Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem papulice, 24/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. adik06

    adik06 Rádoby autor

    k čemu bude sloužit strom přání..našla jsem jen info že dává 4 přání a BZ....ale k čemu bude dobrý? Děkuji
     
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  2. Francek82

    Francek82 Zelenáč fóra

    zdravím..chtěl bych se zeptat...máme doma jeden počítač,ale v rodině hrajeme každý svojí farmeramu ..tedy 4x..zajímá mě ten přechod na Unity...stačí když pouze jeden stáhne přechod na unity a budou všechny fungovat po tom 11 datumu ..a nebo každý musíme kliknout u své farmy na stažení..nezdá s emi to logické 4x stahovat..moc děkuji za odpověd
     
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    adik06
    , plody stromu přání se dají použít do stálých úkolů ZDE nebo ZDE (klikni). Dále ho můžeš prodávat na trhu.


    Francek82, opravdu není nutné stahovat klienta několikrát. Stačí jednou. Ve FAQ k samostatnému klientovi je dobře popsáno, jak nastavit přístup pro více účtů. ZDE (klikni)





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  4. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Zdravím, můžete mi poradit kde najdu krmivo, pokud ho budu chtít koupit.

    Již jsem to našla:)
     
    75505, Dave Lister a (deleted user) tohle ocenili.
  5. burds

    burds Titán fóra

    Chci se zeptat když mám MAC tak po 12 končím nebo bude nějaká verze pro MAC ?
     
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds - kolega ti již jednou odpovídal >>KLIK ZDE<< chápu, že se ti může zdát, že to vše dlouho trvá, ale jistě chápeš, že vývoj není ze dne na den

    Přeji fajn hru
     
    1 person likes this.
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím, dají se posílat při O/D super obrovské chlévy ?

    děkuji
     
    Naposledy upraveno: 3/1/21
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    75505, rastaman19 a (deleted user) tohle ocenili.
  9. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Nějak jsem se v těch akcích ztratila, co je Náš nejmilejší farmář - 2 ? Díky za radu.
     
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana.zape, jedná se o řadu na magickém stonku z této akce ZDE (klikni).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    75505 a (deleted user) tohle ocenili.
  11. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Aha, to už je pěkně dlouho , myslela jsem si, že je to něco nového .
     
    75505 tohle ocenil(a).
  12. pivnice

    pivnice Pisálek fóra

    už bude brzy končit flash player a nastoupí unity chtěl bych se optat za celou dobu sem neměl žádny problém farmou občas sem skoušel jed přes unity a tam to začalo na měsíčním světě mi ne ukazovaly některý dekorace a další možná dělám zbytečnou paniku že se to urovná ale nevím chci se taky optat jak se to bude přesně spouštět to unity když to nemám stahli díky za odpoved fanda
     
    75505 tohle ocenil(a).
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pivnice, pokud nepřepneš v prohlížeči na Flash, tak již hraješ v Unity. Máme dvě možnosti jak hrát, buď klasicky přes prohlížeč nebo si můžeš stáhnout samostatného klienta, který má nižší nároky na hardware počítače. Vše o klientu najdeš ZDE (klikni). Také se mrkni do diskuze o Unity, jsou tam užitečné rady.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    75505 tohle ocenil(a).
  14. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    dneska sem přestavovala farmičku a zjistila sem že je malo místa na chlívky a stromky chtěla bych se zeptat jestli bude v budoucnu rošiřovat pro chlívky a stromky další bylo bito moc výborný i když sem si nakoupila zvěřince atd stejnak to je malo dejte vědět díky moc
     
    moncicak7070, 75506 a 75505 tohle ocenili.
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    gorilka0081941 zda bude do hry přidána další plocha v tuto chvíli nevíme. Toto je zcela v kompetenci RT a myslím si, že teď mají vývojáři úplně jiné starosti než do hry přidávat další plochu, která by určitě navýšila požadavky na akční rostliny nebo padátek při akcích.
     
    75506, 75505 a modrýměsíc tohle ocenili.
  16. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    kedy bude farmarsky expres. prosim nech bude coskoro. dakujem
     
    75506 a 75505 tohle ocenili.
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sophiastanka, kdy se k nám vrátí farmářský expres to netušíme. Také na něj čekám ;). Mohu napsat do reportu. Prosím sleduj vlákno s akcemi a tam se vše dozvíš včas.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    75506 a 75505 tohle ocenili.
  18. korvaska

    korvaska Pisálek fóra

    Dobrý den mám dotaz v parku i na majáku nejdou sebrat dekorace pod ukazateli, ukazatel se ani nehne prosím o radu jak to vyřešit děkuji
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj korvaska - ukazatel lze přenastavit v nastavení hry

    upload_2021-1-5_11-2-55.png

    upload_2021-1-5_11-2-20.png

    Přeji fajn hru
     
  20. korvaska

    korvaska Pisálek fóra

    děkuji za radu vše už ok
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.