------------------
    Včera večer byl výpadek hry o kterém víme, ale v tuto chvíli nemáme informace zda se tento problém bude nějak řešit. Pro příště bych doporučila, již ze dřívějších zkušeností, nenechávat plnění akce na poslední chvíli.

    Přeji hezký den
     
    Skali a bačkora85 tohle ocenili.
  10. janibu

    janibu Rádoby autor

    Včera jsem měla sklidit se SH ve 23.30 a dokončit akci a získat řádek a nešlo se přihlásit. Chybělo 200 bodů.
    Spustíte hru ještě na dokončení akce????
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu, o nedostupnosti hry se ví. Na informace jaké budou v tomto případě další kroky realizačního týmu čekáme. Až budou informace k dispozici budeme vás informovat.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ono by to bolo OK ak by sa pripísali. Mne sa skôr odrátali. Pred zberom som mala 257 872... a po zbere mám 256 881...
    Ako by sa mi celý zber odrátal a nie pripočítal. Ešte si to pár dní pozorne odsledujem. Aj keď už dávno som lvl 800 dosiahla, takže či nahrám milión či miliardu naviac nezaváži.
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minutka10, v info oknu jsou dva údaje. Jeden je kolik máš bodů a druhý kolik chybí do dalšího levelu. Horní se přičítá a s podní údaj se odečítá. Jsi si jistá, že sis pouze nezaměnila údaje. Žádný problém s připisováním bodů zkušeností není hlášen a ani u sebe jsem nic takového nezaznamenal.

    upload_2024-2-15_11-41-0.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Podle toho, že mi byly vyměněny hvězdičkové mince za BZ atd., se výpadek řešit nebude. Dobrá rada nad zlato, že nemám nechávat dokončení akce na poslední chvíli... Jenže já chodím do práce a nemohu celý den sedět u PC a číhat na dozrání akčního kvítí. Navíc už mi skoro půl roku nejde hrát farma přes mobil, tak nevyužiju ani přestávku jako dříve. Ztroskotala jsem na padátkách, kytek by bylo dost - šlo mi jen o recept, na řádek jsem ani nepomyslela, protože tentokrát mi skládat dortíky vůbec nešlo.
    V poslední době mě ty stálé výpadky hodně štvou, ale jsem na farmě závislák, tak hrát asi nepřestanu. Zdá se mi, že ke zhoršení došlo hlavně po zavedení Alp - tam jsem to vzdala hned po zakoupení za hvězdičky.
     
    letníden a Richards76 tohle ocenili.
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmicka.86, určitě bych vyčkal na další informace, jak píše kolega >>ZDE<<.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Je to na Baha a tam už mám len údaj dosiahnutých TBS, nakoľko som už dávno dosiahla lvl 800. Takže o nič dramatického nejde. Teraz som zberala úrodu a body sa pripočítali. Uvidím ako to bude po zbere múzea zajtra.
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minutko10
    Příště prosím, až budeš odpovídat někomu na jeho příspěvek, piš až za poslední hranaté závorky, jinak to po uložení vypadá jen jako pouhá citace bez odpovědi - a za to bývá postih...
    Upravil jsem tvé dva příspěvky s odpověďmi tak, aby bylo zřejmé, že odpovídáš... bez postihu samozřejmě...;)
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  18. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Prosím o info, či mi správne ukazuje TBS na tom tiki múzeu. Ráno pred zberom, ak som naň klikla mi ukázalo čiastku 511294720 - presne takto, žiadne bodky ani čiarky medzi číslicami a pripočítalo mi len 5 miliónov. Pritom pri zbere ostrova pokladov mi riadne pripočítalo celú sumu TBS 106 miliónov a z ostrova stroskotancov 56 miliónov. Tak neviem v čom je chyba. Začala som na 257338086535 a po zbere všetkého mám 257516265072.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minutka10, 511 294 720 miliónů TBS z jednoho muzea je celkem vysoký počet. A to aby se ti TBS odečítali se mi zdá také nepravděpodobné. Doporučuji napsat na herní podporu a požádat je o prověření účtu. Tady na fóru to nevyřešíme.


    >>Jak kontaktovat herní podporu<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    pre Dave Lister:
    Ďakujem, ale podporu som už pred tým kontaktovala a odpoveď od nich bola, že nemajú oprávnenie kontrolovať pripisovanie TBS. Tak to už nechám tak. Aj tak už nemám kam na Baha postupovať.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.