Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2-3/2024

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem olgaon, 2/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Krátký text, musíš se více rozepsat :)
    [​IMG]
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  2. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    ahojky chci se zeptat vše sem udělala nemam žádný ukol otevřela sem zvěřinec a chtěla bych dat tam zvířatka ale chybí mi modrý platna a vrtačky kde bych je měla dostat:music:
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,jak to že mě to nejde kupit,nevím o to mže mám recept ,neměl jsem ho kde získat děkuji

    [​IMG]
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - dle obrázku recept již vlastníš. Je k dispozici v řemeslnické čtvrti v pekárně v 5. stupni. Zavzpomínej zda jsi recept nezískal ze soutěže pořádané zde na fóru

    Přeji hezký den
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    No právě že žádnou soutěž jsem nevyhrál, proto je mě to divný, mám napísat na podporu asi že
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - tak pak opravdu jedině podpora. Zde toto nevyřešíme

    Přeji hezký den
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    smoulinek123 Napřed se podívej do pekárny jestli ho tam opravdu nemáš.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    polacka díky, už jsem na to přišla, jak fungují výstřižky, tak jsem to tu smazala
     
  10. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    moc děkují za odpověd ale mam vše už udělano ty zvěřince všechny
     
  11. ketule11

    ketule11 Pisálek fóra

    v i nvetáři jsem našla bonus (pod erbem mezi bednami) a v něm tajemné sazeničky, to je ze sklizené doekorace?
    děkuji za info
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    V tom případě se musíš obrátit na herní podporu, někdy se stane že se tato chyba objeví, oni to zkontrolují a když budou chybět tak ti je připíší.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj ketule11
    Vůbec nerozumím co myslíš o_O
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  13. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    dík za radu, jeden rýč už mám, ale rýčobití nenastalo, bude to fuška
     
  14. il.ja

    il.ja Pilný autor

    • Multipost je na diskuzním fóru zakázán - Kytka2001
    to vím ale chybí mi něco abych dostala kod

    mě nejde to poslední ta hCaptacha stahovala jsem to a nic

    nejde mi to na podporu tak to zkusím tady proč nejde posílat florenový strom aspon mezi svými farmamy.Zíkat v piccolo truhlách je skoro nemožné dávám měsíčně dost reálných peněz a nic mi to nedá ten florenový strom.
    děkuji za odpověd
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/24
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj il.ja
    Florenový strom (podobně jako Kouzelný strom) prostě poslat nejde. Taková jsou pravidla.
    EDIT: Ocenil jsem tvůj multipost 5 body. Příště prosím více využívej odkazu Upravit pod svým příspěvkem, chceš-li napsat něco přímo pod svůj původní příspěvek. Přečti si Pravidla fóra
     
  16. Odysseus50

    Odysseus50 Zelenáč fóra

    Prosím, mám dotaz. Kdy se vrátí do hry různé popisky? Například stav-počet florenů, jak dlouho se rostlina bude pěstovat,ve kterém jsem levelu atp. Prostě je toho mnohem víc a nehodlám vše vypisovat. Děkuji za odpověd´.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Odysseus50
    Ty jsou ve hře pořád, asi jsi si hrál v nastavení hry a tyto tooltipy jsi si vypnul ;)

    Screenshot_4.png
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  18. Odysseus50

    Odysseus50 Zelenáč fóra

    No, myslím, že tam rozhodně problém není. Stratily se i veškeré texty - popisky. Při přihlášení procenta načtení a povídání pod tím, a to co ukazuješ nemá slovní doprovod, zrovna tak stav krmiva atd.

    Vypadá to, že už je to spravené. Možná, že v tom měl prsty eset, nevím. Nyní, po aktualizaci při načítání to přebliklo a vše je v richtiku. Ale i tak děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/24
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Odysseus50
    Příště prosím (při zjištění, že vše již funguje) raději uprav svůj původní příspěvek (odkazem Upravit pod svým příspěvkem) a nepiš druhý příspěvek přímo pod svůj původní příspěvek (mohlo by se to považovat za Multiposting, ostatně přečti si Pravidla fóra).
    Proto jsem tvé příspěvky sloučil do jednoho (zatím bez postihu, příště by se to bez něho asi neobešlo).
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farmáři,ve stodole mam jako plod stromu samara.Co to je prosim za strom?Na faq v sekci stromů jsem ho nenašla...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.