Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem papulice, 24/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vladimir1959, Unity je náročnější na počítač. Podívej se jestli splňuje podmínky pro hraní buď přes prohlížeč ZDE (klikni) nebo v samostatném klientu ZDE, který má menší nároky na PC. Také vypni všechny nepotřebné programy a aplikace. Okno s hrou se dá v klientu zvětšit viz uvedené FAQ. Také máme vlákno na zpětnou vazbu ohledně Unity.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Díky, tak na tohle jsem úplně zapomněla, jsem to ale truhlík :music:.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  4. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Ahoj hra je pomalejší přes Unity, ale proč nemají stromy plody? Nevím který je zralý ,šlo by to napravit? Děkuji za odpověd .
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    petrík31 - v nastavení hry je potřeba si zapnout animace polí. Pak uvidíš co už máš zralé.
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Ahoj, prosím lze hrát farmu v mobilu? A jestli ano, tak za stejných podmínek jako když byla Farma ve Flashi? Nebo jestli se musí něco přeinstalovat atd.?
     
  7. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Moc se omlouvám ale nevím jak si můžu na trhu koupit krmivo ?Prosím o navedení děkuji Už jsem to našla díky
     
    Naposledy upraveno: 15/1/21
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Katule008

    Vyzkoušej, který prohlížeč bude v tvém telefonu fungovat, já používám Edge, ale každému telefonu může vyhovovat něco jiného, např. Google chrome, Opera, Firefox.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj jakoja

    Je potřeba to nastavit takto a pak ještě můžeš nahoře domečky přepnout na farmu nebo bahamaramu nebo na obě

    Screenshot_1.png
     
  9. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj........ to už farma nikdy nebude fungovat jak má? Stále se seká, hra je k vzteku , ne pro radost !!!!
     
    macinkaja, malanek70 a polacka tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana.zape

    Vývojáři na tom pracují aby farma fungovala tak jako dříve, nebo alespoň v to doufám.
    Také se mi to občas zasekne, ale není to nic proč bych se měl vztekat.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. brona70

    brona70 Pisálek fóra

    Včera fungovala farma bezvadně a dneska se tam nemůžu dostat, stále pracují ovečky, co se děje?
     
    polacka tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj brona70

    Teď jsem se normálně přihlásil, bez problémů
    Používáš klienta nebo prohlížeč ?
     
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pěkný den.
    Dotaz ~ prohlížeč Edge v mobilu. Když se chci přihlásit na farmu, vyjede mi klávesnice, to je v pořádku. Ale když chci změnit počet beden, nemám jak. Jedině tlačítky plus a mínus.
    Klávesnice se nenabídne. Jak na to ví někdo?
     
  14. brona70

    brona70 Pisálek fóra

    Nepoužívám klienta. Přihlásím se, ale jak dám další stránku, tak pracují ovečky. Nic jsem od včerejška nedělala. Včera chodila farmabez problému i poměrně rychle.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    Bohužel u tohoto to nefunguje, a nemám tušení jak toto zprovoznit, myslím si že to nefunguje v žádném prohlížeči

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    brona70

    A internetové připojení je v pořádku ?
    Žádné problémy hlášeny nemáme.
    Jestli používáš Firefox, zkus vyzkoušet Google chrome nebo Edge
     
  16. brona70

    brona70 Pisálek fóra

    Internetové spojení mám vpořádku, vše ostatní mi na počítači jde. Od včerejška jsem na farmě nebyla a včera chodila dobře. Zkusím tedy ještě Google chrome. Když jsem před časem tento prohlížeč zkoušela, tak chodil hrozně pomalu, tak jsem od něj ustoupila.
     
  17. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Použití tlačítka ENTER a ESC - chci se zeptat - ve flash jsem pro urychlení hry používala enter na odkliknutí - potvrzení daného úkolu nebo činnosti místo toho abych musela přejíždět myší, používala jsem to třeba při opakovaném nákupu /hnůj/,sklízení beden,dávání dárků. Podobně fungovalo ESC při točení kolem. Teď ve verzi UNITY to nejde. Je nějaká možnost, že by toto někdy zase fungovalo?...případně jiná klávesa?
    Hraji většinou v klientovi na starém PC W7. a hra mi jde tak asi v normě.
     
    Katule008 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    brona70

    Vyzkoušej a uvidíš.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj mariana29011979

    Momentálně tyto klávesy nefungují tak jako ve flash, je to odesláno k opravě, kdy to bude opraveno v tuto chvíli netušíme
     
  19. brona70

    brona70 Pisálek fóra

    Tak jsem najela na Google chrome. Na hru jsem se dostala, ale sklízet a sázet to bude trvat tak 3 hodiny, jde to hrozně pomalu, na to nemám nervy ani čas sedět tři hodiny u počítače. Na fazoli mi při každém sklízení naskočí ovečky a pak teprve tabulka. U chlívků to samé.
    Nechápu co je špatně, když mi to předtím na MozillaFirefox chodilo velmi dobře, včera úplně perfektně, tak to asi nebude u mě.
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.