Zpětná vazba Unity - zpětná vazba

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hokus027

    hokus027 Zelenáč fóra

    Když farma naběhla, tak sklízet šlo dobře, ruční krmení je horší.
    Na Baha u XXL stromů to vypadalo, že nejsou hotové, ale sklidit šli, normální stromy mají úrodu.
     
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Chaos v posílání dárků sousedům,jsou promícháni sousedé a přátelé :(
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
    kačenka5 a evainfo tohle ocenili.
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak u mna fajn,,len sa clovek musi zas naucit na novsiu grafiku a preklikavania viacej..U mna co sa jedine nezobrazilo je jedina dekoracia Vesele korculovanie co dava 6x bednu.ono sa to vylepsi a my si zvykneme..A renzo potesil..:p;)

    a este mi nejako nepasuje tento SH
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
  4. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak mě tato nová verze sklidila hlavní louku, i když jsem byla dle obrazovky sklízela stonek. Fakt skvělé, neměla jsem ještě snězeny žádné produkty pro zvýšení vypadávátek. Stonek vůbec nešel sklidit. Obrázky rozmazané a v mnohem menším formátu. Tak až to doladíte, dejte vědět.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, chci se zeptat ohledně preclíkové sezóny, pokud ji dokončíme ve Flash verzi, zůstane další získaný upgrad i v Unity? - když tam sezóna není a možná nebude.
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Eee....zatím téměř vše špatně....delší načítání a ty blikající efekty doopravdy iritují. Za mne :1- proč to předčasně spouštíš milý RT, když jsi si to mnohokrát musel vyzkoušet a určitě jsi viděl, že to nefachčí. 2- pozitivním je, že se snažíš a že po hromadě let, co se hře věnuji mi dáváš šanci, že jí budu svůj čas a prašule věnovat dalších pár let.
     
    pace1980 a vlaďkamamka tohle ocenili.
  7. 1včelka

    1včelka Zelenáč fóra

    nelíbí,nefunguje při ručním sběru v okrajových částech....Renzo se zpožděním,seká se,nejde hrát......ve městě kolo štěstí to se netočí ale seká a tržiště nestojí za nic,třeba to bude jednou
    podobné flash
     
  8. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Na tržišti se nedá zapsat do vyhledávání. Jinak jako předešlé připomínky.
     
  9. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    Zatím jsem zjistila zpomalení hry, Renzo nelze hrát vše má zpoždění, schází mi zcela chlívek Losí podium, a také se při ruční sklizni nebo ručním dokrmení superem nezobrazí dané nad daným objektem ale vpravo nahoře, nebo kdekoliv jinde než je daný objekt, zatím má Unity dost chybek ale grafika je zajímavější než ve flash
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    tady se jedná o chybu. Správně by to mělo fungovat stejně jako ve Flashi.


    Chyby patří do vedlejšího vlákna Unity - hlášení chyb, abychom v tom neměli zmatek. ;)

    O žádné předměty nepřijdeš. Všechny ti zůstávají v inventáři. V Unity jde jen o to, že se některé předměty nezobrazují na ploše. A u sezóny je celkem pravděpodobné, že ta další už tam bude, nicméně to jsou zatím spekulace a finální rozhodnutí se dozvíte z ofi.
     
    evainfo, modro.ocko22 a ezzra tohle ocenili.
  11. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak jsem četla na googlu,že flash končí v prosinci 2020,tak jsem zvědavá jestli si ještě v lednu zahraju,kdyžse unity seká a nikam se nedostanu
     
  12. bubujaja

    bubujaja Pisálek fóra

    ahoj mě se ta unity nenačte,největší pokrok bylo neúplné hrací pole plné hvězdiček,které jsem asi po 10 minutách přepla to se v tom důchodu budu pěkně nudit až to skončí přeji všem hezkou hru a trpělivost
     
    cassiopea28 a dasa1143 tohle ocenili.
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Zkusila jsem Unity prozatím jen v GCh. Ty chybky, které tam byly, sem nepatří a navíc jsou už popsané v druhém vláknu od rychlejších, než jsem byla já.
    Ale stručně řečeno, jde mi farma na Unity tak špatně, jak šla/nešla (ještě ve Flashi, samozřejmě) v FF - proto jsem taky přešla na GCh (ostatně dle rad zde na foru, tuším). Sekání, dlouhá odezva...nechci přímo říct nehratelnost, protože to by nebyla pravda. Ale v takovém režimu bych prostě nehrála, to se dá vydržet chvíli, když je naděje na zlepšení, nastálo ne.:sleepy:
    Na druhou stranu, všichni víme, že jde o betu, takže jsme asi nemohli čekat bezchybné fungování na první dobrou. Jsem sice úplný laik, ale tak nějak tuším, že je něco jiného, když verzi zkouší pár programátorů proti tomu, když se hodí mezi tisíce hráčů, často navíc s počítačovou úrovní blížící se té mojí ;)
    Držme si tedy palce, aby do konce roku se všechno vychytalo alespoň do slušné hratelnosti. Prozatím se vracím na FP a s nadějí vyhlížím do budoucna.
     
