Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 09/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem FAQ, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jandule - pro začátek bych doporučila nepovinnou četbu >>KLIK ZDE<<
    Potom můžeme rozebrat konkrétní věci, které ti nebudou jasné.

    Přeji hezký den
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jandule, jdu s křížkem po funuse, ale v FAQ je 17 vláken, týkajících se údolí. Kdybych se rozhodla hrát, přečtu, co je k dispozici a zeptám se, až nebudu vědět, kudy kam. Diskusní vlákno k údolí je rovněž studnicí moudrosti, stačí věnovat nejprve trochu času čtení. Jak napsala Farmářka_X, je to nepovinná četba, ale moderátorům ušetří čas, kdy odpovídají na dotazy, přestože si každý může najít odpověď sám...:)
     
    Naposledy upraveno: 22/9/23
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Omlouvám se za pozdní reakci, kolegové tě nějak přeskočili.

    Problém ještě přetrvává ?

    EDIT: podobný problém zaznamenávám pouze na telefonu, ale tam to bude dáno hardwarem, načítá se velké množství informací a pokud je zařízení na kterém hraješ slabší a třeba dochází i k nestabilitě internetu, může k tomu dojít.
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj, zajímalo by mě, proč z tajemných sazeniček vyskakují z XXL stromů pouze javor a mandlovník, když by podle popisu měly teoreticky padat i hrušně, kdoule apod? Děkuji
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 - bohužel je to tak nastaveno od RT. Tento problém reportujeme pravidelně.

    Přeji hezký den
     
    činčilka12 tohle ocenil(a).
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,jj pořád se nemužu dostat,na telefonu to ani nedělám jen na Pc ,vše jsem vyčistil, restat jsem dal a pořád nic.

    Dneska to dluho načítá vše.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/23
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt jestli myslíš prohlížeč tak google
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Ok, teď zkus znovu vyčistit prohlížeč ve kterém hraješ, a pokud máš prohlížeč Edge a používáš jej, tak jej také vyčisti a následně restartuj počítač, a poté se zkus v prohlížeči Edge přihlásit a vyzkoušet to.
     
  10. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,omlovám se že včera jsem už nereagovaly jsem utahaný jak pes a šel jsem spát,moc práce a málo spánku,,ted jsem to zkušal a krásně jsem se tam doslal,uvidíme navečír jestli to pujde,zdá se mě že jak je asi víc hráču připojených jde to pomalu ale to je moje doměnka,zatím děkuji a večer se ozvu.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    A nemůže to být také větším síťovým provozem u tebe v určitou dobu ?
     
  12. Enigma

    Enigma Pisálek fóra

    Dobrý den,
    z čeho můžu vyrobit, (případně získat gel na vlasy).
    Děkuji
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  14. Mythosa

    Mythosa Zelenáč fóra

    ahoj,
    mohl by mi někdo vysvětlit proč když točím kolem štěstí party a vytočím si party lístek, tak se mi nepřičte. Na normálním se mi party lístek načte. Už jsem se dotazovala na podpoře, ale bohužel mi zaslali jen dotaz spokojenosti komunikace :)) a na můj dotaz nepřišla žádná odpověď
     
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mythosa,
    ono je to tak, že se Ti odečte lístek za zatočení a vzápětí se Ti připíše výhra. Opticky to vypadá, že se nic nepřipsalo, ale výhra se opravdu připíše. O nic nepřicházíš. viz animace

    [​IMG]
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,tak zase to nejde,špatně se to načte ,já mám připojeni dobré pořád stejne měřil jsem to ,prostě ráno to jde na to šup a ted večer hrozně pomalu,prostě nevím.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    A když to děláš dopoledne, kolik je doma aktivních zařízení, která jsou připojena ? a potom večer, nestreamuješ třeba televizi.
    U mě to funguje zcela normálně.

    [​IMG]

    Jsi připojen pomocí WIFI nebo kabelem a internet do domu nebo bytu je přiveden jak ?
     
    Naposledy upraveno: 23/9/23
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt,právě spíše ráno je víc zapojeno,večer su jen já,mám dum su vesnický balík,mám parabolu na domě a kabel je mířen na pudu a tak se to vše rozděluje ale vše je v pořádku měl jsem tu chlápka a vše proměřil, jedeme to dobře vše jak má,prostě nevím proč to večír jde špatně.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    Takže příjem internetu do domu je vzduchem a poté už jsi připojen kabelem, jestli tomu dobře rozumím.
    Internet vzduchem není nikdy stabilní, a může docházet k problémům při příjmu a při odesílání dat.
    Asi ti někdo "krade" signál.
     
    Sumec tohle ocenil(a).
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt ano vzduchem ale nemyslím si že to bude tím, ale prdím na to přicházím o moje cení body ale asi se to nevyřeší,nikdy to nedělalo až tehle poslední 14 dní
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.