Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já jedu v unity pořád, a žádné výraznější problémy nepociťuji. Samozřejmě chyby tam jsou, ale ty nejsou tak závažné. Používám prohlížeč Edge, respektive mám web farmeramy nainstalovaný jako aplikaci. Farmu mám klidně otevřenou celý den, stává se mi, že mě to večer po 12 hodinách odhlásí.
    Ustřelování kurzoru je globální, hlásil jsem jako důležité pro opravu.
    Otevírání beden, já otevírám bedny všechny cca jednou měsíčně a prostě to beru postupně, nevím co bych měl na bednách přebírat, na posledy si nechávám akorát ty kde jsou zelené lístky, které postupně protáčím, v tom problém nemám.

    Fajn hru pezt
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zdravím pezt - zkus prosím načíst hru ve FireFoxu,jestli to mám jen já,nebo je to globál.

    Ohledně beden - jsem sběratel a tak si nechávám od každé jednu,tak proto to hledání.A spíš hledám ty se zelenýma lístkama na kolo štěstí.

    [​IMG]
     
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    14087 ... dnes jsem si přečetla tvůj názor a plně s ním souhlasím, jenomže je nám - mě to prd platný, nic s tím nedělají, prý jsou svátky, no tedy uvidíme zítra, co se zlepší ? Mám toho plné zuby!!!

    ***příspěvek přesunut z diskuze k akci Sváteční banket. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/1/21
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj satelit

    Úplně normálně se hra načetla asi do 30 sec.

    Screenshot_1.png

    Tak nevím v čem je u tebe problém ?
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Do Unity se mně nepodařilo načíst ani v ME ani v Opeře, dostala jsem se nejdál na vstupní obrázek, který nešel žádným způsobem odkliknout. Někdy se objevil i s nevybraným denním bonusem i když ten byl už dávno vybrán.
    Pročistila jsem MB, ale stejně to je k ničemu, zatím.
    Nešlo se mně dostat ani přes klienta, ale jak se nainstalovala aktualizace, tak už bylo vše ok.
    pezt, prosím, poraď kde se stala chyba?? Díky moc.
     
    Deleted member 75485 tohle ocenil(a).
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Další pokus a mám též web Farmeramy nainstalovaný jako aplikaci, přesto čekám a čekám a jediné, co mohu sledovat,
    jsou tyto infantilní hlášky.
    [​IMG]
    Chtěla jsem si lecos z nabídek koupit, ale když v Unity hrát farmu nelze, i když splňuji všechny technické požadavky, nekoupím nic.
    Nekoupila jsem pomocníky, pojedu z našetřených, nekoupila jsem balíčky párty lístků, za takových herních podmínek do farmy investovat svoje poctivě ušetřené peníze nebudu.
    Právě teď jsem se do hry dostala po 10 minutách čekání. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale u mě jistě chyba není, nejsem sama, kdo se do
    hry přes Unity dostat nemůže. Času na to snad mělo RT dost, tohle je lajdáctví, které podporovat nákupy nebudu.
    Nic se nezměnilo ani při odesílání dárků. To nebylo RT doteď schopné tu přihlouplou tabulku zrušit a umožnit odesílání dárků přehledně tak, jak je tomu ve Flash playeru. To mám hodinu mezi všemi přáteli hledat souseda, kterému chci poslat dárek? Keců ve svátečních přáních bylo plno, ale odvedená práce o snaze RT něco vylepšit tomu neodpovídá.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-

    Jaká je konfigurace tvého počítače ?
    Procesor, paměť RAM, a grafická karta
    A jestli se jedná o notebook nebo desktop.
    No a samozřejmě rychlost internetu, aktuálně změřenou.
    Aktualizace klienta ti mohla pomoci, tím, že opravili něco z výkonem, což se bude určitě ještě více zlepšovat, nebo by mělo.
     
    Deleted member 75485 tohle ocenil(a).
  8. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ani já nevím v čem je problém,restartoval jsem PC a přihlášení v Unity přes FF ani náhodou. Přes Flash bez problému.A jak to tady čtu tak nejsem sám.V GCH hra přes Unity funguje.
     