  14. samec

    samec Magnát fóra

    Tak tahle verze tolik opěvovaná RT nestojí za nic---samé chyby--na tom se potili ty roky?Aby spustili polotovar? Například se mi nezobrazuje--Jezírko pro krunýřovce + sokolí hnízdo(pořád se tam točí slunečnice) a mnoho jiných chyb co jsou zde již vyjmenovány,až to dají dohromady,tak pak ať slaví,že něco spustili...
     
    pompo68 tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak se mi zdá, že co spustili Unity, tak se hra nějak zpomalila;), jak kdyby to s tím souviselo, mám ten dojem jen já nebo je nás víc
    Ještě že mám na starém noťasu xpčka a nemůžu do Unity, zbytečně bych se rozčilovala, když vidím ty nahlášené chyby. Možná že budu z farmy taky vyléčená a zkusím najít něco, co funguje
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    (1) A další poznatek z testování Unity vs. Flash:

    Pozice informací o políčku ve Flashi:
    [​IMG]

    Pozice informací o políčku v Unity:
    [​IMG]

    U Flashe se při pozici kurzoru myši na některých políčkách nahoře posune (správně) doleva, v Unity zůstává stále na stejné pozici a může tak (opět ručně sklízejícím) hráčům překážet při ovládání hry. Nejde o nastavení zobrazení Farmeramy, kdy se informační okénko posunuje s kurzorem myši, jde o nastavení, kdy je toto okénko vpravo nahoře a pro specifická okénka, pro která by toto informační okénko "překáželo", dojde k jeho posunu doleva.

    Návrh řešení: Předělat do vzhledu totožného se vzhledem ve Flashi.

    Poznámka: Funkci odstranění políčka jsem zvolil kvůli tomu, aby bylo zřejmé, kde se aktuálně při pořízení snímku okna s Farmeramou nacházel kurzor myši.

    (2) A ještě jeden poznatek (a to dost vážný): Při pokusu přístupu do diskuzního okna z Farmeramy spuštěné pod Unity nejsem přihlášen do diskuzního fóra coby přihlášený hráč. Vidím oznámení, že se mám nejprve přihlásit do hry... Otevření přístupu do diskuzního fóra jako aktivní hráč lze provést jen z Farmeramy spuštěné pod Flashem...

    (3) A další poznatek: Při ovládání sezóny ve Flashi stačí kliknout na požadovanu dodávku (tlačítko Dodat) a okno, které se následně otevře, lze potvrdit klávesou Enter (urychlení ovládání hry), zatímco v Unity lze potvrdit (zavřít) okno pouze myší na tlačítko OK. Nejde o vážnou věc, ale pro někoho, kdo při plnění dodávek nehledí na cenu a množství požadovaných komodit, to představuje nepříjemné posouvání myši sem a tam.

    Návrh řešení: Opět stejný, tj. upravit ovládání v Unity tak, aby bylo možné okna ovládat i klávesou Enter (možná i klávesou Escape) stejně jako ve Flashi...


    (4) Ale fuj... to už jsou opravdu šílené nedodělky!:mad:Viz níže:
    Další vadou na kráse je funkčnost trhu v Unity. Konkrétně nelze napsat do vyhledávacího okénka část názvu komodity, kterou vyhledávám. To ve flashi je možné a umožňuje tak hráči rychle odfiltrovat to, co nepotřebuje a najít to, co pohledává. V Unity může leda vyhledávat pomocí kurzorů. To je ale opravdu významný krok zpět.


    Návrh řešení: Vrátit možnost textového vyhledávání komodity na trhu pomocí textu ve vyhledávácím poli.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
  17. škopková57

    škopková57 Rádoby autor

    Id: 19230029 škopková57 ,nejde se přihlásit.
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    ID: 14654786
    čas: 9:10

    Od včerejška jsem se po několika zdlouhavým a marných pokusech připojila. Byla jsem zvědavá na ty "vzrušující novinky" a "kompletně připravenou novou verzi". Ovšem v tomto stavu je pro mne farma naprosto nehratelná. Chyb je tu tolik, že nemá cenu je vypisovat - a navíc je ani nezjistím! Protože každé kliknutí provází dlouhé načítání. Klik na kombajn - čekám. Točí se kytky. Naběhnou postupně jedno políčko za druhým, já mezitím v klidu dám prát prádlo. Klik na secí stroj - čekám. Točí se kytky, tak mezitím nacpu myčku....
    Váš dotazník opravdu nevyplním - grafické karty, procesory a podobné věci jsou pro mne španělská vesnice, stejně asi jako pro většinu hráčů. Vím, že se to dá někde dohledat, ale už jsem kupu času věnovala čekání při načítání každé drobnosti na farmě, tak to přenechám těm technicky zdatnějším. IT fakt nejsem a už nikdy nebudu. Mohu jen dodat, že pracuji na normálním notebooku, který nepatří mezi historické....
    Snad se vše brzy upravi, anebo bude možnost hrát stále "postaru"!
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všichni - prosíme všechny chyby hlašte pro přehlednost ve vlákně - Unity - hlášení chyb >>>KLIK ZDE<<

    Děkuji

    Přeji fajn hru
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.