Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ó, vždyť jsem 4 kousky vyrobil, ty čtyři kousky co ten lump chtěl :music:-.-. Ještě do čtyř počítat umím, byť jistojistě stárnu a od střední školy už nějaký ten pátek taky uběhl :DxD.... . 0 + 4 = 4. Ne pět xD. Nechtěj vidět, jak by to vypadalo, kdyby řemeslníci počítaly stylem: 0 + 4 = 5 xDxDxD. No, možná by to prošlo v kvantové fyzice :D. Mistera Šedáka poslat do výzkumáku, na vesmír, na náves je ho škoda :D

    edit: Pezt, screen je hezkej, nicméně, fakt su si jistej, že jsem měl počet zahradnického odznaku č.3: počet 0.
    Z jednoho prostého důvodu, je na ně třeba moooc materiálu, tož je vyrábím jen fakt, opravdu fakt jen nejnutnější množství, co zrovna potřebuju :D. Navíc, po přečtení úlohy vždy kontroluju sklad, abych věděl kolik toho budu potřebovat. Mají někde programátoři chybku o_O...

    edit 2: Pezt: zkus prosím pro zajímavost na nějakém zkušebním účtu (pokud nějaký taký máte k dispozici), nechat počet zahradnických odznaků č.3 na nule, a poté udělat screen po aktivaci 26tého úkolu od Šedáka ;)(ps: a poté vyrobit 4ks odznaků). Můj dojem je (jen pouhý odhad, není výpis z programu) že pod kolonkou ID je vždy minimálně 1 (místo 0). A systém ju počítá jako jeden odznak skladem. ;)
    I když pod označením ID bych čekal nějakou identifikaci čehosi, ne počet něčeho :)
     
    Naposledy upraveno: 6/7/24
  2. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, já to měla taky tak, určitě jsem od základu vyrobila 4 ks a nic, no tak jsem mu dala i ten pátý. Jestli není chyba v zadání (třeba tam má být vyrob 5 ks odznaků . . .).
     
    -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem vespolek,
    já se připojuji k této diskuzi a mohu potvrdit , že zákazník Jan Šedák je zcela v pořádku.;)
    Konkrétně mám na mysli úkol 26 , o kterém se tady píše . Četla jsem tady o údajně vzniklých
    problémech a tak jsem si na tento úkol dávala obzvláště pozor .

    Před tímto úkolem jsem použila všechny odznaky , co jsem měla na odemknutí další části plochy
    a na odemknutí čekanky a tak na 100% vím , že jsem začínala u tohoto úkolu od základu, tedy od 0 .
    Nechci se nikoho dotknout , ale chyba tedy není v systému , ale nachází se mezi monitorem a židlí .

    Tím nechci ani v nejmenším říct , že já osobně jsem dokonalá , to tedy vůbec ne ,
    protože obdobných "kopanců" jsem udělala ve hře docela dost (viz můj předchozí příspěvek) :p
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Úplně s Vámi nesouhlasím, občas to blbne, už se mi vícekrát stalo ;) a to jsem si na to dávala velký pozor, že mi chybělo něco, co jsem dala vyrobit v přesném množství a bylo to málo, tak jsem musela přidávat a to i jednou tolik. Prostě to první vyrobené to vůbec nepobralo
     
    Naposledy upraveno: 9/7/24
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já tam žádnou chybu nenašel, jediný problém bych viděl, že se neodeslala data o aktivaci příslušného úkolů k serverům a tudíž jste začali dělat něco co jste ještě neměli aktivované, proto si myslíte, že to plníte, ale začali jste to plnit až v druhém kroku.
    Chyba může být v pomalém internetu a v prodlevě kdy informace o ručních pracích se neodesílají ihned, ale s lehkým zpožděním, ale to je vlastnost hry.
     
