Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 2/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem marianko77, 26/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. adik06

    adik06 Rádoby autor

    Zdravím, dneska po hodine a pul mi teprve naskočila hra ,to už není normální co s tím děláte ...včera 11.2. se mi sekala a blokovala hra mezi 18-19 hodinou ,při přihlášení jsme měla 114 florenů , z florenového stromu mi měl naskočit další jeden a naopak mi najednou ZMIZELO 89 florenů plus ten jeden což je 90 florenů ( zbylo jen 25 ) to je doba 3 měsíce práce poctivého šetření ..nezlobte se na mě ,ale to už je vrchol ,co se stále na farmě děje,pořád něco nefunguje a když už se s tímhle člověk nějak smíří ,tak budu obraná ......samozřejmě budu chtít vrátit floreny..nikde si nic nekupuji za floreny , nikde nic neobjednávám za floreny a nikomu nic za floreny neposílám ..šetřím si je ..ale abych se nechala obrat o 3 měsíce práce střádání to se mi teda opravdu nelíbí ,už bych musela podat stížnost proto žádám o vysvětlení ,včera jsem stačila poslat tenhle dotaz na admina a nikde žádná odpověd..děkuji
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Francek82 - nepíšeš zda maminka používá stejný komp jako ty pro přihlášení a ani jestli se přihlašuje přes samostatného klienta nebo přes webový prohlížeč. Ohledně ztráty florenů a psaní na admina (předpokládám že tím myslíš na podporu) - zjišťovala jsem u kolegyň a ty mě ujistili, že na tiket psaný pod adik06 odpovídali, tak ať zkontroluje email (pokud psala ze hry, tak musí kontrolovat ten, který má u herního účtu registrovaný).

    alenka-52 - krab byl přesunut mezi základní zvířata a musíš si jej odemknout v opičím chrámu za zlaté banány (55 Zlatých banánů v 9. místnosti Starověkého opičího chrámu).

    adik06 - viz odpověď Francek82
     
  3. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pomohlo? Já mám hru už rozehranou, ale černá obrazovka přetrvává. Což není příjemné, mimo domov prostě nemůžu hrát.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj *nelli*

    Žádné tvé dotazy nezmizeli a bylo na ně odpovězeno, viz tady #182 a tady #186
    Čekám až napíšeš v jakém prohlížeči hraješ nebo jestli hraješ v klientovi.
     
  5. *nelli*

    *nelli* Pisálek fóra

    [​IMG]
    *nelli* Pisálek fóra

    Dobrý den, prosím o pomoc, jsem opravdu nešťasná, neboť vůbec nic nefunguje, nemohu vyzvednout denní bonus, stránka se nezobrazí. Políčka se načtou jen z poloviny a nejde sklízet úroda, protože se stále se točí jen slunečnice.
    Nevím, jaké přesnější informace bych ještě měla dodat, děkuji *nelli*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/21
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    janaj
    Zřejmě bude záležet na mobilu! Xiaomi si s minihrou neporadí,ani po odehrání minihry na komplu,ale starší Samsung to zvládá bezproblémů.Tak nevím zda- li se tahle situace dá řešit?!? Myslím si ,že tohle výrobce řešit nebude.Znamená to,že do budocna tuhletu značku určitě nekoupím. Byl to dárek.A jak se říká," darovanému koni na zuby nekoukej"!:wuerg:
    Kdyby bylo na mně,doteď válčím s dědouškem Samsungem!8)
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *nelli*

    Bližší informace jsou takové, hraješ v prohlížeči nebo hraješ v samostatném klientu, pokud používáš prohlížeč, jaký je to prohlížeč.
     
  8. *nelli*

    *nelli* Pisálek fóra

    "janaj
    Dnes opět nefunguje vůbec nic, přihlásím se, ale políčka se nenačtou, stále se točí jen slunečnice, takže nemohu dělat vůbec nic -( Nejde vyzvednout ani denní bonus.

    Prohlížeč firefox, klienta jsem zrušila, také nefungoval.Jsem z toho opravdu smutná. Po tolika letech hraní jsou nyní jen samé problémy.
    Každý den je to horší a horší, dnes už nefunguje nic.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/21
    drahulína a rokliny tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *nelli*

    Firefox mívá častěji problémy než jiné prohlížeče, doporučuji jej pročistit dle návodu v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Nevím jaký používáš operační systém, ale můžeš také vyzkoušet prohlížeč Edge, ten se mi zdá v tuto chvíli úplně nejvhodnější, alespoň pro mne. Nebo Google chrome.
    U klienta pomáhá odinstalace pomocí nějakého programu, který umí odstranit i zbytkové soubory a potom znovu klienta nainstalovat, měl by chodit o poznání lépe.
    Jinak v technickém FAQ najdeš ještě nějaké rady jak zlepšit chod hry jako je Vypnutí Proxy serveru v systémech Windows 10, 8 a 7, Jak zakázat nepotřebné aplikace při spouštění Windows a Zvětšení RAM PC/NTB pomocí USB flash disku
    Také je dobré občas pročistit počítač pomocí nástroje vyčištění disku, pokud používáš Windows 10, tak stačí aktivovat funkci v nastavení počítače Inteligentní úložiště.
    Vím že je to moc informací najednou, tak kdyby nebylo něco jasné stačí se zeptat.
     
