Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 12/2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem rybářka7070, 25/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milcok

    milcok Pisálek fóra

    Nemohu odkliknout adventní kalendář:cry::mad::mad::mad:

    sopti omlouvám se a teď se mi ho podařilo odkliknout:inlove:;)
     
    Naposledy upraveno: 8/12/20
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    milcok - to sice chápu, ale příště poprosím si postěžuj v debatě o všem možném nebo ve vláknu k diskuzi ke kalendáři. Tady jsou dotazy ke hře a u tebe žádný dotaz nevidím. RT určitě něco ohledně nevybraného kalendáře vymyslí ;)
     
  3. majina13

    majina13 Pisálek fóra

    Dobrý den, nerozumím této větě: Hráči, kteří se nemohli vyzvednout dárek s kalendáře budou mít scriptem dárek otevřen
    Při včerejší údržbě jsem nemohla vyzvednout denní dárek ani kalendář. To mám jako napsat na podporu?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj majina13

    Poběží script, který všem hráčům daný dárek automaticky vyzvedne, nikam není třeba psát.

    Fajn hru pezt
     
  5. majina13

    majina13 Pisálek fóra

    Děkuji :)
     
  6. Mfriends

    Mfriends Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    rád bych se zeptal jak mám otevřít včerejší okénko zimního kalendáře,když včera byla hra nefunkční,protože mám dojem,že pak mne to nepustí na to bonusové okénko co je pod zámkem.a na otevření včerejšího nehodlám obětovat 8 Florenů.Díky.
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mfriends, bude spuštěn script a včerejší dárek bude připsán. Celé oznámení najdeš ZDE (klikni). :)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, poprosím vás o dodržování rozdělení fóra. Zde je vlákno s dotazy. Diskutovat můžete v debatě o všem možném. Děkuji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    Proč mi nejde přihlásit,stále mně to odhlašuje děkuji.
     
  10. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Chci si stáhnout tu Vaši úžasnou aplikaci přes ten Váš úžasný odkaz a ejhle - stránka nenalezena. Můžete mne nasměrovat k nějakému funkčnímu odkazu? Děkuji.
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bubla321, klienta zatím není možné stáhnout. Bude oznámeno až bude dostupný pro všechny hráče viz >>oficiální oznámení<<




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    Dneska zas přijdu o advetní dárek,to jsem si myslela že nám funguje špatně internet.
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -andulka03-, probíhá neplánovaná údržba hry ZDE (klikni). Prosíme o trpělivost.

    O včerejší dárek nepřijdeš, bude spuštěn script a získáš ho automaticky, mrkni ZDE. Věřím, že bude vše již brzy fungovat a o dnešní dárek nepřijdeš.


    Všechny příspěvky které se netýkají dotazů budou přesunuty do debaty o všem možném. Děkuji za pochopení



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    • Prosím nepiš dva příspěvky pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij "upravit" a dopiš text - Dave Lister
    hra se neda pořadně hrat ani ve flashi a ani v unity , každou chvili jsem ze hry odhlašen třeba i v pruběhu načitaní anebo při přechodu z jedně časti farmy na druhou, dále při sklízení sázení a dalších činostech jen za dnešní odpoledne jsem se víc jak tucetkrat musel přihlašovat a to se mi před tou slavnou včerejší chybou prakticky nestavalo ....takže asi nebude chyba v mém pc ani v prohlížeci . A dale date odkaz na stažení klienta na který když kliknu otevře se prazdné okno ...dělate si z nás srandu anebo vas štvou naše peníze které jsou skutečné ale dostavame za ně v tomto čase paskvil!

    Pokud jsem měl premium stromy jsem měl stale sklizené na celé farmě takže jsem se o ně nemusel vubec starat


    ***příspěvky sloučeny a odstraněna citace celých příspěvků***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/20
  15. Ruzovka74

    Ruzovka74 Zelenáč fóra

    Dobrý den, ahoj

    vzhledem k tomu, že se včera od odpoledne až do půlnoci (déle jsem nevydržela čekat ) nebylo možné přihlásit do hry (dopo jsem byla v pracovním procesu), přišla jsem o dárek v adventním kalendáři a denní dárek ne svojí vinou. A to není fér. A to je špatný, to mě zlobí. Dobře, adventní si můžu dokoupit, ale denní ne. A to mi bude chybět... Co s tím??? Jak to vyřešíme ?
     
  16. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, kdo mě dodá floreny na to,abych si mohla vyzvednout včerejší dárek, který bohužel nešel, protože RT cosi předělávalo a nešlo se přihlásit? Díky
     
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Čonkin
    , reaguješ na příspěvky skoro 14 dní staré, nyní probíhá údržba hry, proto se není možné přihlásit do hry nebo se hra stále odhlašuje. Momentálně však jsem již přihlášen a zatím to vypadá stabilně.
    Co se týká nového klienta, tak až ho bude možné stáhnout, tak se o tom dozvíme >>oficiální oznámení<<.

    Ruzovka74 a jana.zape. O nic nepřijdete ;). Prosím mrkněte o pár příspěvků výše.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Ruzovka74 tohle ocenil(a).
  18. cerna76

    cerna76 Zelenáč fóra

    Dobrý večer pořád mě to odhlašuje ze hry ,když už se mi to načte a sklidím tak mě to zase odhlásí a pole není sklizené už nevím co s tím .Může mi někdo prosím poradit?
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj cerna76, probíhá údržba hry ZDE (klikni). Snad už vše brzy poběží jak má. Prosím tedy o trpělivost.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. cerna76

    cerna76 Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.