VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Casey27

Casey27 Polobůh fóra

Vzhledem k tomu, že jsem nikde nenašel přenesené tohle vlákno ze starého fora, tak jej zakládám zde. Doufám, že jsem je správně zařadil do diskuzního a nebude s tím problém. Pokud ano, tak prosím mod o nasměrování a nebo založení na správném místě. Jen pro upřesnění, tohle vlákno je zde proto, pokud nenajdem vhodné pro vyjádření, diskuzi atd... kolem hry. Není zde založeno pro projev frustrace a nebo oznámení "důležitých" událostí z soukromého života... jak se tomu někdy dělo na starém foru. Fajn hru.

2. vilm4

vilm4 Hrabě fóra

Milí modíci,milé farmářky,milí farmáři-všem vám přeji o zimním slunovratu i po něm štěstí,zdraví,klid a pokoj v rodině i v práci,mír v duši i ve světě a radost ze života ve všech jeho podobách.

3. lumat85

lumat85 Velmistr fóra

KM : díky moc, už to mám. A na Markýze to budou dávat celé 6.1.2020 ve 13,00 hod.

Všem farmářům a modíkům : díky za Vaši skvělou společnost. A jedno malé zamyšlení:

Je čas vánoční...čas přát si a přát.
    A já přemýšlím co bych chtěla popřát do tohoto času a dalšího roku sobě i vám. Ať už jsou vaše tradice jakékoliv a je pro vás důležité cokoliv, ať máte možnost v pohodě a radosti prožívat to, po čem toužíte. Ať stále po něčem toužíte. Ať vaše touha má sílu vás hnát i přes překážky. Ať je ve vašem životě vždy něco barevného, něco co Vás drží a v co věříte, ať je to cokoliv. A také něco krásného, co dokáže pohnout vaším srdcem. Ať jste obklopeni a nasyceni láskou. Ať se vším co potkáte učíte, a vidíte ve věcech smysl. Ať máte rádi a vážíte si sebe i všech, které máte v životě. A ať je ve vašich dnech vždycky něco trošku divného a bláznivého.........prostě žijte v radosti a s úsměvem pro sebe i své blízké.

Krásné svátky plné dobra.

4. alexandrakerulova00

alexandrakerulova00 Veterán fóra

Najkrajšie darčeky, tie nie sú v škatuliach,
    sú ukryté tam, niekde v hĺbke, v nás.
    Skúsme si ich na Vianoce priať,
    možno ich prinesie ten, kto nás má rád.
    Krásne Vianoce.

5. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

Veselé Vánoce :)

6. Apachie1

Apachie1 Hrabě fóra

Hromadu dárků, co srdce pohladí,
    rodinu, přátele, co nikdy nezradí,
    k bohatství krůček, ke štěstí krok,
    nádherné vánoce a nový rok
    přeje všem farmářům a modíkům
    Apachie1

7. Peto121

Peto121 Baron fóra

Skali - tak ďakujem,dnes dorazil,ako darček pod stromček a hneď bolo 100% /24hod!;):)

8. -pechfógl-

-pechfógl- Živoucí legenda fóra

Upozorňuji na ofiko s vánočním kódem....

9. doben

doben Ikona fóra

Přeji všem šťastné a veselé Vánoce.
    :)

Jelikož mi ještě zbyly dva bonusové kódy, které se musí využít do konce prosince,
    tak jsem se rozhodl, že je dnes dám na fórum.
    Tyto kódy může vždy využít pouze jeden hráč.
    Druhý bonusový kód zveřejním večer v mém deníku.

Abych měl jistotu, že se dozvím, kdo ten kód využil, tak bude na fóru chybět část kódu.
    Pokud budete mít o bonusový kód zájem, tak mi napište herní poštou a do zprávy uveďte část kódu,
    která je v tomto příspěvku. Nejrychlejšímu pošlu celý bonusový kód.

1. bonusový kód
    FATF-QWRP-_ _ _ _-_ _ _ _
    Kód už byl využit.

Obsah bonusového kódu:

Naposledy upraveno: 24/12/19
  10. ezzra

ezzra Baron fóra

11. Natali1465

Natali1465 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

12. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

A opět po roce máme tu Vánoce :D

Tak ať je prožijete v klidu a pohodě se svými blízkými a pod stromečkem ať najdete vše, co si přejete :inlove:

13. Iwuska

Iwuska Stálice fóra

Ahojda vespolek. Krásné Vánoce a poklidné prožití svátků vinšuji.

14. Peto121

Peto121 Baron fóra

Šťastné a veselé!

15. dasa1143

dasa1143 Ikona fóra

Hezké prožití vánoc a splnění všech přání:inlove: v celém příštím roce přeji všem hráčům:inlove:8)

16. doben

doben Ikona fóra

Štědrovečerní speciál 2019

Všichni, kteří sledují má videa delší dobu vědí,
    že každý rok vychází Šťedrovečerní speciál.
    Letos je o něco delší, tak doufám, že se vám bude líbit.
    Součástí je také odhalení obsahu Dárků s překvapením ze soutěže Kouzlo pohádek.​

17. irsko

irsko Aktivní autor

Ahojky, tak jsem si dala o Vanocich trochu pauzu od farmy, vzdy jsem jen vlezla a odklikla kalendar...
    Ale zadny balicek na me v novinkach necekal :-( Takze jsem bez darecku... Stejne tam me stve, ze bonusovy kod trval take pomerne kratce... Tak nejak premyslim o delsi pauze od farmareni coby predsevzeti do noveho roku :)

18. Natali1465

Natali1465 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj irsko,

balíček s odměnami, stejně jako bonusové kódy platí vždy po určitou dobu, je třeba také sledovat alespoň OFI oznámení kde se vždy včas vše dozvíš i s časy trvání. Přeji ti fajn hru ;) Natali

radyn.m, vilm4 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. irsko

irsko Aktivní autor

Natali1465: já vím, že trvá jen určitou dobu - jen jsem si postěžovala, že trval krátce (zvláště v době, kdy by měl být člověk na počítači málo...)
    A co se týče dárkového balíčku - jsem si jistá, že se mi v Novinkách neobjevil. Jak píšu, vždy jsem se přihlásila na farmu kvůli kalendáři. Objeví se mi okno s Novinkami, kde mi svítil vykřičník u Denního bonusu a pak u záložek nahoře kvůli kalendáři - a vždy jsem se musela ke kalendáři proklikat. Dárkového balíčku bych si všimla. A po objevení kalendáře vykřičník zmizel.

k.vitek, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  20. Verunka7775

Verunka7775 Zelenáč fóra

Zdravim vsechny chtela bych se zeptat da se nejak rozsirit prostor na farme? pokud ano tak jak? diky za odpovedi