Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nefunguje flash (odhlasuje), nefunguje Unity (neprepina stranky), nechcete do konce roku prestat experimentovat na hernich serverech a udelat si jeden pro testy nez kazite posledni trpelive hrace?
    Je toho moc na jeden den, nemluvim o chybach hry, ale o chybach celeho konceptu jak se provadi prechod k nove verzi, odladovat neco kdyz to ani nenastartuje je dost nanic!
     
    dasa1143, Jitule69 a goldedawn tohle ocenili.
  2. kacenka41

    kacenka41 Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš se zapnutým Capslockem. Je to považováno za křik a my tady na sebe nekřičíme. - Dave Lister
    TO JE O NERVY,NIC NEFUNGUJE HLAVNĚ,ŽE JSEM SI KOUPILA KOMBAJN A OD VČEREJŠKA SE NEMOHU DOSTAT NA FARMU,JAK PŘES FLASH TAK PŘES UNITY.ZAS JSEM ZBYTEČNĚ VYHODILA PENÍZE ABYCH SI MOHLA KOUPIT KOMBAJN. 24 HOD.ZBYTEČNÝCH VLASTNĚ TO BUDE JIŽ 30 HOD.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  3. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Tak já se přihlásila do Unity, stáhla jsem klienta...pořád mi ale na tom něco vadí, hra vyskakuje ve zmenšeném okně, nejde přes celou obrazovku, jinak hra mega rychlá, u písma snad jde jen o zvyk, pole nejsou vidět, že je cokoliv urozené, stromy nemají plody.A nedá se dostat do fóra, alespoň mně to nešlo. Napsalo mi to, když jsem se hlásila do fora, že se musím nejprve přihlásit do hry...ve hře jsem byla. Z Unity to jde. Tohle se asi ale ví...nečetla jsem příspěvky ostatních.Ale kdyby to pomohlo...
     
  4. Zdenek0101

    Zdenek0101 Pisálek fóra

    Mě se po 5 min vůbec na unity nepřihlásila.
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Může mi někdo poradit jak se dostanu do toho klienta?Klikla jsem na STAHNOUT a dál nevím něco jsem odklikala a nic.Proč to není psané česky?
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Tak klienta stáhnout nemůžu.Syn pravil,že nemám windows.Unity jsem dřív spustila tedˇuž mi to nejde.Tak tímto koncem prosince končím,nemám v čem hrát.
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51, klient se ti stáhne do PC. Zkus najít soubor Farmeramainstaller.exe. Mám ho ve složce stažené soubory. Pak soubor nainstaluješ, počkáš na aktualizaci (provede se automaticky). Klient se otevře a zadáš přihlašovací údaje.
    Také se můžeš mrknout na >>FAQ ke klientovi<<.

    upload_2020-12-10_18-40-21.png

    [​IMG]


    burds, hra poběží v Unity i v prohlížeči, takže budeš moct hrát. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    Mám dotaz: v Unity a Klientovi se mi hodně zahřívá notebook,máte to někdo také?
     
  9. zuzinka8578

    zuzinka8578 Zelenáč fóra

    mne tiež
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    rakkos, není třeba psát stejný dotaz do více vláken. Odpověď jsem napsal ZDE (klikni) ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds

    Vývojáři pracují i na klientovi pro MacOs
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Petz moc ti děkuji.To je to syn říká,že mám.Udělala jsi mi radost.Hraji tuhle hru od listopadu 2011 a mám jí ráda i když mi někdy štve
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ma i samostatny klient hlaseni zde?
    No instalace dobra, spusteni samo, ale na 64bit systemu... sebere 30% vykonu a to trvale, je to i slyset na ventilatoru... po ukonceni se ukaze okno prohlizece a da se zavrit, okno hry zmizi, proces zustava a stale stejne zatezuje procesor... tak jsem ho ve spravci odstrelil... obsahove stale stejne chyby jako na zacatku testovani Unity, takze tam posun nenastal...
    Uvidime jak se bude chovat tam, kde prepnuti na Unity nefunguje, tedy na 32bit systemu...
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    V produktech na unity není papouščí peří.
     
  15. majda5500

    majda5500 Pisálek fóra

    Na unity se mi objeví abych si stáhla (asi) podporu hry "FarmeramaInstaller" ale pak se mi nic dalšího neobjeví. Takže se přes unity stejně nedostanu
    ID 36019795
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01

    Musíš zvolit položku Bahamarama produkty, tam normálně pírka jsou.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj majda5500

    Stáhnutý program najdeš ve složce download, nebo tam kde se ti stahují podobné věci.
    Vše o klientovi najdeš v tomto vlákně Samostatný klient – prosinec 2020

    Fajn hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Petz, děkuji, chvilku potrvá, než si zvyknu na nové rozdělení. Nenapadlo mě zkontrolovat, zda mám zapnutou Baha.
     
    vilm4 a pezt tohle ocenili.
  18. bobina40

    bobina40 Pisálek fóra

    Stáhla jsem si Samostatného klienta, který se v podstatě nainstaloval sám. Ale když jdu na farmu přes Unity, tak se mi nezobrazují hotová pole, respektive hotové plodiny na poli se tváří jako čerstvě zasazené. To je komplikace a ztráta času, neboť musím na pole najíždět myší a kontrolovat jejich stav. Co jsem udělala špatně?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mě nejde klient vůbec stáhnout hlásí mi to anglicky nějaké errory. Flash player se v Edge dost slušně kouše a v Unity stránky nereagují. no to jsem zvědavá, jestli si ještě vůbec zahraju :p
    EDIT - mimochodem, v Unity (po trojím restartu) mi hra načítá už 22 minut, z toho 7 minut stojí na 100% a tím to končí. Nic víc se neděje. Takže vypínám, na tohle nemám ani nervy, ani čas
     
    Naposledy upraveno: 11/12/20
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  20. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    "nejde ti stáhnout uniti - postav se na jednu nohu a zazpívej si o- lala"
    To mi teda řekněte, kdo toto vymyslel a co tím myslel.
     
    evainfo, kytka50 a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.