  10. Francek82

    Francek82 Zelenáč fóra

    ano používáme všichni stejný počítač doma a nikde jsme žádný email nenašli s odpovědí,je 12.18 hod..12.2.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Francek82

    Zkontrolujte všechny složky v emailu, tedy přijaté, hromadné i spam, samozřejmě emailu, který je registrován k danému hernímu účtu.
    A třeba také koš jestli jste ho omylem nesmazali.
     
  12. Flik75

    Flik75 Pisálek fóra

    Ahoj stratili se my tří florenovníky diky za pomoc
     
  13. BlankaKorecka

    BlankaKorecka Perspektivní autor

    Ahoj, hrajeme na jednom počítači 3 hry, já a moje 2 dcery, všechny hry přes klienta a jedna hra jde celkem dobře a 2 hry mají problémy s kombajnem, krmivo není srovnané podle počtu kusů i když to je nastavené a neukazuje se v tabulce co jsme právě daly mlet, musí se hra shodit a přihlásit se znova aby to bylo vidět.Hrajeme hned od začátku ale toto nás už nebaví. Blanak
     
    macinkaja a rokliny tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Flik75

    Odpověděl jsem ti ve vedlejším vlákně, netřeba zahlcovat fórum stejnými dotazy, stačí vyčkat na odpověď.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj BlankaKorecka

    Bohužel k tomu, že jedna farma jede dobře a druhé dvě vykazují nějaké chyby, je dáno pravděpodobně větším provozem na daných databázích a váš počítač asi nezvládá kompenzovat tento problém dostatečným výkonem. Také mám podezření, na to, že některé databáze krom globálních chyb vykazují i chyby spojené pouze s touto databází. Musíme doufat, že na tom RT zapracuje a bude se to postupně zlepšovat. Já tomu věřím.
     
  15. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Krásnou sobotu přeji všem. Můžete mi prosím říci, kdy asi půjde hra normálně - no asi neřeknete. Prostě se to seká, každý krok , který je na hře proveden se mi znova a znova načítá hra, po chvilce hraní úplně zmizí "myš", několik dní nemohu odklikat stonek - protože to prostě pořád nejde. Když odklikám stonek - tak zase nejde mlýn - poukázky. Když jde mlýn nemohu otevřít bedýnky. A kdy už to jde všechno zase nemohu nakoupit na trhu - prostě všechno zmízí. A poslední problém prolínají se mi dvě stránky do sebe. Je výhledově nějaké zlepšení a nebo to bude stále.
    Jinak počítač mám O.K., signál vynikající, aktualizaci provadím několikrát restartováno.
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jemima62

    Nevím jestli hraješ v prohlížeči nebo v samostatném klientovi ?
    Co je pro tebe počítač "O.K." můžeš blíže udat specifikaci, tvého počítače, jako procesor, paměť RAM, grafická karta (pokud máš 2 tak obě), připojení ve kabelem nebo Wifi (nedochází k rušení wifi signálu jinými signály, např. v paneláku)?
     
    cassandravega tohle ocenil(a).
  17. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Na obhajobu Jemima62.Myslím si že mám taky počítač OK a nejde mi to tak jak by mělo.Stále se vamlouváte na to že máme my něco s počítačem,ale problém je jen a jen na farmeramě.Jinde na jiných hrách problém není ani s grafikou-jak jste mi již taky psali a ani s ničím jiným.Ted mi třeba nejde se dostat do chlévů.Nemohu je postavit nebot nejdou zobrazit.Hlášenou chybu na všech plochách bílý flek mám již víc jako týden a taky se nic neděje.Je tam stále.Seká se to,stále se načítá již načtené,krmím každý chlév na 5x.....Změna k lepšímu žádná již několik měsíců.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína

    Nevím co je to když je počítač "OK", každý počítač který funguje je ok, ale každý se hodí na něco jiného. Když uvedete bližší specifikace vašeho zařízení, připojení kabelem nebo wifi, tak si můžu udělat představu, kde by mohl být problém. A jestli používáš klienta nebo prohlížeč, a když prohlížeč, tak jaký. A operační sytém.
    Já, krom známých chyb, žádné výrazné problémy nemám.
     
    cassandravega tohle ocenil(a).
  19. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Je zajímavé že u vás problém není.A tady co příspěvek tak je stížnost na chod hry.Přece ci všichni kvůli hře nebudeme kupovat nový počítač.Problém bude asi někde jinde nééé?A co je počítač OK ? Jak jsem již psala vše i jiné hry fungují super jen farmerama nejede.To snad stačí.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.