Zpětná vazba Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jestli se na Unity nezměnilo načítání, tak to bude diskuze výživná :p Hodně farmářů bude končit a já asi vynechám dárky z vedlejších farem, bo to načítání bylo fakt hrozný. Ostatní bych řekla, že se časem vychytá, ale načítání asi ne. Taky mi bude vadit, že nepůjdou asi otevřít dvě farmy naráz, kvůli přeprodeji. Doteď to šlo ve dvou prohlížečích, ale Unity bude mít jen jednu složku, tak to určitě nepůjde. Tak jedině na dvou počítačích, to by snad šlo
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám otázku, načo nám tu dali Unity keď som to teraz spustil a všetky chyby ktoré som minule nahlásil sú stále v hre? Odmietam to hrať už mám toho dosť, minule sme hlásili chyby a nič z toho neopravili ani jednu jedinú!
     
  4. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    Tak aj ja už mam toho dost..všetko som si odklikala..stonku,dekorky a nedá sa ani pozbierat ani nikam ist..len to točí a točí..Na čo to je dobre..iba človekovi znechutíte hru...
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě to jede celkem dobře, akorát trochu delší přihlášení, ale zatím jsem nesklízela.
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    než zde opět nastane panika, tak bych rád připomněl, že pro hráče se starším hardwarem, kterým Unity nejde spustit, bude vydán klient ke stažení. Pokud vám nyní Unity nejde, tak zatím můžete hrát ve Flashi.

    tronaldo55 myslím si, že by se musel stát zázrak, aby se jim všechno povedlo opravit během týdne. Prioritou je nyní zajistit, aby si co nejvíce hráčů zahrálo i po skončení Flashe. Menší chyby se mohou opravovat postupně. Sice bych byl také rád, aby dnes vše perfektně fungovalo a všichni si mohli zahrát v Unity, ale bohužel tomu tak není a rozčilováním na fóru tomu opravdu nijak nepomůžeme.
     
  7. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Musím říct, že se některé věci od posledního testu zlepšily (ruční sklízení je trochu plynulejší, texty už většinou nejsou rozmazané, u stromů i polí je vidět v jakém stavu růstu jsou), bohužel tam je pořád ještě dost much (sklizeň a nakrmení chlévů nejde udělat najednou, po vykydání musí člověk čekat, než může chlév rozkliknout a nakrmit, vypnutím animací se vypnou animace chlévů, ale stromy pořád jiskří, kolem továrny na žraločí zuby jsou nějaký obrovský kola přes okolní plochu a to hrozný slunce pořád svítí)

    Snad se to časem zlepší, zatím to pořád není ručně hratelný (s kombajnem to docela jde).
    Načítání taky pořád trvá, ale viditelně je potřeba načíst výrazně víc detailů, tak to asi trvat holt bude.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Štika

    Štika Mistr fóra

    Načítání farmy stejné asi tak dvě až tři minuty sklizeno kombajnem bez problémů, chlívky sklizeny a nakrmeny taky bez problémů,při setí se to asi 2x seklo musím počkat až se to znovu načte a teď se mi to seklo i při psaní zprávy na foru,uvidíme co bude dál.
    Teď jsem použila kupony na kombajn nenačetly se,musela jsem znovu zrestartovat farmu a kupony se přičetly.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. evachvojkova

    evachvojkova Zelenáč fóra

    sklízet kombajnem mi jde, ale zasadit nic nejde, nezobrazují se plodiny
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    tie chyby ktoré som nahlásil sa ani jedna neopravila, tak by ma zaujímalo aký je rozdiel oproti tej poslednej verzii. Najhlavnejšie chyby ako tá grafika, že to extrémne škodí na oči sa neopravila a to je podľa mňa najhlavnejší dôvod. Samozrejme, že keď niečo napíšem sem na fórum tak s tým nič nezmôžem to si ani písať nemusel, ale mňa najviac vytáčajú tie oznámenia typu "Sme hrdí, že Vám môžeme predstaviť" no ja som teda nesmierne nadšený... >:( Zrejme to máte oznámenia priamo z centrály však Vás adminov neviním za toho ale aspoň by to Rt mohlo priznať ako sa hovorí "barvu" a napísať ok zatiaľ je to katastrofa.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem s nadějí v srdci přistoupil k ruční sklizni chlévů pod Unity...
    Nejprve ale sklizeň pod Flashem:

    A pak došlo na sklizeň pod Unity:

    Nevím jak vy, ale skutečně funkční a ideálně totožné ovládání si představuji jinak... :oops:
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jsem na jedné z farem přepla.To že se vše pomalu načítá je třeba proto,že jedou obě verze ale jinak vše šlapalo,tedy couralo se.Ale co mi nejvíc vadí je,že asi přijdu i o ten zbylý zrak,písmo i čislice všude rozmazané.
     
  13. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Musím říct, že mě kromě trošku delšího úvodního načítání nepotkal zatím žádný problém. Nemám počítač úplnou šunku, ale taky to není žádná raketa. Některé věci (jako třeba načtení všech položek ve stodole naráz) jsou dokonce rychlejší. Za sebe vidím od betaverze veliký pokrok a věřím, že do konce roku a úplného zrušení Flashe se to ještě zlepší.

    Je potřeba nezapomínat, že je třeba převést celou hru, která se vyvíjí více než 10 let a obsahuje neskutečné množství prvků a to se prostě za noc nestane ani s armádou ajťáků :)
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jsem z toho smutná,v chrome se hra načítá 10 min a pak zamrzne.Momentálně jedu v IE.Jestli se Unity výrazně nezlepší,tak od nového roku nebudu moci hrát-.-
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hraju úplně v pohodě v Edge jako vždy.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím co mám udělat, abych vypnula tu příšernou animaci. Běžný způsob v nastavení nefunguje. Jinak hra funguje OK, ale na tohle se nedá koukat. Děkuji
     
    mshelca a Veselka tohle ocenili.
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Počkám na lokálního klienta. Jinak by bylo perfektní kdyby vždy když bude nasazena nová verze, tak bylo napsáno co bylo opraveno/změněno, abychom to mohli otestovat. Pokud toto RT odmítne (důvody neexistují a pokud nějaké budou tak budou jen zástupné - něco o vývoji software vím) tak je jasné, že nechce spolupracovat a chce jenom hru poslat do kopru
     
    matlafous123 a Veselka tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, zkoušel jsem v Unity zapnutí a vypnutí animací a musel jsem přejít na jinou plochu a po návratu na plochu kde mám chlívky, tak už byla animace vypnutá. Také zkus odhlášení a znovu přihlášení do hry.


    upload_2020-12-2_18-35-45.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Po zadání ve mlýně to nezůstane stát na té stránce, kde jste, ale pořád se to vrací na začátek. Dost mi to vadí, vždycky dávám krmivo odzadu (je ho nejméně). To samé u dekorací v liště. Vyndám jednu ven na plochu a skočí to na začátek.
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Bohužel jsem vyzkoušela přepnutí a přeskok na jinou plochu, pak odhlásit a přihlásit a prostě to nejde. Zkouším přes chrome.
     
    čokýna68 tohle ocenil(a).