ST: Diskuze k oficiálním oznámením a akcím bez vlastní diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ano, taky jsem zkoušela kód - a nenalezen. Nová verze je od 14.00, ale kód je skutečně uveden už o 00.01. Takže chybička...
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maminka78 - ahá, špatně jsem tě pochopila, omlouvám se - ty myslíš bonusový kód - zeptám se na něj, ju ;)
     
  3. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Nic se neděje,14 hodin je za chvíli:)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zádrhel s kódem je nahlášen, tak uvidíme, jak se to vyvrbí, prosím vyčkejte ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, akce se dá splnit i jinak, hra resp. zábava by měla být součástí volného času a ne práce (někdo namítne přestávky) pokud tě počítač neživí, ale musela bys najít jiný způsob (pohopole ...) s pomocníky ráno sklidíš během pár minut :), jasně akce bys neměla splněné během tří dnů i méně.
    Ale když vás to na mobilu baví, tak prosím....
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
    GordonSargent, Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kod vybran pravě ted přepnuto na betaverzi a nepotěšilo horší grafika:oops:

    [​IMG]

    [​IMG]

    jo a v unity mám renza [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/9/20
    jitunka1444 a naruto2002 tohle ocenili.
  7. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Peto,souhlas,ale je tam Renzo,krtci mi nešli,ale balonky jo,však se to časem vystříbří;)
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    veškerou zpětnou vazbu k otevřené beta verzi Unity/WebGL klienta prosím pište do vlákna Unity - zpětná vazba. Chyby nalezené v Unity můžete hlásit ve vlákně Unity - hlášení chyb.


    Děkuji za pochopení
     
    .SilverAngel., maminka78 a Skali tohle ocenili.
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    ad Renzo
    Mám dotaz k Renzovi, který se ale netýká přímo Unity.

    Pokud si vzpomínám, kdykoli byl Renzo, stačilo se přihlásit do hry, a i když se hráč nepodíval k Renzovi, přibyly hráči aspoň vstupenky.
    Jak je tomu nyní? (a) Stačí se pouze přihlásit do hry (pod flashem) nebo (b) musí přepnout do Unity (kde zatím nechci vzhledem k pouze částečné funkčnosti hrát) či (c) se musí dokonce podívat k Renzovi?
    Pokud bude stačit se pouze přihlásit do hry (pod flashem), potom není co řešit - sbírám a schraňuji lístky do Renza na dobu, až bude pod Unity funkční, stejně jako býval pod Flashem (9/10 pokusů u Luďka za 20 bodů).
    Děkuji za odpověď.

    Poznámka:
    Pokud snad někdo z moderátorů tento dotaz chápe jako vyjádření k Unity, nebráním se přesunu tohoto příspěvku do příslušného diskuzního vlákna...

    danda-vnovis a Pezt: Děkuji. (viz níže)
     
    Naposledy upraveno: 2/10/20
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - ahoj, prověříme to a dáme vědět :)

    Jinak Renzo má otevřenou vlastní diskuzi (do zpětné vazby k Unity to nepatří - v tom máš pravdu ;))
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek,
    prověřovali jsme s kolegou Pezt a zjistili, že je jedno, zda se hráč přihlásí ve flash nebo unity, ale lístky dne 1.10.2020 dostane i ve flash. Podle mého názoru to funguje až nyní od 1.10. i pro flash, jinak by se všem ve flash verzi nepřipsalo 10 lístků a byla by tam historie i za předchozí dny. Kdo byl přihlášen v Unity předchozí dny, tak jako ty dostal 10 lístků 30.9.2020 a dneska už jen 4 lístky jako ty.
    Takže z toho vyplývá, že i když se hráči nedostanou na Unity, o lístky na Renza odteď nepřijdou.

    Příjemnou hru
    danda
     
    kiki2305, .SilverAngel. a Skali tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Coruska - ahoj, zpětná vazba k Unity má své vlastní vlákno - Unity - zpětná vazba - takže prosím zpětnou vazbu piš pouze tam.
    Pokud bys pak chtěla nahlásit i konkrétní chyby, tak do vlákna opět k tomuto účelu vytvořenému - Unity- hlášení chyb.

    Děkuji za pochopení a respektování rozdělení fóra a tvůj příspěvek přesouvám tam, kam patří (tedy do vlákna Unity - zpětná vazba).
    Hezký večer
     
  13. KUKYNA

    KUKYNA Pisálek fóra

    ahojky ráda bych se zeptala jestli hra na flasch do budoucna skončí?? jestli ano tak končím i já po mnoha letech se hrou na Unity mi nevyhovuje děkuji za odpověď:cry:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    KUKYNA - ahoj, společnost Adobe plánuje ukončení Flashe nejdéle do konce tohoto roku. Z toho důvodu hra přechází na klienta Unity/WebGL.
    Nicméně v posledním oficiálním oznámení je i tato informace: Nebuďte smutní, pokud se do nového Unity/webGL klienta nedostanete. Jak jsme uvedli dříve, již pracujeme na alternativách, o kterých vás budeme informovat!
    Celé znění tohoto oficiálního oznámení najdeš ZDE (klik)
    Hezký večer
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. KUKYNA

    KUKYNA Pisálek fóra

    moc děkuji
     
    Skali tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, mám dotaz. Je užitečné, že máme tlačítko k úpravě ochrany soukromých údajů, ale dělají něco s tím, že než se dostanu na svou farmu, musím na PC souhlasit dvakrát? Na telefonu třikrát. Na PC poprvé po načtení hlavní stránky, potom při povolení FP. Na telefonu ještě při zalogování na farmu. Jako mi je to šumák, já to odkliknu, ale je to otrava... Možná mám já někde nějakou chybu, pokud nemají stejný problém další hráči, tak to berte tak, jako bych nic nenapsala.
     
    zejdy66 a Peto121 tohle ocenili.
  17. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Y_n_O no proste to musíš odkliknout, lebo inak nebudeš most v kine koukat na reklamy a nedostaneš za ne odmeny!!!

    Citace:

    Ahoj farmáři,
    jak jste si již možná všimli, přidali jsme do našich her a na naše herní fóra tlačítko ochrany osobních údajů. Nastavení ochrany osobních údajů můžete libovolně měnit a kontrolovat podle potřeby.

    Uvědomte si, že pokud se rozhodnete blokovat soubory cookie od našich partnerů, nebudete moci přijímat žádné nabídky na videa v kině ve hře, což také znamená, že nedostanete žádnou odměnu za sledování videí.


    Děkujeme za pochopení
    Příjemnou hru
    Váš support team Farmerama
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    marianko77 - tiež som dostal odpoveď :

    Ahoj Peto121,
    to znamená jen to, že pokud budete blokovat cookies, nebude kino fungovat vůbec - nebudou žádné nabídky. Pokud se to rozhodnete povolit, pak je šance, že se Vám nějaká nabídka objeví. Neznamená to, že vám to zajistí videa.

    Díky Danda
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Marianko77, já odklikávám, to mi problém nedělá, jen je zbytečné naněkolikrát. A u nás kino nefunguje hodně dlouho, reklamy nejsou. Já jsem to psala kvůli tomu, že na jiných stránkách stačí potvrdit jednou.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  20. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    ja viem, je to otrava klikať na to pri každom prihlásení hlavne na mobile, ale ide hlavne o to čo napísal Váš support team Farmerama
    že nebudeme moct prijímat nabidky v kine ako keby sa tam niekedy niečo premietalo (u nás).