VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem nikde nenašel přenesené tohle vlákno ze starého fora, tak jej zakládám zde. Doufám, že jsem je správně zařadil do diskuzního a nebude s tím problém. Pokud ano, tak prosím mod o nasměrování a nebo založení na správném místě. Jen pro upřesnění, tohle vlákno je zde proto, pokud nenajdem vhodné pro vyjádření, diskuzi atd... kolem hry. Není zde založeno pro projev frustrace a nebo oznámení "důležitých" událostí z soukromého života... jak se tomu někdy dělo na starém foru. Fajn hru.
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) [​IMG] , moje stk nedopadlo prave najlepsie , tak som pouzila tu starsiu verziu xDxDxD
    [​IMG]
    [​IMG] takto vas cakam , vy viete kde a kedy xD , dufam , ze ste to neprezradili nikomu ;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sandrička, dopravní prostředek jsem přes STK raději neprotahovala, neb bych si nezalétala. Akorát se připojím k rejdění až později, do devíti večer stojím na značkách, pak cesta domů, vyzvednout přibližovadlo... ale to pude ;)
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    čaute, páčia sa mi tie vaše české poveryxD, len sa chcem opýtať, keď dnes dostaviame Máj, môžem doletieť, teda dofujazdiť, na vysávači?8)xD
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hele je "babizny" už se slétají a prý na vysavači, no nazdar, to abych se fakt večer schoval :D. Ale pozor u nás se čarodějnice i pálí, ale jak je chytit, zmodernizované ;).
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    [​IMG]
    :D v tento den,byl můj syn narozen
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) kym som na vas cakala , tak som trosku zmenila image xD
    [​IMG]
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Výborně, to už je lepší, vylézám z boudy :). Tak pěkný let i slet.
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak,dievčence, (ak tu nejaké sú ;) ) pochváľte sa.
    [​IMG]
     
  11. aklement

    aklement Zelenáč fóra

    ahoj, chci se zeptat
    úkoly v družstvu - v lvl 234 jsem našel nový úkol, ale dál už nic.
    špatně hledám nebo další už nejsou?
    díky za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aklement, ano úkol Lennyho dovolená je poslední přidaný co se týká úrovně levelu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070, vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem vyskladnila další tajemno na Baha i na farmě a chybí mi jen nejnovější Okapi (protože jsem nic nekupovala), jinak mám všechno, systém vydal z podivuhodností jak ze stájí, tak ze stromů, co mohl xD Akorát budu muset našetřit na nové arboretum na Baha, na farmě jsem už koupila, protože můj systém jednoho stromu od každého druhu na okrajích už dávno nefunguje, je jich víc, než volného místa ;)

    Piccolo beden mám zatím v liště osm, nemám na ně místo, hamouním bedny...
     
    Naposledy upraveno: 2/5/22
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, matka děkuje za dnešní dárek :D.
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Prosím naše moderátory o přímluvu za obměnu žlutých výroben mléka 498 a střiháren 609 za párty lístky a to je házím do vlaku ,nebo mi tím RT něco naznačuje?;)
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - ahoj, reportujeme to každou chvíli. Zrovna jako obyč parfémy, jedle xxl apod :(
    Ale ono to máš jedno - i kdyby tam ty žluťárny nebyly, tak to nemusí nutně znamenat zlepšení. Zrovna včera se mi velice "dařilo"
    kolo neštěstí.png
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    xDxDSkali,já vím že v tom nejsem sama , už neva že to je žluté už jsme si zvykli ale ta kráva s ovcí uz mě deptá..
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vidíte to taky? Jak jde o reálnou práci je Jonsdorf v pohotovosti i tady :D (viz rady a zkušenosti), tak zdravím a ať to šlape pořád dál.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nesnáším a nenávidím čištění v prohlžeči. Hernajs firnajs, kdo si má pamatovat všechny přihlašovací údaje na všechny dárkové farmy? xD No, zatím si je pamatuju. Nicky, hesla, ale je to fuška, to všechno oběhnout. Ale chce to jen čas, ne kačky jako u Premia, sousedům mám pořád co poslat, i když z jiného účtu, a zadara.
     
    moncicak7070, vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Ynočko a proč ty údaje tedy mažeš když je pak musíš obnovovat?