Zpětná vazba Unity - hlášení chyb

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Je to špatné a nabízí to nesmysly.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  2. silou0071

    silou0071 Pisálek fóra

    Id: 11539571
    1.10.2020 12:55
    SK
    Farmárske koleso šťastia
    Nedá sa roztočiť koleso na párty. Respektívne nefunguje tlačidlo.
    Musím ísť späť a potom to už ide, ale keď prepnem na bežný, tak znova musím ísť späť
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Id: 27834079
    Jazyková verze: CZ
    Systém: Win 10 64 bit (stolní PC i notebook)
    Stolní PC:
    Procesor: Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1225 v5 @ 3.30GHz
    Nainstalovaná paměť: 8 GB
    Grafická karta: NVIDIA Quadro K620
    Prohlížeč: Mozzilla

    Notebook:
    Procesor: doplním
    Nainstalovaná paměť: doplním
    Grafická karta: doplním
    Prohlížeč: Chrome

    Čas testování: večer 30.9.2020 (první test na notebooku), dopoledne 1.10.2020 (druhý test na stolním PC)

    Zjištěné nedostatky, které jsem publikoval (1) zde a (2) zde, se týkají zejména nesnadnosti ruční sklizně, nemožnosti přistoupit z Unity jako hrající hráč do diskuzního fóra a v problematickém (nemožném) vyhledávání komodity na trhu.
    Protože nechci zbytečně psát totéž a zabírat prostor v tomto vláknu, řešil jsem to odkazy. Pokud to bude nutné, potom jsem ochoten do tohoto příspěvku oba příspěvky zkopírovat.

    Hra se pod Unity načítá pomalu (obecný problém, na který jsme byli upozorněni), Renzo hry jsou nehratelné ... ale to bych jen opakoval zde již napsané.

    Níže pokračuji s dalším poznatkem:

    1.1.2020 13:15 Stolní PC
    Při volbě ručního výběru dekorací (v levé liště) po výběru listu Spotřební zboží nelze do vyhledávacího pole vpravo nahoře zapsat název požadované komodity (např. bedna beden, bedna, bedny štěstěny, elixír života apod.). Prostě do vyhledávacího políčka nelze nic napsat.

    Návrh na zlepšení: Návrat funkčnosti do podoby shodné s hrou spuštěnou pod Flashem...

    Obecné doporučení (návrh na zlepšení, chcete-li): Naprogramujte vzhled i funkčnost a ovládání Farmeramy v Unity do podoby totožné s hrou, jak je dostupná pod Flashem.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Id: 52961009
    1.10.2020
    My internet browser - vůbec nenačte. Zůstává jen základní dřevěný rámeček farmeramy s prázdnou plochou
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Id 8985200
    1.10.2020 13.07.
    Tržnice
    Na tržnici jak se překlikává mezi stodolama, tak jsou opačně

    baha [​IMG] farma

    Takhle to tam máme.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    ked kliknem na pole alebo strom na ploche tak okno s aotvori mimo obrazovku takže sa neda kliknut na zber
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janaj

    V MIB to bohužel nepojede, není na to stavěný, je potřeba přejít na jiný prohlížeč, např. Edge, Google chrome, Firefox.

    Ahoj .macca.

    Zde je odkaz jak se to přepíná a funguje, Tržiště - Výběr oblasti
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    pezt Ááááha, tak děkuji :)

    EDIT - v chrome mi to taky nejede. Šedá plocha, krychle - či co to je - postavená na špici, pod ní proužek skoro do konce zaplněný - a nic se dál neděje.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    ID 10968496
    1.10. - 17.40 hod

    Řemeslo květinář: použil jsem 5 produktů na vlastní vylepšení a po odkliknutí, zmizel celý progres ve 4. stupni. Grafika ukazuje 0 bodů ze 150000. Po přepnutí na Flash verzi, znázorněno správně 120523 ze 150000.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  10. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Id 26342946
    1.10.2020, 18:25
    jazyk CZ
    Windows 10, prohlížeč Firefox 81.0.1 (64-bit)
    kde: Mlýn
    Mohu měnit požadovaný počet automaticky předvybraného produktu, i když nemám suroviny ani na jeden kus.
    Postup:
    • Otevřu mlýn, kliknu na plus
    • Jeden produkt je automaticky vybrán - a mohu u něj klikat na plus a mínus, i když nemám požadované množství sutovin
    • Po překliknutí na jiný produkt a zpět se to již chová správně
    [​IMG] (http://www.pictu.cz/image.php?di=JOO7)
    [​IMG] (http://www.pictu.cz/image.php?di=X2DN)
    [​IMG] (http://www.pictu.cz/image.php?di=2RJZ)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  11. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    A kdy to kdo opraví?
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rammstein2

