VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Trdlo je nejlepší na trhu, vždyť se zanedlouho budou lidi bát zeptat a ti druzí odpovědět, neřku-li radit. Taky jsem si to rozmyslel;) výkon a logika vpřed.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, jeden to napíše, druhý zkopíruje a už se to hrne ze všech stran...
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, neboj se zeptat, ráda odpovím.xD Mám fungl novou dekorku:
    [​IMG] (díky za pomoc) a ta si zrovna vybrala obě dvě krajní možnosti. Žádné čárymáry v tom nejsou.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/11/22
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    Úplně jsem se rozechvěl ....o_O
    No ale zase kdyby padly 2 Frňákovníky, tak by mě mohlo škubnout v palici a do konce života bych jedl hadičkama.
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nezabudnite, že teraz ide bonus z dekorky zo sezony. 1 superkrmivo a +1 zo zisku chlievov.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Este pred spanim som tu trosku smejdila a dobre ste ma pobavili ;)xD Aspon vidim ze nie som sama taka sikovnica sikovna :D
    tronaldo dik za pripomenutie :inlove:
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    Nebyl sem tu asi 3 roky či jak a stejně neměly čas mi ji vyměnit.
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    tronaldo55, z jaké dekorky ? Nemůžu k tomu nic najít. Děkuji za odpověď
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    suvenyr z riše snu sa to volá. je to ta dekorka, ktoru si ziskal/la v 39. lvl v sezone
     
  10. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý večer Dave Lister nevím kam mám napsat tento můj návrh .
    Jsem dlouholetí hráč farmy po zkušeností jak teras byla děsivá noc mi moc scházel slot navíc diamant. Můj návrh pro RT by sem rád uvítal
    kdyby po čas děsivé noci byl přidán i slot diamant navíc. Tým by sem mohl jako hráč farmy využít bonusové kódy na přilepšení. Jinak
    se v stodole zbytečně hromadí bez využiti.
    Protože nebudu rušit nastavení bonus diamant pro farmu +2 na dva dni děsivé noci.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj popelka1, rozšíření by uvítali všichni, ale je to v moci RT, který se k činu nemá ;) při Děsivce lze využít Booster úplňkové sklizně, +2 na vše po 24h a nezabírá žádný slot.
    Mám jich dost, ale posílat jako dárek nejde.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/22
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :-( jasně, že jsem zapomněla, napřed jsem sklidila pole a chlívky, a pak mi bylo divné, že na hlavní ploše mi straší jedna nesklizená dekorka :-( chjo...
     
  13. momisek

    momisek Pisálek fóra

    hm,hm, smutním. nějakým záhadným způsobem mi zmizela bedna s bodíkama.poradí někdo:(:cry:
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    momisek - zdravím. Sice úplně nevím, jaká bedna s bodíkama, nicméně všechny bedny, které získáme, se ukládají v inventáři ve spotřebním zboží. Tam si je také můžeme otevřít ;)
    bedny.png
     
  15. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Pitrýsek 47 dobrý den díky za odpověď vím že RT nereaguje na dobré návrhy.
     
    INČUČUNA1959 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1-

    Přidání slotu ať už jakéhokoliv asi není tak jednoduché jak se může zdát, je potřeba se na to také dívat z dlouhodobého hlediska a také nemůže jít jen o obyčejný slot, muselo by se jednat jen o speciální slot do kterého by šlo umístit jen nějaký bonus. I tak z toho bude mít RT strach jak by se to vyvinulo v budoucnosti, proto asi nechce slyšet na podobné návrhy.

    Fajn hru pezt
     
  17. momisek

    momisek Pisálek fóra

    děkuji
     
    INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    momisek - není zač, snad jsem ti pomohla :)
    Fajn hru
     
  19. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Nejde se přihlásit do hry. Co se děje?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Už se ta informace objevuje i na fóru akce... to mám asi velké štěstí, že jsem se přihlásila a vesele sklízím? Neříkám, že mi to nenechává nějaké muchy (jako třeba po sklizni BZ klouboučky zaseklé na ploše), ale to jsem myslela, že se mi zasekla grafika, protože mi občas vypadne internet...
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.