ST: Postupy a rady pro nováčky

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem ell1956, 16/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    ahojte, ja som tiež dlho nehrála, /najmenej 5 rokov/ teraz sa cítim ako na akadémií tretieho veku. poraďte mi, čo je to dekorácia + :D . Jeeeej, teraz som objavila ako upraviť text .
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, je to dekorace s bonusem, dáš ji na plochu, sklízíš (třeba SK, bednu...) až do vyčerpání (počet, odečítá se). Jak píše naše milá Skali vysosáš ji.
     
    ankajanko1 tohle ocenil(a).
  3. ankajanko1

    ankajanko1 Perspektivní autor

    Pitrýsek47 -ahaaaaa, takže je to len pozbieranie niekoľko krát a potom len dekorácia? A ešte mi povedz ako je to z holubom- to je čo? Ja husa som ani nepoďakovala, takže ďakujem ;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ano, tak to je, pak ji můžeš dát do stonku nebo znovu na plochu (po zbourání).
    Holub je vnitřní pošta, pokud chceš napsat někomu zprávu a napíšeš, tak mu ji donese, sedne si na ceduli, šipku v levém rohu na farmě (mapa) s dopisem a ty ji rozklikneš. Stejně tak přijde zpráva, pošta, tobě od jiného hráče.
    Edit: Rádo se stalo ankajanko1 a hezkou hru přeji ,-)).
     
    Naposledy upraveno: 3/3/20
    .SilverAngel. a ankajanko1 tohle ocenili.
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Snad píši do správného vlákna. Mám prosím dotaz. Měla jsem několikaletou pauzu. Teď jsem zase začala hrát. Tak jsem takový poloviční začátečník. Jak poznám, co se mi připsalo z bedny? Může mi prosím někdo odpovědět? Nevyskočí mi okno, ani nevidím nic připsaného v dolní liště. Nepamatuji si, kolik čeho mám, abych se podle toho orientovala. Děkuji.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ciru13 - tak to si budeš muset pamatovat kolik čeho máš, jinak to nezjistíš ;) ale když otevřeš bednu, tak infookno by mělo vyskočit
     
    Ciri13 tohle ocenil(a).
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    evoku57 - nějaké bedny jsem získala v akcích, které jsem plnila jen částečně hned po návratu k farmaření. Byla jsem nešťastná, že nevidím, co jsem vlastně dostala (jo jen, že bednu - viděla jsem v odměnách, ale obsach ne). Teď jsem ještě koukala na nastavení a měla jsem vypnuté informační okno s dárky. Třeba to pomůže. Každopádně díky za odpověď.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ciri13

    Bedny které získáš najdeš v inventáři, levá lišta - dřevěná bedna - modrá vázička - záložka spotřební zboží

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
  9. stonozka205

    stonozka205 Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím, kde na trhu najdu krmivo? Projela jsem všechny možnosti a nemám to tam .-( Děkuji za odpověd :)
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stonozka205, zvolíš záložkou zvířata a namísto Všechno vybereš krmivo.

    upload_2021-5-1_16-30-40.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Fidorka007

    Fidorka007 Pisálek fóra

    Ahojte, nevíte někdo kde hledat bonusové kódy? (ty které se vypisují do rámečku) Děkuji a přeji hezké farmaření :)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fidorka007 - ahoj, bonusové kódy bývají zveřejňovány na fóru v oficiálních oznámeních, na FB na stránkách Farmeramy, event. mohou chodit přímo do emailu ve zpravodaji - Bulletinu.
    Fajn hru