Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2023

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 15/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    Dobrý den, již se mě 3x stalo, že jsem omylem sklidil všechny stromy. Myslím ale, že nebudu sám. Prosím nešlo by na první kliknutí sklidit jen zralý stromy a teprve na další všechny ostatní. Určitě by to pro nás bylo jednoduší
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslave469
    Nerozumím tvému dotazu.
    Pokud sklízíš kombajnem, potom se ti po stisknutí tlačítka pro sklizeň sklidí vždy všechny zralé stromy (nezralé jaksi sklidit nejdou). Jediné riziko spočívá v tom, že pokud máš plný sklad Alpských plodů, nesklidí se ti všechny stromy, ale to je jiná otázka a je to k odbru, protože jinak bys o sklizeň přišel.
    Teď když nad tím přemýšlím, nepíšeš spíše o "pokácení stromů"?
    Tam je při použití pomocníka pro sklizeň stromů možno ne/zatrhnout zatržítko pro účinek na všechny stromy nebo jen na stromy "dozrálé" (viz obrázky níže):
    upload_2023-11-23_15-26-0.png ............. upload_2023-11-23_15-27-8.png
    Touto volbou pokácíš všechny stromy.......................Touto volbou pokácíš jen ty stromy, které dále neplodí
    Jinak vše o Alpách nalezneš zde.
     
  4. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    ano, myslel jsem pokácení stromů, když zapomenu vymazat pokácet i stromy v růstu, tak přijdu o všechny. Nešlo by to vymyslit aby jedním kliknutím se pokácely pouze stromy připravené k pokácení a nemuselo se klikat aby nepadly všechny.

    teprve nyní jsem zjistil že tou šipkou se pokácí jen které jsou neplodící, děkuji za pomoc
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/11/23
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroslave469
    Sloučil jsem tvé příspěvky, protože jinak by šlo o zahlcování fóra. Pokud chceš něco doplnit, můžeš použít odkaz Upravit dole pod příspěvkem a následně jej upravit.
    Pokud hráč vědomě píše více příspěvků za sebou, hrozí mu postih (protože jsi tu zřejmě ne tak často, tentokrát je to bez postihu).
    Příště tedy prosím psát do jednoho příspěvku...;)
    Jinak jsem samozřejmě rád, že ti mé vysvětlení pomohlo...
     
  6. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    Dobrý den, už několikátý den mi nevyskakují animace při sběru - jako body a padátka. Vím, že si je pak najdu v dolní nebo horní liště, ale ukazovalo se mi to vždy hned při sklizni.
    Děkuji.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj RomyF

    Asi jsi si hrála v nastavení hry a vypnula tuto volbu.

    Screenshot_2.png
     
  8. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    nee, nehrála a mám to zapnuto

    [​IMG]
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    RomyF

    A toto máš nastavené jak?

    Screenshot_8.png
     
  10. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    [​IMG]To mám stejně, jak ukazuješ tady.:oops:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    RomyF

    Je to zvláštní s kolegou jsme řešili to stejné, ale měl zapnuté toto a když to vypnul padátka a BZ se začaly ukazovat.
    Dám ti sem své nastavení a zkus to udělat tak jak to mám já.
    Všechny změny v nastavení dělej na farmě, pokud toto nastavení změníš v alpách nemusí to být úplně korektní.

    Screenshot_1.png

    Screenshot_2.png

    Po změně nezapomeň dát uložit a restartuj hru
     
  12. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    Děkuji, děkuji. Všechno jsem nastavila podle tebe a už to funguje.
    Měla jsem vypnuto "vždy zobrazit bonusovou lištu", tak asi to bylo tím.
    :inlove:
     
    pezt tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    RomyF

    Je to zvláštní, ale je dobře že to funguje jak chceš ;)
     
    RomyF tohle ocenil(a).
  14. jedlicka40

    jedlicka40 Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    od dnešního dne mi nefunguje funkce Premium i když mi mělo trvat do 3. ledna.

    Děkuji za řešení
     
    janule40 tohle ocenil(a).
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Krásný den jedlicka40,
    zde na fóru toto vyřešit nemůžeme (nemáme k tomu přístup). Budeš muset kontaktovat podporu. Odkaz jak kontaktovat podporu najdeš pod tímto příspěvkem.
     
  16. katerinka61

    katerinka61 Zelenáč fóra

    proč chcete při platbě kartou heslo do bankovnictví????
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj katerinka61
    Platím celkem pravidelně kartou a nikdy to po mně nechtělo heslo do bankovnictví. Vždycky to chce jen číslo karty, datum její expirace a CVC. Navíc jsem si uložil kartu pro příští platby, které buď provádím automaticky, nebo nárazově výběrem té platby uloženou kartou.
    Jediné, co je možné, že při první platbě po tobě chce poskytovatel tvé karty potvrzení (přes mobilní aplikaci té které banky, např. George), potom to po tobě bude chtít heslo do tvé mobilní aplikace. Ale toto heslo po tobě chce tvá mobilní aplikace a nikoli BP.
    Nejde náhodou právě o tuto situaci?

    EDIT: Podrobný popis, jak funguje mobilní platba, najdeš zde.
     
    lacrima, .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  18. matahari1989

    matahari1989 Pisálek fóra

    Prosím,prosím, kde najdu uložená hesla. Díííky moc za radu.
     
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matahari1989
    Záleží na tom, v čem hraješ. Pokud hraješ v Unity klientu, potom pokud sis uložil/a při prvním přihlášení heslo, máš jej automaticky k dispozici při kliknutí do případného seznamu hráčů vlevo (může hrát více členů rodiny). To ale zřejmě není tvůj případ...
    Hraješ-li v některém z prohlížečů (Chrome, Edge apod.), potom záleží na tom, zdali sis uložil/a heslo při prvním přihlášení (a hraješ v personifikovaném prohlížeči = jsi do něj přihlášen/a).
    Pokud heslo uložené nemáš, potom ti nezbývá než během přihlášení kliknout na odkaz Zapomenuté heslo pod polem pro herní nick (viz obrázek):
    upload_2024-1-5_14-17-35.png
    Následně budeš vyzván/a k zadání mailu, který jsi zvolil/a při registraci... (postupně zadáš to, co po tobě systém bude chtít a pak použiješ odkaz v mailu, který jsi uvedl/a).
    upload_2024-1-5_14-20-2.png
    Pokud ani to nepomůže, budeš se muset obrátit na podporu (pakliže to vůbec bude možné). Jak na to, najdeš zde.
     
  20. matahari1989

    matahari1989 Pisálek fóra

    Díky za odpověď. Hrajeme v samostatném klientovi a vadí nám, že při každém prihlášení musíme zadávat hlavní heslo a ještě se nám rozházely naše nicky.
    Asi si budeme muset zvyknout hledat a klikat hl. heslo
    Hezký den a díííky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.