Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 1/2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem papulice, 24/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj kde najdu děkorace do darovaných stonků?děkuji
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj papulice, jedná se o dekorace za denní přihlášení ZDE (klikni). Každý měsíc bylo možné získat jednu dekoraci, které jsou právě potřeba do nových řádků na stonku. Podívej se prosím, jestli je nemáš dané v jiných řádkách nebo někde na ploše.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    papulice tohle ocenil(a).
  3. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Řádek Nebe - byla jsem zvyklá mít nastavené v levé liště oblíbené položky a tak vidět jen plné řádky (a jako první mít nastavené ty, co se mi líbí dekorace). V Unity se mi při prvním zobrazení stonku levá lišta "přehodí" na položku všechny. Během hry se to udrží, ale po zavření a novém otevření hry to musím zase nastavovat znovu. Je chyba někde u mě nebo je to "vylepšení" Unity? Díky za radu a pěknou hru.
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ailuro - závada není na tvém přijímači. To co popisuješ se v Unity děje. Chápu, že to není nic moc, ale Unity je prostě v některých věcech jiná a my jako hráči se s tím musíme nějak popasovat. Ber to pozitivně - unity nás udržuje ve střehu a alespoň nezakrníme ;)

    Přeji fajn hru
     
  5. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Pořád nemůžu najít Kukuřičný piknik. Vůbec nevím jestli ho mám. Lze to nějak zjistit?
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lida7373, pokud se ti nedaří najít potřebnou dekoraci. Zkus požádat na herní podpoře o nalezení.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Dave Lister, děkuji, když tak jim napíšu. Ještě pokud se mi to načte na tabletu, což se dá počítat k zázraku(nyní), projít na tom všechny plochy. Zkusím si to tam zvětšit park a baha ty dvě plochy, projetím myší nenalezeny.
    připadám si jak pitomec, že nevím kde je.

    Tak nalezen, že mi to dalo.:)
     
    Naposledy upraveno: 25/12/20
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373, tak to je dobře že se dekorka podařila najít ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. Když mám jednu část hotovou což je Baha, už nemusím pro tu část pěstovat květiny? Děkuji za odpověd
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine pokud jednu část dokončíš, tak akční rostliny už pro tuto část nepěstuješ ;)
     
  11. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Děkuji sopti. A můžete mě ještě prosím odkázat na to jak uplatním slevový kod při nákupu třeba florenů co zasílají v emailu?
     
  12. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Aojte, Ako sa dá ziskať kody do meilu ? Dnes som to čítala už v dvoch príspevkoch. Ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 26/12/20
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janiine jednoduše zadej tento bonusový kód stejně jako jiné bonusové kódy a hra tě poté automaticky přesune do obchodu a do košíku ti vloží kupón s 5% slevou. Poté stačí vybrat balíček a zaplatit.

    ankajanko1 v nastavení herního účtu musíš mít povoleno zasílání informačního bulletinu viz FAQ.
     
    Ivca1111 tohle ocenil(a).
  14. zikowka1968

    zikowka1968 Zelenáč fóra

    Dobry den,tato hra nejde hrát pořádně.je to pomalé všechno dlouho trvá.Nevím jestly to mají všichni nebo jenom já.
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zikowka1968 předpokládám, že píšeš o Unity. U ní jsou bohužel vyšší hardwarové požadavky než u flashe. Hardwarové požadavky pro Unity/WebGL klienta najdeš zde. Dále je možné si stáhnout samostatného klienta, ve kterém by ti hra měla běžet o něco lépe. Více informací najdeš zde.
     
  16. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Dob ďakujem, už som to raz robila dávnejšie, ale neviem či správne. Idem to skúsiť znova naštudovať :) ešte potrebujem poradiť, už druhý krát so v družstve ukončila úlohu . raz arboretum a raz zverinec. Úlohy sú ukončené a nemám ani zverinec ani arboretum. Po jednom kuse už na ploche mám už dávno, asi zo stromu múdrosti. Kde ich mám hľadať.
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ankajanko1 další kusy těchto budov si můžeš zakoupit ve farmářském obchodě za floreny. V úkolech získáš pouze plány na rozšíření. Jediné budovy, které můžeš získat v úkolech jsou děsivé arboretum a děsivý zvěřinec.
     
  18. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Dob děkuji :)
     
    Dob tohle ocenil(a).
  19. hohoja

    hohoja Pisálek fóra

    Mám zaplacené pomocníky při sklzni setí a chovatele a nic mi nejde,kdo mi to nahradí když musím vše dšlat sama
     
    Čonkin tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám velkou prosbu, nemohu vyhledat vyhledávačem, tak jsem tady s dotazem. Jsou ještě nějaké úkoly v družstvu, kde jsou odměnou farmářské mince? Já vím pouze o jednom produktovém na papouščí pírka, ty mám hotové, ale mincí je stále nedostatek. Děkuji za Vaši velkou ochotu a přeji znovu pohodové svátky, hodně zdraví teď i v příštím roce

    Edit: děkuji, už není třeba, pár úkolů jsem si vyhledala. Chtěla bych ale upřesnit hledání, zda by to šlo, stojím na Stálých úkolech v družstvu, zadám farmářské mince a nic mi to nevyhledá, tak kdyby to šlo, byla bych ráda. Krásný den přeji, aspoň takový, jako byl včera, u nás sluníčkově
    :)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.