    kocieva, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  6. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dobrý večer všem :). Lacrima, díky za info :). No mezi monitorem a židlí "se nachází" 12% Radegast :D(zdaleka ne vždy), tudíž velice potuněný "mozek" ;). Nu, s pomalým netem se mi to nějak nezdá, možná se ztratila někde data "na cestě", žel už si nepamatuji, zda jsem dělal odznaky postupně, nebo naráz :music:. Ale zdá se mi že v tomhle bodě programu, konkrétně v úkolu Šedák 26, je nějaká chybka. Všechny ostatní úkoly jdou bezvadně ;)-
    Není to nic o ničem, hlavu si z teho nedělám, bo su to jen malované obrázky, prostě jsem udělal o jeden odznak navíc, a finito ;). Jen jsem písnul, bo kdyby tam fakt RT měli chybku, můžou se na ni zaměřit. Ta se může při kopírování části kódu projevit někdy příště i jinde, kde by to k zasmání moc nebylo ;). Nic víc. Šedáka jsem vzal na milost, halt ho do vesmíru nepošlu ;):D, může dál strašit na návsi :D, hlavně když bude rozdávat ABZ v hojném počtu ;)
    Ps:konečně LV 30, a další část slunečnicového vrchu otevřena :music:
     
    Naposledy upraveno: 9/7/24
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    A jedeme dál ;)

    Screenshot_20240711-094334.jpg
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ahoj pezt,
    s tebou je to jako s rozpínáním Vesmíru - ten taky čím je dál, tím více zrychluje...
    Jak má ubohý farmář na druhém místě úniku z pelotonu TdF stačit tvému tempu? Nota bene v Alpách?;)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek

    No jo trošku se snažím ujíždět :p
     
  10. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Zdravím, potřebuji poradit. Mám otevřenou čekanku a nejde mi vyrábět. Set by šla, ale asi dělám někde chybu. Vyrábět mi šla pouze, když ji požadoval Jan Šedák.
     
  11. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj badaji
    A rozklikl(a) jsi výběr u alpské protěže?
    upload_2024-7-14_10-30-13.png
     
    -Jara05- a .SilverAngel. tohle ocenili.
  12. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Ahoj Kytka2001, jsem to ale pako, tohle mě nenapadlo. Mockrát děkuji !!!
     
    -Jara05- a .SilverAngel. tohle ocenili.
  13. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Prosím,mám na skladě semínka čekanky,chci jí dát na plochu a nikde jí nemám.....
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj ilonkam6565 ,
    rozklikni si Alpskou protěž . Podívej se na příspěvek výše od FM Kytka2001
    Je tam obrázek ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ilonkam6565, ak ju už máš na sklade, teda vyrobenú, posuň sa v sadiacej tabuľke šípkou doprava, tam ju nájdeš, ja som si ju uložila do obľúbených, nemusím klikať na šípku.
    upload_2024-7-16_23-0-7.png
     
    radyn.m, -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  16. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Děkuji,toto jsem udělala,ale nešlo mi dát na pole....nenašla jsem.pak jsem klikla na políčko,tvoje oblíbené,název,produkt-a pak se mi čekanka objevila a šup na pole.jen nechápu,proč to neudělat ještě složitějc.....:D-.-

    ahoj Vando,už jsem jí našla,byla pěkně schovaná....jen ještě jí dát do těch oblíbených,to zatím nevím jak-zatím klikám-tvoje oblíbené,název,produkt...docela na hlavu....no a do zítra to určo zapomenu xD
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ilonkam6565, do obľúbených ju pridáš tak, že klikneš ľavým tlačítkom myši na rastlinu, tlačítko držíš a presunieš hore, medzi obľúbené
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  18. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Děkuji...hezký den :)


    *odstránený citovaný príspevok*
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/7/24
  19. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ilonkam6565, nie je začo, pekný deň aj tebe.

    Nabudúce necituj príspevok, pod ktorý píšeš, stačí ak dotyčného oslovíš, máme to v pravidlách fóra.
     
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Fenyklová

    Fenyklová Zelenáč fóra

    Nejdou mě opakovaně sklízet stromy .Mám i lesníka a stejně stromy nesklidím.