Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zde se jasně ukazuje,že nejlepší je splnit akci hned první den,nejlépe ihned po zahájení! Co kdyby....8)
    To je skoro stejný,jako kdyby rozhodčí nepovolil prodloužení s argumentem,že gól měli střelit v prvním poločase!:wuerg:xD
     
  2. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, taky mi hra nešla otevřít od 23.15 hod. Bohužel jsem taky čekala na poslední sklizeň. Takže stonek žádný, jen ztráta hnojiva. Proč je výpadek zrovna při dokončování hry ? a není to poprvé. Dělám rekonstrukci bytu a tak přes den nemám na hraní moc času a doháním farmu až v noci. Skládání dortíků mám moc ráda, ale tentokrát to tvůrci trošku překombinovali. Opravdu by měli mít ohled na to, že farmu nehrají jen mladí lidé. My starší už tak dobře nevidíme. Já mám například 5,5 dioptrií a rozeznat ozdobu mi dalo dosti námahy, i když jsem používala mobil
     
  3. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Taky jsem měla stejný problém. Od 23.00 se nedalo přihlásit. Měla jsem sice splněno, ale i tak jsem chtěla ještě nějaké dorty dodělat a vybrat odměny. Nevím, proč když je problém ve hře, nejde posunout ukončení. Každý není rychlík nebo nemá tolik SH. A byl ze začátku velký problém s padátky. Na takovou akci jedno pole na padátka bylo opravdu málo a kdo nedokupoval nebo netočil pomocí zeleného hnojiva neměl moc šanci.
    Ostřílení bardi už ví, jak na to, ale jsou tu i hráči, kteří nehrají tak dlouho a neznají všechny fígle. Proto to mají třeba tip ťop, aby splnili.
    Proto chápu rozhořčení těch, kteří to měli na doraz a nemohli dokončit. Je to sice jen hra, ale zamrzí to.
    Přeji hezký den a hodně štěstí do další hry.

    EDIT: kaolín11 - naprosto souhlasím
     
  4. janibu

    janibu Rádoby autor

    Včera jsem měla sklidit se SH ve 23.30 a dokončit akci a získat řádek a nešlo se přihlásit. Chybělo 200 bodů.
    Spustíte hru ještě na dokončení akce a získání řádku????
     
    INČUČUNA1959 a činčilka12 tohle ocenili.
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janibu - zatím nemáme žádné informace, ale dá se předpokládat, že akce již nebude znovu spuštěna

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, přesně tak, poslední 2 hry na stonek jsem neodehrál. Ono nenechávat hru na poslední chvíli je dobrá rada, ale někdy to jinak nejde, než na poslední chvíli. Už s mlékem byl problém. Co je psáno je dáno, ale tady to neplatí.
     
  7. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Ahojky všem.
    Pekárna mi krásně vybuchla, 1 hodinu před koncem error !!! Nepomohlo nic, žádný restarty, tak jsem ani nenakoupil. Krásně zabitý čas a úplně pro nic. To fakt přijde líto !!!!
    Hodně štěstí ve hře.
     
  8. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Treba si aj uvedomyt že chodime do prace a nie ako píšeš že akciu si nechavame na poslední chvilú človek to mal presne rozpočítané a ako viacerý píšu prihlasenie už nebolo možné hodinu pred Ukončením akcie Bolo by spravodlive aspon na jeden den 24 hod znovu spustit Akciu alebo dat konpenzaciu na Ziskanie Stonku lebo vela hračou urcite vdaka výpadku zostaly oči pre plač
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    V tuto chvíli máme již vyjádření k nedostupnosti hry ZDE

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    V 23 hodin jsem pomalu v klidu ukládala farmičku ke spánku, a poslední, co mi zbývalo z akce, bylo vybrat odměny za hvězdičky, když se farma zasekla a restart už nepomohl. Celou hodinu, až do poslední vteřiny (a ještě pár minut poté) jsem se snažila do farmy dostat, ale marně. Ráno samozřejmě všechny hvězdičkové mince vyměneny za BZ a krejcary :mad: Takže beru své původní slovo zpět.
    Problémy nejsou odpuštěny a jakože předtím jsem byla zklamaná, teď jsem vyloženě naštvaná a farmu teď nechci ani vidět. Jestli se RT vytasí s nějakou kompenzací, rozhodně v ní nebudou recepty na pinkie pie a MJS, piccolo a sazeničky, o které tímto výpadkem přišlo velké množství hráčů.

    A farmářko, opravdu?! Děláte si z nás srandu? Možná, že kdyby ze začátku nebyla utažená padátka, tak bysme to nemuseli nechávat na poslední chvíli. Ale říct, že si za to v podstatě můžeme sami, vždyť víme, jak hra nefunguje, to je ubohý i na vás
     
  11. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    PRESNE A PRAVDIVO NAPÍSANE činčilka12
     
    wikky29, INČUČUNA1959 a raddre tohle ocenili.
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 pokud se vše povede, tak bude akce prodloužena a vyměněné akční předměty budou opět navráceny na herní účty. Právě tato výměna je jeden z hlavních důvodů, kvůli kterému nelze akci jen jednoduše prodloužit. Pro více informací doporučuji sledovat oficiální oznámení, kde se dozvíš, zda k prodloužení dojde a kdy.
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Já jsem finiš do půlnoci zaspala, jak si pročítám příspěvky, tak se nic nestalo. Stonek mám, koupila jsem 200 mlík. Picolku oželím. Jen mi zůstaly nějaké stříbrňáky, to vem ďas. Málokdy jedu akci takto nadoraz. Snad se v dalších hrách zadaří líp. Je to jen hra.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, informace o znovu spuštění akce naleznete >>ZDE<<. Ve vláknu s oznámením k akci jsem již změnu zapsal >>ZDE<<.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vida a mám dopečeno, díky za obnovení pekárny s cukrárnou. Bez chyby dokončeno s tužkou a papírem.
     
    lacrima, INČUČUNA1959 a wikky29 tohle ocenili.
  16. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Tak jsem včera večer nedokončenou akci ukončil, a teď, po návratu z práce jenom zírám...
    Pokračovat nebudu. Za zbývajících 22 hodin stejně není šance ten řádek získat.
    Tak zase příště.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  17. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já už vše podstatné měla než akce skončila, ale proč nechytit příležitost za pačesy a nevyzobat z obchůdku ještě i zbytek. Na obou plochách jsem ve dvě sklidila šafrán na padátka a teď pěstuju akční pomnoženou dvěma Jackama. Ty mi dají zároveň bonus i pro královnu, takže je využiju naplno, což se jen tak nestává, akce na celé farmě je vzácnost. Ještě by to chtělo něco vytočit na kole ...... ........ no nic, budu skromná xD

    Jen s tím hnojem na trhu to zamávalo, za 100 kousků přesně 700 000. Kdo by řek, že bobky budou jednou dobrá investice. :D Špatný je, že já je za tu cenu kupuju, kéž bych je jen mohla prodávat. :wuerg:
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bobky jen za sedm táců? Počkej na akci se semínkama z pytlíčku, tam se to šplhá výš :)

    Postupně ruším stáje, chlívky, jezírka a všechnojaksetojmenu i s výrobnama a továrnama u Vodopádů, tímto tempem nic neuhraju. Asik teď po sklizni dám ten pokrácený lablab na pajdátka, ráno akční, pokud se v mezičase vzbudím, zase akční, pak lablab a tak to půjde do pondělního rána.
     
    lacrima, Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak jsem akci šťastně dokončila a mám i Picolku. Mince také vyměním za něco užitečného. Moc děkuji za prodloužení.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/24