VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Casey27

Casey27 Polobůh fóra

Vzhledem k tomu, že jsem nikde nenašel přenesené tohle vlákno ze starého fora, tak jej zakládám zde. Doufám, že jsem je správně zařadil do diskuzního a nebude s tím problém. Pokud ano, tak prosím mod o nasměrování a nebo založení na správném místě. Jen pro upřesnění, tohle vlákno je zde proto, pokud nenajdem vhodné pro vyjádření, diskuzi atd... kolem hry. Není zde založeno pro projev frustrace a nebo oznámení "důležitých" událostí z soukromého života... jak se tomu někdy dělo na starém foru. Fajn hru.

2. vilm4

vilm4 Dozorce fóra

Mitulinko,jestli on s tou hrou nepraštil kvůli věčným potížím,které se hojně stále projevují a které se zřejmě nedaří odstranit.Já se denodenně vztekám jen to spustím,jenže jsem se rozhodla vydržet,protože jsem zarputilá.

3. Apachie1

Apachie1 Velvyslanec fóra

Je to na hlavu! Když není akce, tak Farma šlape jako hodinky, ale při akci je to k ... Teď už čekám a čekám i na Fórum..
    Nechtělo by to náhodou vylepšit i technické zázemí na druhé straně? Protože mne to fakt otravuje:mad:

Edit:
    A dneska už to zase šlape jako hodinky! Nechápu...

Naposledy upraveno: 6/5/21
  4. smoulinek123

smoulinek123 Vévoda fóra

Zdravím,snad nebude vadit,,,hola susedi prosím o strpení když zapomenu posílat padátka,mám doma vážnu situaci a fara jde malinko bokem :sleepy:a jsem někde myšlenkami jinde,až bude vše jak má být zase pojedu jako vždy,,děkuji všem za pochopení .

5. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Děkuji za dárek ke Dni matek a všem maminkám přeji hodně radosti ze svých ratolestí :).

6. mamaMarta

mamaMarta Rádoby autor

Ahojte. Kód z FB: MOMWOW21 dáva 10 parfum deluxe a 10 superkrmivo :)

7. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

mamaMarta, díky, já na xichtoknihu nechodím, superka není nikdy dost :)

vilm4 a mamaMarta tohle ocenili.
  8. libakos

libakos Hvězda fóra

Přes 320mandlovníků,javorů a jedlí mám hlavně z kola které už několik let nevymění za jiné,to samé u chlévú kde se stříhárna ovcí blíží k 500a oranž osel k 600 ks.Když mění bonusy za mazlíky aj,tak urcitě není nemožné kolo třeba jednou za půl roku obměnit .O obrovském množství kořenů aj ani nemluvím.Kola štěsti nejsou stejná,tak proč aspoň nestřídat.>:(Ale také dík za dáreček k svátku matek,miléxD

9. kutilka70

kutilka70 Analytik fóra

Vzkaz pro 14087
    Tak to já mám první dohledatelnou nálepku s rokem určení tuto

sarag68, dinoalesi a ašada01 tohle ocenili.
  10. ašada01

ašada01 Velvyslanec fóra

kutilka70 díky za nakopnutí. Taky jsem přemýšlela, kdy jsem vlastně začala.
    První nálepka je Den matek 2011, tak to mám zrovna kulaté výročí ;).

14087, dinoalesi a kutilka70 tohle ocenili.
  11. kutilka70

kutilka70 Analytik fóra

Úplně první mám Probuzení jara, ještě před velikonocema, ale tam není ani rok :eek: Ty za Tutoriál nepočítám ;)

ašada01 a dinoalesi tohle ocenili.
  12. .macca.

.macca. Vévoda fóra

Já mám jako první nálepky velikonoce a den matek 2011, ale i tak to není přesné, já vím že jsem začala hrát v září 2010

ašada01, kutilka70 a dinoalesi tohle ocenili.
  13. dinoalesi

dinoalesi Osvícený autor

kutilko, to jsme na tom úplně stejně :D Pamatuji si, že jsem začala někdy v únoru, ale tohle byla zřejmě první akce, kde jsem získala nálepku. Tuším, že byla nálepka, na které se dalo zjistit přesné datum založení, ale po proměně farmy, už to asi nejde zjistit.

EDIT: Tak podle toho co píše .macca., to byla možná úplně první nálepka z akce, která se dala získat.

ašada01, .macca. a kutilka70 tohle ocenili.
  14. kutilka70

kutilka70 Analytik fóra

Já se domnívám, že úplně první nálepka za akce je to Probuzení jara, potom Velikonoce 2011 dále Den matek 2011, Mimozemská návštěva, Jahodová sezóna 2011 atd......
    Ale třeba se najde někdo, kdo tam má ještě něco před tou Beruškou :D
    Raději přidám ještě obrázek nálepek bez textu. Probuzení jara je ta Beruška ;)

Naposledy upraveno: 16/5/21
    ašada01 a dinoalesi tohle ocenili.
  15. Farmářka_X

Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ahojky všichni
    já si stejně myslím, že první nálepky jsou za tutoriál :p

upload_2021-5-16_18-38-51.png

16. dinoalesi

dinoalesi Osvícený autor

Farmářka_x, jasně.... máš pravdu, ale ty nejsou z akce a není u nich datum.
    Jinak tu berušku nemám :sleepy::cry:xD

Edit: kutilko, u nás ještě asi ne, ale jdu to prozkoumat xD

Naposledy upraveno: 16/5/21
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  17. kutilka70

kutilka70 Analytik fóra

Souhlasím s dinoalesi :p
    dinoalesi, asi si pro ní budeš muset jít ven :music: Snad už nějaký lítaj xD

ašada01, 14087 a dinoalesi tohle ocenili.
  18. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Zdravím
    Ještě že já vím kdy jsem začal hrát :p

ašada01, dinoalesi a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

A já su jak ten řek, co řek vím, že nic nevím a su v klidu 8)

ašada01, .SilverAngel. a Peto121 tohle ocenili.
  20. kutilka70

kutilka70 Analytik fóra

Nejde mi o to kdo kdy začal hrát, ale jaká je ta první nálepka za akce v albu? Já vím že jsem začla hrát o rok dříve než je zmiňovaná Beruška. Na začátku jsem určitě nebyla schopna plnit úkoly celé, to si pamatuji, protože jsem třeba neměla dostatečný level. A akce nebývaly tak často. Jen si přesně nepamatuji, jestli se tenkráte dávaly nálepky. Domnívám, že byly zavedeny až později.
    Kdo má ještě něco před tou Beruškou, krom za plnění tutoriálu tu má každý, hlaste se xD

PS: a pro ty kdo nehrají tak dlouho něco pro zasmání. Tenkráte se na farmě sřtídalo i počasí ;)
    Když pršelo, tak se stávalo, že pole bylo zalité vodou a úroda fuč :eek: Naštěstí se vždy zalilo jen pár polí, né celá plocha!!!
    To by dnešní hráč při akcích, kdy je potřeba napěstovat množství plodin, asi nerozdýchal xD

Naposledy upraveno: 17/5/21