Renzův jarmark / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ja som kopirovala priamo z fora, nic som nemusela vymazat a kod bol prijaty...
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Též jsem kopírovala z fóra a bez problémů ...:)
     
    kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Pôvodne som si myslel, že budem musieť za florény nakúpiť lístky ale akcia trvá 33 dní ešteže tak stačí počkať zopár dní a mazlíček bude doma :) každý deň 4 lístky to je v priemere 80 žetónov denne. Stačí si iba počkať. Ak bude zakaždým v odmenách mazlík alebo dekorka dávajúca +% BZ/TBZ tak sa zakaždým zúčastním :)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak toto je moja najlepšia hra s Lukášom! Renzo je teraz trochu iný,treba si to nacvičiť,ale aj po 25 hrách som párkrát skončil s 5 bodmi!:music:
    [​IMG]
     
    DANKA722, evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mohl by sem někdo vložit obrázek krámku s odměnama?!? Ať vím alespoň oco přicházím!o_O
    Díky
    Vypadá to ,že kdo nejede v Unity,jakoby nebyl.:p Dodneška sem si myslel,že se ofi dává ke každé akci.
     
    Štika tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj
    stánek.png
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,mě by spíše zajímalo,jestli ta beruška je opět k mání,když sem ji minule vybral?!:cry:
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj kaolín11,

    pokud jsi si berušku už v odměnách Renzova jarmarku vybral dříve tak ji nelze znovu ze stejné akce získat.
    Fajn hru přeji ;) Natali
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    V Unity se mi Lukáš hraje daleko líp,včera jsem ho hodněkrát udělala za 20 ...možná mi od posledního Renza ustaly stařecké třesy :D
     
  10. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj a krásný den všem.
    No Kaolínku, fakt že jo. xD Na Flash nic a po přepnutí na Unity máme Renza ve městě.
    Tak dík. :inlove:xD
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Líbí se mi jak to RT celé pojal! V podstatě neandrtálci s flashem nic neví,že nějakej Renzo je v provozu,jestli se jim přičítají lístky či nikoliv.Vybílenej krám mají asi všichni stejně?!?o_O
    Super,dávám za jedna!8)
    Nechcete si v Unity založit ještě i vlastní fórum?!?:wuerg:
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda jak toho renza hrajete? Ja dal Lukase a vybouchal jsem cele DVA listky :)
    sranda je ze mi horni pulkruh zustane chvili stat v levem kraji ale vpravo jen probleskne a pochopitelne tomu odpovida presnost myho uderu... takze ani tohle mi moc nenadchlo...
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj - ohledně Renza - v oficiálním oznámení o otevření beta Unity se píše: " Někteří z vás jsou možná zvědaví, co se přihodilo Renzovi a jeho jarmarku. S radostí vám oznamujeme, že v Unity/WebGL klientu funguje skvěle. Určitě byste jej měli vyzkoušet. Je to zábava!....." Takže kdo četl, ví, že Renzo na Unity běží
    ;)

    Ohledně přídělů lístků k Renzovi podávala info Danda ZDE (odpověď na dotaz jana.svatka).

    K vybílenému krámu - taky mám lehce vybílenej - jak jsem ho naposledy opustila, tak jsem ho našla. Ale můžu otestovat minihry, což je fajn.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zkuste si zmenšit rám hry na základní velikost, hra v Unity potažmo Renzo pojede lépe.

    Fajn hru pezt
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    som späť, skočila som si do Unity vystrieľať lienku, pri poslednom Renzovi sa mi nechcelo, potom ma to mrzelo, ale už je pri kámoškách na ihrisku[​IMG] [​IMG]
    o týždeň konečne vyletí:D
    skóre pri balónoch som mala horšie ako vo flash, bude si treba zvyknúť, ináč sa to správa, Lukáša som zahrala za 0 bodov8);)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mám otázku,odmeny,ktoré som od Renza získal (vzal),by sa mi už nemali v ponuke zobraziť,nie je to tak? Čiže odmena,ktorá je v ponuke,tú môžem ešte získať.
    Pýtam sa,pretože neviem presne,čo som pred pol rokom už vzal.Konkrétne ide o lienku,mám dve,ale mám ju ešte aj v ponuke Renza.
    Viem,že Natali1465 tu už odpovedala,ale nie jasne.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/20
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Peto121: Pokud jsi ji vybral, tak by být v nabídce neměla
    Jinak jsem renza odehrála, vybrala berušku.... teď snad stihnu tu husu...
    To by se podařit mělo, pokud nebudu bouchat Lukáše za 1 nebo 3 body, že (povedlo se z 18 lístků 4 x -.-)
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121

    Všechny odměny, které vidíš ve stánku, si můžeš vybrat, tzn. že jsi je minule nevybral.

    Fajn hru pezt
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  19. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já toho Lukáše nedávám,ty první dvě hry ještě dobrý,ale ta rychlá je děs.Mám stále 3 až 5 bodů:cry:
     
  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    hrajte len balóniky a máte po probléme. minimálne 20 bodov dáte
     
    maminka78 tohle ocenil(a).