Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marianko77, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marfuška1972

    marfuška1972 Zelenáč fóra

    aha díky za radu chápu tedy dobře,že musím nejdřív v sochách aktivovat zlatými banány?
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marfuška1972, ano je to tak. Nejdříve je potřeba aktivovat sochy ve Starověkém opičím chrámu v sedmé místnosti. Nebo počkat až bude chyba opravena.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Nevím, zda jsem na správném místě. Používám prohlížeč Edge. Právě jsem zjistila, mi špatně zobrazuje obrázky zde na fóru. Jak u některých uživatelů (jen ojediněle), tak i já jsem zřejmě neviděla své obrázky v příspěvcích. Své příspěvky jsem nějak "přeprala", že jsem obrázky v příspěvku viděla zobrazené. Nicméně u ostatních uživatelů vidím jakousi ikonku a nápis IMG. Jen náhodou jsem pustila fórum v Firefoxu a tam jsem obrázky, dříve nezobrazené, viděla. Je nějaká rada, co s tím? PC vyčištěn. Díky.

    EDIT:
    Dave Lister, díky. Funguje. :) Jak prosté.
     
    Naposledy upraveno: 16/2/21
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b

    Vím, že je to asi nepříjemné.
    A tvůj počítač, na kterém hraješ splňuje minimální požadavky pro hru ? Respektive, když mi tu napíšeš svou konfiguraci počítače, zkusíme něco vymyslet. Zde najdeš jak zjistíš to, co potřebuji vědět Zjištění komponent ve vašem PC/NTB
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ciri13, pokud je obrázek nahrán na úložiště, které nepodporuje https, třeba pictu.cz, tak ho některé prohlížeče nezobrazí. Důvod je že jde o obsah z "nezabezpečených" stránek. Jediné co můžeš udělat je pravým tlačítkem myši vybrat "otevřít obrázek na nové kartě". Na ukládání obrázků používám imgur.com.


    upload_2021-2-16_21-9-32.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím petz, díky za Tvůj čas, ale to co potřebuješ je pro mě hodně složité, už nejsem nejmladší a jsem samouk. Budu muset některé ze svých vnoučat poprosit o pomoc. Snad se zadaří časem. Zkusím to sama, ale nevím. Dej mi čas. Díky
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babiadaniel25b
    V pořádku od toho jsem tu, respektive jsme tu pro vás ;)
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, mohl bych sa opítat proč mě tohle pořád dělá,Pc čistím, někdy se hra úplně sekne a musím restart.

    [​IMG]
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123, to samé se mi stává hlavně ve večerních hodinách. Zhruba po minutě je opět možné hrát. Restartovat nemusím. Řešilo se to v diskuzi o Unity. Mrkni na poslední dvě stránky.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dave Lister děkuji merknu,jj stává se to na večír aj večer,jak kdyby bylo moc hráčů přihlášených a server to nestihá nu nevím.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123, není zač. Něco v tom bude ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. babička-květa

    babička-květa Aktivní autor

    Dobrý večer. Už asi 2 hodiny se nemohu přihlásit do UNITY. Dostanu se jen na hlavní louku a dál mně to nejde. Počítač mám vyčištěný, Hraji v Opeře a v Googlu. Do dnešního dne jsem neměla skoro žádný problém s přihlášením a hrou. Děkuji za vyřešení mého problému.
    Děkuji, než jsem dopsala tak už mi to jde
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím petz, tak jsem se pokoušela podle Tvého návodu najít potřebné informace. To by se mi i podařilo, ale nevím kde najdu dotazník, do kterého je mám zapsat. Dík za trpělivost.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Stačí když mi tady ty údaje napíšeš, já se kouknu jak to s tebou vypadá
     
  15. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Prosím, v jakém balíčku je Quokky.V zítřejších tajemkách ho nevidím.Děkuji za odpověd.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím petz, něco jsem našla, ale asi ne všechno. Snad to pomůže. Díky
    Procesor: PENTIUM(R) DUAL-CORE CPU E 5500@2.80 GHz2,8 GHz
    Nainstalovavá paměť (RAM): 4,00GB (POUŽITELNÉ 3,43 GB)
    INTEL (R) Q45/Q43 EXPRESS CHIPSET (MICROSOFT CORPORATION - WDDM 1.1)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Pro tvou konfiguraci je klient určitě nejvhodnější a bohužel to není žádný zázrak, hlavně co se týče procesoru.
    Doporučil bych nainstalovat herní komponentu Microsoft Visual C++
    A kdyby se ukázalo některých s tvých vnoučat mohli by jste vyzkoušet rozšíření paměti dle tohoto návodu Zvětšení RAM PC/NTB pomocí USB flash disku, nebo když to zvládneš sama, jen je potřeba mít nějaký USB flash disk, velikosti alespoň 4 GB
     
  19. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Naposledy upraveno: 19/2/21
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj webmarian

    Tvou chybu se mi nepodařilo reprodukovat

    [​IMG]

    Vyzkoušen zde Google chrome a také Edge bez chyby. Vyzkoušel jsi to v jiném prohlížeči jestli se to chová stejně ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.