Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám ten dojem, že dřív i hůl spustí, než tady každému sepne.
    No nic, začala jsem na Bubu, našla jsem celkem rychle; aspoň můžu na ostatních plochách lovit pajdátka z pokrácených dlouhodobek.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pumpička dáš si mlieť napr. 100 ks krmiva pre slony a za tým 5 ks farmárskej akčnej.Po 5 hodinách zrušíš famr.akčnú a naklikáš ju znovu,ale už 10 ks.Stále sa ti tam melie 100 ks krmiva pre slony.Po ďalších 5 hodinách zrušíš 10 ks farm.akčnej a naklikáš ju znovu,ale už 15 ks! Takto si nachystáš trebárs 35 ks vetvičky na rozpestovanie ĎALŠEJ akčnej rastliny.Kapišto??? o_O
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) vidím to taky na pomalou akcičku přes svátky. Měsíční svět a baha pojedu jak bude čas, farmičku chci udělat rychle, ať si nenabourám režim a slavnostní kytí nechám na úplňku :D je dost času ...
    tak všem přeji krásně prožité svátky, hodně dárečků a [​IMG]

     
  4. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Peto121:
    Díky. Chápu.
    Konečně někdo, kdo se umí stručně a věcně vyjádřit.
    Stará mama bola slovenka z Detvy;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Pumpička: Promiň, ale vyjádření kaolína i další je jasné. Někdy stačí poposednout si nebo přešlápnout. Vedení se uvolní.
    Hlavně si neumel tu akční, kterou jsi skončil, ale to jistě chápeš.
    Taková akce zde již byla několikrát i s frontou na mletí.
    To není nic proti Peto121.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, já jsem ten systém pochopila, ale nevyužívám. Pořád mám někde zvěř, která je hladová, takže pokaždé rozpěstovávám jen z toho, co systém přidělí.
    Peťo to vysvětlil polopaticky, pumpička tady nemusí být tak dlouho, aby se nějaké podobné akce zúčastnil :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No nevím, je registrován od r.2014, i na fóru byl viděn, ale to ví on sám dobře.
    Takže zase špatně.
    Frontu využívám vždy. Krmení se dá koupit.
    Edit: Já taky ne, ale situace mě teď přinutila na avatar kliknout, abych mohl odpovědět. Díky, mně se daří dobře.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já se na profily hráčů nedívám.
    Ať se Ti daří :)

    EDIT: krmení se dá koupit, ano; já se snažím být samozásobitelem. Posledních pár dnů jsem musela koupit krmení pro hyeny, mám na ploše jen jeden strom, který potřebují, tak to nestíhá :)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Farmařím od jara 2010, jenom jeden rok (možná to byl zrovna rok 2013-2014) jsem si dal pauzu. Frontu ve mlýně využiju poprvé, díky Peto121.
     
    Naposledy upraveno: 20/12/23
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Pěkný večer.. nějak jsem se v práci zapomněla páč byl fofr a tak rozpěstovávám až teď obsadila jsem slot diamant a zlato a kolo bylo dost darovačné tak to by mohlo jít dobře :D pěknou předvánoční hru všem ;)
    [​IMG]
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak to by jsme měli, ponocovat nebudu. Třikrát rozpěstovat, třikrát sklidit. Do třetice je za jeden večer až až a tak ta čtvrtá počká na zítra. Záludnější bylo se zorientovat i při výborně zpracovaném Faq. Připomnělo mě to jednu akci, která byla na lodi a mám dojem, že v tom podpalubí bloudím dodnes.:)
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fíha, congratulation, gratuluji, a tak dále podobně, znám víc řečí, ale momentálně jsem beze slov :)
     
  13. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Ahoj, potřebuji poradit. Začala jsem Farmářskou věncovkou, mám napěstováno , co šlo jsem dodala a nemohu odemknou další klíč. Děkuji za radu.
     
    babina51 a maribeja tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Gordonka, nejak začínaš prokrastinovať alebo je to len netopierí zimný spánok? tých pár vencov na dvoch plochách si už mohla doviťxD;), aj tak gratulujem:inlove:
    mne to tak dobre nejde ešte len rozpestovávam druhý veniec, ale stíham aj upratovať:D
    tiež som sa na začiatku zasekla na šípkach;)
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  16. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    To nemám, mám dodat ostrovní věncovku a tu nemohu pěstovat
     
    babina51 a maribeja tohle ocenili.
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babička-květa, tu nebudeš moci pěstovat dokud postupně nedokončíš celou tuto část s Farmářskou věncovkou a jak píše dinoalesi poslední odměnou bude stříbrný klíč a tím si pak budeš moci aktivovat buď ostrovní nebo měsíční rostlinu na umletí a následné pěstování.

    cesta1.png





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Já tam nic takového jak máte na obrázku nemám, Sobí expres č 1 a 2 mám na dodání úplně stejný.
     
    babina51, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Musíš pomocí šipek v Sobím expresu č. 1 nahoru a pak už tam budeš mít políčka na dodávání. Šipku je lepší myší podržet a samo ti to vyjede tam kam budeš potřebovat. Jen dej pozor aby jsi nedodala všechny rostlinky a nemusela Farmářskou věncovku znovu rospěstovávat.

    upload_2023-12-20_22-14-51.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.