    Nevím kdy to opraví, ale většina problémů je tím, že hra je zvětšena nad normál, tedy když zmenším velikost rámu hry na 80% což je při mém rozlišení základní velikost rámu hry, tak střelba na balónky funguje. A všechny ovládací bubliny jsou také v pořádku.
     
  13. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Safari a GCh v iPhone (flash tam nefachá vůbec, ale to je asi známá věc) unity se rozjede - načte první plochu, pak se to přehodí na stránku že "tato stránka není dostupná" a šmytec - jsem se skoro těšila, že nebudu muset s sebou kvůli své závislosti tahat ntb a ono asi ještě dlouuuho budu...
     
    burds a danda-vnovis tohle ocenili.
  14. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Na trhu nemohu najít kategorii na prodej, resp. nákup šlechtěnců. Je tam někde?
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    myrda - ahoj, kuk tady
    trh010.png

    Jinak vše o tržišti najdeš ZDE (klik)
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý večer všem, pokud hlásíte chyby, dodržujte prosím daný postup. Nelze zapsat chybu, u které od vás chybí podstatné údaje tj.
    ID
    datum a čas
    Jazyková mutace
    Screen chyby (pokud to lze zdokumentovat screenem)
    Jsme rádi, že chyby hlásíte, ale bez těchto údajů je nemůžeme zapsat.
    Dále bychom chtěli poprosit, neupravujte své příspěvky kvůli dopsání dalších chyb, příspěvky si označujeme likem, které jsou již zapsané a vaše chyba tak nebude dodatečně dopsána. Založte nový příspěvek, trestat za multipost nikoho zde v tomto vlákně nebudeme. Je pro nás důležité zapsat všechny vámi nalezené chyby, zefektivníte tak naši práci.

    Díky za pochopení
    Danda
     
    Naposledy upraveno: 2/10/20
    makak-magot a Dob tohle ocenili.
  17. sebkopal

    sebkopal Pisálek fóra

    ID: 22135043
    Dátum: 1.10.2020
    Krajina: SK
    PC:
    Procesor: Intel Core i7 - 9700K
    Pamäť: 32 GB RAM
    Grafická karta: EVGA Nvidia RTX 2080 Super
    Systém: Windows 10 Enterprise
    Prehliadač: Firefox 81.0 SK
    Miesto v hre: Rúbanisko
    Verzia: Unity/WebGL
    Popis chyby: V rúbanisku mám 2 stromy - Zlatý listnáč, problém je že aj po odhlásení z hry alebo obnovenie stránky pomocou (F5) tak ako keby chýbala textúra pre danú animáciu tohoto stromu (červený obdĺžnik).
    Link na video
     
    Naposledy upraveno: 1/10/20
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  18. myrda

    myrda Perspektivní autor

    Skali: díky, nějak jsem to přehlídnul
     
    Skali a danda-vnovis tohle ocenili.
  19. burds

    burds Titán fóra

    Prosím od prosince půjde hrát pouze ta unity ? Safari mi hlásí chybu.Syn říkal,že mám přepnout do chrome ale já v chrome hraji nerada.Prosím co s tím ?
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Id: 53282460
    2.10.2020 8:10
    CZ
    Google Chrome
    U Renza ve hře Balónky nejde střílet. Zkusila jsem i zmenšení obrazu na 80% dle rady pezt, ale nepomohlo to. U Krtků jsem při hře trefila podle mne všechny krtky (připouštím ale nějakou chybu) a získala 1 bod/minci. Buď je tedy chyba v bodování nebo v grafice. U Lukáše se rafičky pohybují nestejnoměrně (zrychlování, zpomalování, seky) - zde nevím, jestli je to chyba, možná půjde o záměr ztížit minihru, ale radši to také uvádím.
    kiki2305
     
    Čonkin a danda-vnovis tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.