    Deleted member 75485 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    satelit

    Používám aktuální verzi

    Screenshot_1.png

    Kromě Translatoru nepoužívám žádný doplněk, tudíž čistý prohlížeč, bez jakýchkoliv vylepšení.
    Pokud nějaké doplňky používáš mohlo by to způsobovat konflikty, ale jen domněnka. Vyzkoušel bych prohlížeč spustit bez jakýchkoliv doplňků.

    Screenshot_2.png

    EDIT:

    Ještě mě napadla jedna věc, koukni do tohoto nastavení
    Do adresního řádku napíšeš about:config a otevřeš, vyskočí že jsou to experimentální funkce apod. dáš povolit
    Do vyhledávače napíšeš webgl a najdeš tuto položku

    Screenshot_1.png

    Musí to vypadat takhle, pokud tam bude true místo false je potřeba změnit.

    A ještě se zeptám, máš notebook nebo desktop ?
    Pokud notebook, máš tam ještě jednu grafickou kartu, kromě procesorové ?
     
    Naposledy upraveno: 3/1/21
    jezule, satelit a (deleted user) tohle ocenili.
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    petz- to na mě chceš informace
    NB
    Windows 10, Verze 85.0.4183.121 (Oficiální sestavení) (64bitový)
    RAM 4,00 GB
    a víc asi ze mně nedostaneš

    Unita mně v minulých dnech šla celkem slušně, ale používala jsem ji jen omezeně, přeci jenom Flash je zatím pohodlnější, proto mě zarazilo, že se dnes nemohu do hry dostat.

    A mouchy - posílání dárků je asi poslední co by mohlo vadit, to spíš posílání zpráv- chybu opravit nejde, pokud nechci přepsat celé znova.
     
    Deleted member 75485 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05-

    Tak mi zkus napsat přesný název tvého NB
     
    Deleted member 75485 tohle ocenil(a).
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mluvíte na mě čínsky. Copak já vím moji verzi nebo jakýsi RAM. Mám dva roky starý notebuk a nebyl žádný problém až s Unity.
    Zkuste to vysvětlit někomu, kdo je na tyto věci analfabet a umí jenom hýbat myší a zapnout a vypnout. Navíc jsem 65+:(:oops:;)
     
    polacka a Deleted member 75485 tohle ocenili.
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    to např. toto:

    Aspire 7739ZG
     
    Deleted member 75485 tohle ocenil(a).
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mám notebook a myslím grafiku podle štítku NVidia Geforce GTX - víc nevím.
    Notebook MSI GE60, měl by být na hry,mám ho od syna. Mám ještě jeden HP ale tam to vyzkouším až večer.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Včera to fungovalo,řekl bych lépe než ve Flashi a dnes jsem rád že tam Flash je. :D
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05-

    No jestli je to tento, tak pro tebe bude nejvhodnější hrát v samostatném klientovi.
    Ještě můžeš vyzkoušet nastavení grafiky pro prohlížeč, který používáš pro farmu, i pro klienta, a nastavit ji na vysoký výkon.
    Uděláš to takhle.
    Do lupy napíšeš Nastavení grafiky a otevřeš

    Screenshot_1.png

    Otevře se okno, kde pomocí tlačítka procházet najdeš klienta a prohlížeč a postupně je přidáš Screenshot_2.png

    Potom na tu aplikaci klikneš zvolíš volbu vysoký výkon

    Screenshot_3.png

    Poté restartuj NB
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vyzkoušej nastavení, které jsem popsal v příspěvku výše pro -Jara05-, a přidat firefox do tohoto nastavení a nastavit na vysoký výkon.
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zkusím ale až zítra,dnes večer vyzkouším na druhém notebooku. (Unity)
    Večer napíšu.
    Díky.

    EDIT: Nemám staženého klienta, tak nemůžu zvýšit výkon v aplikaci.
    Klienta jen v nejhorším případě.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    petz - díky moc, snad se podaří.
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak vás tady čtu a zkusila jsem zvýšit ten výkon v klientu i v Edge - tady se to mi déle načítá než v Google - ale obě verze šlapou docela dobře, prošla jsem všechno, koukla na trh, jen to chce pomalu a v klidu.
    Tak pezt taky děkuji za další radu :p
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    pezt - Tak jsem vyzkoušel na domácím NTB a tam to jede OK v Unity.