Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  [​IMG]
  Zde můžete vyjádřit všechny vaše postřehy k nové oblasti Protěžové údolí!

  Protěžové údolí je novou samostatnou oblastí nabízející velmi odlišný herní zážitek oproti zbylým částem hry. Její součástí bude několik různých ploch, které budou do hry zaváděny postupně. Hned od začátku je dostupná první z nich s názvem Severní lesy.

  Kompletní FAQ k oblasti Protěžové údolí najdete zde.

  Dostupné plochy:

  Důležité informace:
  Přehledy:

   
 2. dinoalesi

  dinoalesi Dozorce fóra

  Tak a máme to tady.... :D
   
 3. Peto121

  Peto121 Ikona fóra

  No,tak toto asi bude fungovať samostatne,pribudnú nové zvery,stromy a rastliny.Ešte nikto nepovedal,koľko čoho bude stáť otvorenie plôch?A v neposlednom rade,dúfam,že táto nová plocha bude mať aspoň jeden vlastný mlyn na žrádlo pre tie potvory!
   
 4. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Vysvětlí mi někdo,kčemu to celé je?!? Nějak to nechápu?!? Akorát ty dlouhodobé úkoly přidám opět do kategorie věčné!:wuerg:
   
 5. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Peto121 veškeré podrobnosti jsou již ve FAQ. ;)
   
 6. ivetakuc

  ivetakuc Osvícený autor

  Ahojky
  Vypadá to nádherně jsem s toho tak natěšená jak malé dítě na dárečky k vánocům. Studovat to budu ještě dlouho, ale myslím že to každý hned pochopí. Všichni budeme jak začátečníci já se tak těším až se nemůžu dočkat. Spoustu zábavy přeji.:inlove: Tímto strašně moc děkuji našim moderátorům za to co pro nás dělají a díky patří celému týmu FARMARAMY.

  PS: Toto je pro ty co si chtějí stěžovat. Lidičky nestěžujte si vždyť vás nikdo nenutí se do nových úkolů pouštět. Nemusíte si novinek vůbec všímat je na každém zda chce do toho jít nebo ne. Vzpomeňte si na začátky s farmou byly těžké a přesto jme to zvládli a hrajeme již několik let myslím, že za ta léta patří celému týmu a hlavně našim moderátorům jedno veliké DÍKY.
  Kaolín11
  je to pro ty co chtějí hrát a baví je to.
   
  Naposledy upraveno: 6/12/22
 7. Peto121

  Peto121 Ikona fóra

  Tak ok,mám 2048 hviezdičiek,ešte mi treba cca 450 ! -.- Nemohlo to byť pol na pol s banánmi?
   
 8. dinoalesi

  dinoalesi Dozorce fóra

  Tolik informací, že mi z toho jde hlava kolem, raději budu objevovat a prozkoumávat až zítra za provozu, moc se na to těším a mnohokráte děkuji našim úžasným modíkům :)
   
 9. kutilka70

  kutilka70 Dozorce fóra

  Taky bych raději brala aktivaci za ZB, hvězd mám pořád málo :oops: Takže Údolí tak na půl roku možná i rok pá pá :cry:
   
 10. ivetakuc

  ivetakuc Osvícený autor

  Teď jsem si všimla, že je to za 2500 hvězdiček mám jich jen 650 :cry:tak si musím počkat, ale budu na tom usilovně pracovat. Peto121 mohlo to být na půl z banány těch mám mraky co se dá dělat.
   
 11. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Navrhovali jsme hvězdičky i zlaté banány. Ale vzhledem k tomu, že u způsobu aktivace padla volba na runu na stromě moudrosti, byly vybrány hvězdičky. Nicméně si nemyslím, že těch 2500 hvězdiček je pro hráče ve vysokých levelech, pro které je Protěžové údolí určeno primárně, velkým problémem. Úkolů v družstvu je plno, hvězdičky padají i z beden a v akcích jich teď určitě taky nebude úplně málo, když o ně bude opět zájem. ;)
   
 12. dinoalesi

  dinoalesi Dozorce fóra

  Tak to já jsem ráda, že se jich pár zbavím [​IMG] Kdyby to šlo, tak bych vám hned podarovala.
   
 13. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Také nemám nouzi, 9.591 hvězdiček, severní vítr je krutý, vlastně další farma, no nazdar. Zítra to prozkoumám za provozu (pokud bude) ;) a už předem lituji moderátory. Píšou tam, že máme pořádně číst :D. A je taky bonus.kód.
  Obrázky super.
   
 14. ašada01

  ašada01 Polobůh fóra

  Hvězdiček mám 13.848, tak to problém nebude. Uvidíme, jak to bude časově náročné, a zda to bude obsluhovatelné bez pomocníků. Pročetla jsem to celé, ale je možné, že jsem něco přehlédla. Bude nějakou výhodou Prémium?
   
 15. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Jakž takž jsem to pročetla, ale asi budu ještě číst za provozu :p, bo z toho nejsem 2x moudrá. Představovala jsem si spíše novou plochu na dekorky, zvířata nebo stromy a ono nová hra a vše se znovu učit, nu což naděláme. Na hlavní farmě hvězdiček hafo, tak si to na ní zkusím, na vedlejších hvězdiček málo, tak otevírat nebudu
   
 16. Dob

  Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  V tuto chvíli nebude mít prémium v Protěžovém údolí žádný vliv.
   
 17. -Jara05-

  -Jara05- Hvězda fóra

  Hvězdiček mám asi jako ašanda01, ale přesto nejsem z tohoto rozšíření hry zatím nadšená. Jenom doufám, že to není další zabíječ mého času, který bych měla věnovat něčemu jinému než pouze a pouze hře. Nechám se překvapit a nakonec to třeba bude milý doplněk stávající farmy.
   
 18. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  Souhlasím s tebou... osobně mám (při plně aktivovaném Stromu moudrosti - bez módu dovolené pochopitelně) navíc 18.327 hvězdiček.
  Mohl bych je pověsit na nebe, kdyby to šlo, nebo ještě lépe je rovněž někomu darovat...;)
   
 19. goldedawn

  goldedawn Znalec fóra

  Paráda.Hvězdiček 9955,tak můžu začít koumat a hlavně číst návod.Za bonusový kód a vůbec za změnu velké díky všem,kdo se na tom podíleli.;);););)
   
 20. radyn.m

  radyn.m Analytik fóra

  Honzo, tož daruj;):D, mám jich jen 258 kousků:sleepy:. Jsem se těšil na nové věci a ono houbes xD
  edit: Tohle bude chtít pořádně prostudovat, rychlé pročtení všeho nestačí. Klobouk dolů před modíky :)
   
  Naposledy upraveno: 6/12/22