VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Mrkněte do e-mailu, možná vás čeká bonusový kód k narozeninám (v hromadných) :).

Naposledy upraveno: 20/1/22
  2. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

[​IMG] [​IMG]
    áno je to tam, Ďakujem Pitrýsek47 za upozornenie, tento starý mail držím len kvôli Farmerame, divné, že na FB neni nikoho;)

3. libakos

libakos Hvězda fóra

Dobré ráno,mám vyšlechtěný šafrán a laskavec (čas,voda,SH).Kaštan řádek si aktivuji až na začátku akce ale teď jsem sklidila obr stromy,zasadila laskavec a dala SH v domění,že sklizeň bude za pár hodin protože jsem dala do slotu jen nevinost.Takže nemám tam vánočku ani aktivován řádek a přesto to bylo ihned na sklizení,takže i laskavec můžem sklidit hned, jen nevím co tomu ještě pomůže.Zkusím hledat, ale třeba někdo ví;)

vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. INČUČUNA1959

INČUČUNA1959 Stálice fóra

Moc děkuji za bonusový kod, měla jsem upozornění v "hromadných". Myslím že poprvé. A bude asi pro každého special. Tak se nedá napovědět. Takže díky za odměny.

vilm4, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

libakos
    Bez řádku,nebo nějaké občasné dekorace se na okamžitou sklizeň u laskavce nedostaneš. Na SH máme celkem 3 řádky!

vilm4, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. libakos

libakos Hvězda fóra

kaolín11-snad jsem to popsala dobře,ráda bych zjistila co mi pomohlo že okamžitá sklizeň byla!!! a je,osadila jsem 1 pole a ano okamžoá sklizeňxD

Naposledy upraveno: 21/1/22
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

Danka, ne není nejhorší, je nejlepší.xD A že skončil na stříbrné pozici ve slavíkovi a přitom podle mě měl na zlato? Já jsem taky v liště sousedů skončila na stříbrné, přitom.... no víš ..., vidím Tě jako favorita příští sezóny a nechtěla jsem Tě moc vyčerpat ;):inlove:

vilm4, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Chválíme, chválíme, kde to vázne? Super dárek k narozkám nebo ne? Dekorace jsem si do stonků připravil včera večer a dnes už slouží.
    Kromě dalších dárků i dekorace, která dává floreny (omezeně).
    Díky, nezapomněli na nás :).

Edit: A další dárek, bonusový kód viz ofic.oznámení, díky a samozřejmě našim moderátorům skládám velkou poklonu, klobouk dolů ;).

Naposledy upraveno: 26/1/22
  9. INČUČUNA1959

INČUČUNA1959 Stálice fóra

Páni, to je dárků, jak na Vánoce! Moc děkuji, stonky už pracují, ještě vyzvednu odměny z bonus. kodu. Pro nováčky to musí být bomba.

10. Ciri13

Ciri13 Vévoda fóra

Děkuji za dárky, i bonusový kód 12bday potěšil.
    Jen se chci zeptat zda je fígl, jak zjistit, kde mám dekorky do stonků. Asi budou v jiných řádcích. Nebo musím poctivě projít všechny řádky? :p:oops:

EDIT:
    Skali, děkuji. To jsem zrovna slyšet/číst nechtěla, ale co se dá dělat (ve skrytu duše jsem doufala v jinou odpověď). Kdo hledá najde. :)8)

EDIT 1: Všechny dekorky jsem dohledala. Nebylo to až tak hrozné.

11. .macca.

.macca. Vévoda fóra

Taktéž děkuji za dárky dekorace mám všechny někde na ploše do stonku dávám jen ty co mají málo bz, zatím se mě nechcou hledat,stejně si v parcích musím udělat pořádek, tak až na to budu mít někdy náladu, tak je všechny hodím do lišty.

12. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ciri13 - ahoj, žádný fígl není, nezbývá než hledat ;)

13. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

[​IMG] [​IMG]

riadky som aktivovala hneď, poučená z minulosti do riadkov dávam len dekorky z obchodu, 2x1 je tam za gr. golfové ihrisko[​IMG], pre menej zazobanýchxD je možnosť v Jackovom obchode, počas desivej noci, nakúpiť múmie za neveľa rastlín;)

a keď už máme tie narodky, buchla som sa po kešeni a kúpila si darček8);)

14. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

Když jsme u těch bedýnek. Vypadnula už někomu z beden IX a X, nějaká bedna s bonusy?!? Já jsem ji tedy ještě nezaznamenal! Stejně tak postrádám dřevěný kladivo s bedýnek s nářadím a dalším! Né že bych je potřeboval,ale sem tam by mohlo vypadnout!:wuerg: Nyní otevřeno na ukázku:
    18 beden se zásobami X: https://1iq.cz/img/fJMn8/v5kAG.jpg
    14 beden se zásobami IX: https://1iq.cz/img/fJMn8/suM5W.jpg
    6 beden s nářadím a dalším: https://1iq.cz/img/fJMn8/y3Mwj.jpg
    Tak snad příště bude lépe!:cry:

15. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Orákulum fóra

Nevím, vůbec nesleduji co mi bedna dá, odkliknu a je to ;).

16. zetorka25

zetorka25 Aktivní autor

Řádky na dekorace za denní přihlášení dával RT v minulých letech jako vánoční dárky, už to vypadalo, že jsme zlobili a nic nebude, ale dostali jsme je nakonec o měsíc později k narozeninám. Jsem ráda, řádky dávají pěkné bonusy a lišta se trochu vyčistila. Vždy je právě od ledna suším v liště, abych je pak nemusela pracně hledat v jiných řádcích nebo na plochách.

17. DANKA722

DANKA722 Titán fóra

kaolín11, aj mne pripadá, že do bední so zásobami IX, X zabudli pribaliť bonusy, PL, florény, zatiaľ som nemala nič z toho, zrejme to bude to isté, ak nie horšie, ako s bedňami oddanosti (šľachtence):D

zetorka25, my nezlobíme8)xD, občas nás zlobí RT;), ale vždy sa vieme zhodnúť;)

18. Ciri13

Ciri13 Vévoda fóra

DANKA722, díky za tip s dekorací golfové hřiště. Pro nás, kolenovrty, nevím, zda budu schopna pustit chlup. I když co s krejcary? Nejspíš stále doufám, že jednou, jednou je RT převede na reálné peníze na (můj samozřejmě) účet. xD
    Donedávna jsem se soustředila na otevření Houbového lesa, takže nákupy v obchodě byly trochu passé. :p Ale občas jsem koupila a když ne, dala jsem do řádku co bylo po ruce v liště.
    Každopádně řádky zítra zaktivuji. Mám cedulku u počítače. :pxD

19. dinoalesi

dinoalesi Osvícený autor

Taky moc bedny nesleduji, klikám jednu bednu za druhou a když vypadne něco dobrého, tak se pak divím a nevím, z jaké bedny to bylo xD Tak jsem to šla teď prubnout a tady je výsledek:
    s nářadím a dalším ze 79-ti
    s farm. zásobami IX ze 6-ti
    s farm. zásobami X ze 6-ti
    Jestli už vypadla nějaká bedna s bonusy si nejsem jistá, ale floreny určitě ne, ty jsou nejspíš zašité někde hluboko na dně.
    Dárečků bylo dnes vážně spousty, což velmi příjemně potěšilo a patří za ně velký dík :)
    Postřikovací umění se mi do teď vyhýbalo, takže už mám své první, tak snad brzy přistane nějaký bratříček, ať ho nemusím v liště skladovat moc dlouho ;)
    No a našemu milému moderátorskému týmu skládám poklonu za jejich trpělivost a práci a přeju do dalšího roku hodně sil a pevné nervy ;)

20. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Také děkuji za dárky, nebyli skoupí a to ještě budu čekat na výsledky soutěže, do konce už mi chybí poskládat jen pár zákusků.
    Ale stejně si tady pořád připadám jak v mateřské školce nebo ve škole pro ty méně nadané, co jsou tupí jak vagon nových bruslí. Proč nemám dekorace na stonky? Kdy a kde jsem je získal/a? A kde je najdu? Krucipüsk, FAQ je obsáhlejší než Bible a nikdo nic nenajde. OMG, teď by se mi hodil ten smajlík, co se chytá za hlavu, ale toho ve výběru nemáme.

EDIT: a když už tedy někdo zjistí po sté nápovědě, že ty dekorace získal, kliklik po parcích a řádcích. Já třeba dekorace z dárků níkam nedávám, protože už na ně byl řádek několikrát. Ale lidi sou nepoučitelní :)