Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 11/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Bedlivé_oko, 7/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj popleto54
    Máš-li na mysli toto:
    upload_2023-12-20_15-58-43.png
    potom je třeba jít do nastavení hry a zamyslet se nad tím, zdali chceš mít informaci u myši nebo zda ji chceš mít zpravidla vpravo nahoře (pro ruční sklizeň myslím vhodnější varianta (dle obrázku výše):
    upload_2023-12-20_15-56-36.png
    Podle toho, zda nastavíš infobox na ukazateli myši či ne, budeš mít informace u myši nebo vpravo nahoře...
     
  2. misacek0077

    misacek0077 Zelenáč fóra

    Ahoj, kde prosím získám jedlovou větvičku? Děkuji za odpověď.
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj misacek0077, Jedlové větvičky jsme dostali hned na začátku akce. Pokud se ti neobjevily, proveď restart hry, tedy úplné odhlášení a znovu se přihlásit. Kdyby se ti ani potom nepřipsaly, tak je třeba kontaktovat herní podporu.
    >>Jak kontaktovat herní podporu <<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. popleta54

    popleta54 Zelenáč fóra

    Děkuji moc za pomoc.hned to jdu vyzkoušet.vyzkoušela jsem to, ale pořád musím na myš kliknout.myslela jsem tím, že když najedu myší, tak se automaticky údaje ukáží, bez nutnosti klikat na myš. ale i tak děkuji.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Posledních pár dnů mám na Plantáži pár políček, co se chovají divně. Není to problém se sklizní ani sázením, jen grafika to nedává správně. Máte to taky někdo podobně?
    [​IMG]
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O
    Problémy s grafikou jsem měl už dříve, než začaly problémy s načítáním a s hrou obecně... to si člověk myslí, že sklízí jednu louku, a ona se sklidí jiná... nebo jsou na ploše zobrazeny věci, které tam nikdy nebyly.
    Naštěstí jde skutečně jen o problém se zobrazením...
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Díky, jsem postižená špionážními seriály, tak i ve špatné replikaci jedniček a nul hledám zádrhel :)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  8. .madona.07

    .madona.07 Pisálek fóra

    Ahoj prosím může mi někdo poradit proč mi už druhy den nejdou plnit zakázky v protěžovém údolí děkuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .madona.07

    Co znamená že nejdou plnit ?
    Hraješ v klientovi nebo v prohlížeči (v jakém?)
     
  10. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    vůbec nevím jak získat zelený nebo fialový klíč, všechny dárky pod nimi jsem splnil a nyní nevím jak dál.
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslav469, je třeba se posunout šipkama nahoru po akčním plánu Sobí expres č. 1. Tam už najdeš políčka kde odevzdat Stříbrný klíč a poté dle výběru začít s pěstováním další rostliny. Mrkni >>ZDE<<

    To samé platí pro Sobí expres č.2 pro dodání klíčů a možnosti pěstovat poslední akční rostlinu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    mám dvě políčka které ukazuji, že je potřeba je otevřít a tím pádem získat zelený nebo fialový klíč, plodin mám dost a stejně je nemám čím odemknout, stříbrným klíčem ? kde ho vzít. poslední otevřenou bednu mám žlutou s ostrovním klíčem

    neměl jsem větvičky, tak jsem to vyřešil koupením koše, děkuji za pomoc

    nevyřešil, nemám svíčky, větviček mám dost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/23
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jardo

    Já nevím co děláš, ale tato akce tu byla již x krát.
    Je potřeba plnit postupně a otevřít všechny bedničky v části Sobí expres č.1, poté budeš mít všechny klíče pro odemčení poslední části v části Sobí expres č.2. Tak pěstuj a pěstuj a ono to půjde a také můžeš nakouknout do FAQ, když jsem se s tím dělal ;)
     
  14. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    Vím že to tu píše každý ale, když sklízím stromy nebo stáje je vše v pořádku, ale pokud sklízím pole je to děs. sekne se mi hra a objeví se mi tabulka Program Farmerama.exe neodpovídá tak musím odejít ze hry a znovu se přihlásit. A když máte všude naseto tak je to vážně o nervy.
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nunca1960 - pokud máš tyto problémy můžeš ZDE uvést parametry svého PC a další údaje apomoci RT k vyřešení problému zvaného zpomalení hry

    Přeji hezký den
     
  16. jolka134

    jolka134 Rádoby autor

    Dobrý večer ,chci se zeptat je už zimní motiv farmy ? Děkuji za odpověď
     
  17. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahoj,koupila jsem si domácí zvířátko yettiho,ale nikde ho nemůžu najít.Prosím poradí mi někdo?


    Už jsem ho našla ,na kombajnu opravdu nebylo,ale na boční liště jo.Díky moc. :)
     
    Naposledy upraveno: 22/12/23
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také sem jej nemohl najít,tak sem napsal do vyhledávače v dekoracích yetti !;) Akorát sem jej tuším hledal v boční liště.Na kombajnu to asi nepude,krom hřiště!
     
    bludička49 tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jolka134, prozatím je jen zimní rámeček hry v prohlížeči. Mrkni >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. Trismegistos

    Trismegistos Pisálek fóra

    Ahoj
    mám dotaz na bednu piccolo. Je nějak omezený počet, kolik jich můžu skladovat v liště? zdá se mi, že mi nenaskakují další kusy, když jich tam mám 100. Nemám místo na dekoračních plochách a čekám na otevření slunečnicového vrchu z alpské části hry, protože pak je tam postupně chci naskládat.
    Tak nevím, jestli nedělám chybu, protože by se mohlo stát, že piccolo bedny nad 100 kusů se mi do lišty neuloží?????
    Děkuji za vysvětlení
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.