Určeno k archivaci - Všeobecné dotazy 08/2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Ivca1111, 24/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kuře0 - pokud máš opravdu všechny úkoly pro arboretum i ty faremní (plány na rozšíření jsou stejné) hotové a plány ti chybí, kontaktuj herní podporu a oni prověří co se stalo. Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    nebyl jsem osloven ... ale nemám s tím problém :)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ondra_k však pezt ti odpísal,že nikto sa na to nehlási,tak sa prihlás.
     
    babička-květa a ondra_k tohle ocenili.
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    ja se nebojím :) kdo se bojí .... s... v síní :)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babička-květa, ondra_k a Peto121 tohle ocenili.
  6. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Prosím, nevíte někdo název té poslední dekorace před 2 dny za denní přihlášení?
    Nějak mi to uteklo. Díky
     
  7. evinana

    evinana Expert fóra

    zemanka jsou to Skákající parťáci;)
     
  8. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    zdravím a mám otázku ráno jsem si vytočila na kole +1 ke sklizni a ptám se to neplatí na akční? děkuji
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babicka38 - záleží jaký bonus přesně jsi vytočila. Na KŠ je bonus +1 na pole, +1 na stromy, +1 na chlévy a +1 na dílny. Na rostliny včetně akční působí bonus na pole.

    Přeji hezký den
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621
    Za prvé, nekřič.
    Za druhé - skutečně došlo k tomu, co popisuješ - farma nešla těm, kteří měli připojení od O2. Proč, to nevíme.
    Nicméně řešením bylo použití prohlížeče Opera a využití VPN s lokalizací třeba Amerika.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  11. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    PROČ JE MOJE ZPRÁVA NEVIDITELNÁ PRO BĚŽNÉ NÁVŠTĚVNÍKY?????ŽE BY NĚCO TAJNÉHO S HEKRY A NEMÁ SE TO VĚDĚT A NEBO JE V TOM JEŠTĚ NĚCO JINÉHO - KONSPIRAČNÍ TEORIE ,ALE TÍMTO ZPŮSOBEM VŠE JEN PODPORUJETE!!!!

    OZVAL JSEM SE .TO SE NESMÍ.? A NEKŘIČÍM JEN JSEM OZNAMOVAL.TO SE TAKY

    NESMÍ ? A CO SE SMÍ!!!!!!

    **Sloučeny příspěvky**
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/23
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
  13. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    ok nevěděl jsem to jak jsem psal nejsem žádný it takže jsem ani nevěděl o o2
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621
    Podle pravidel fóra zde je psaní velkými písmeny považováno za křičení (viz bod v pravidlech Psaní velkým písmem).
    Pokud chceš něco zvýraznit, máš možnost použít tučný text nebo změnu barvy, výjimečně můžeš (část textu) napsat většími písmeny.
    Co je však nejhorší tvé provinění, je fakt, že z tvého příspěvku vyplývá, že sdílíš své přihlašovací údaje - a to je vskutku velký problém (viz bod v pravidlech VOP - Všeobecné obchodní podmínky, bod 9.3.2).
     
    bačkora85, Peto121 a dinoalesi tohle ocenili.
  15. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    no bylo tam napsáno jen +1 na sklizeň tak nevím na jakou ale už je to jedno díky za odpověď.
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babicka38 - příště mrkni do bonusové lišty. V bonusové liště je přesně uvedeno na co ten bonus je.

    Přeji hezký den
     
    Jonsdorf a bačkora85 tohle ocenili.
  17. škopková57

    škopková57 Perspektivní autor

    Občas se nemohu vůbec dostat do hry nevím proč to je ,píše mi to nedostupný server
     
    polacka tohle ocenil(a).
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    • Psaní příspěvků mimo téma vlákna a bez vlastního obsahu. Farmářka_X
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    škopková57 - ano jsou hlášené nějaké potíže. Zatím bohužel nemáme více informací

    Přeji hezký den
     
  20. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Zdravím, když to chvilku jede a není co dělat, pustila jsem se do úklidu. V liště mám upgrady větší třesk, továrnu a narozeninový závěs. Postupně jsem uklidila všechny dekorky z parků a ploch a odebírám i ze stonku podle toho, co už dozrálo a rozebrat jde. Tady jsem si našla názvy, na co je mám posadit. Ale základní dekorky pod nemůžu nikde najít. Dá se někde dohledat, jestli je vůbec mám?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.