Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Pekárna lásky ::..

    [​IMG]


    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá do přípravy cupcaků ...
    [​IMG]
     
    jejanjen tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nový recept a dobrý stonek, tak do toho jdu ;)
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    U bedny se ziskem 5ks rostlin se teda nepředali. Neporovnatelný rozdíl proti zisku zvěře nebo produktů.
    Ale celkově je řádek bezva, už se těším na dortíky.
    Taky jsem zvědavá, zda 5% u dortíku z arašídového másla pomůže na Baha k více padátkům.
     
  4. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    tyto dortíky miluju:D, z těch se nezloustnexD
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna nedávno jsem dumal nad tím,kdy nám přidaj konečně nějakej novej recept.Myslím si že tenhle bude patřit k těm,které nikdy nepoužiji.Možná kdyby působil i na spešl plochu a byl ve stříbrným slotu,tak bych jej snad i použil!No nic snaha byla,nadšení se nedostavilo,budem čekat dál!:wuerg: Stejně,dříve či později nám produkt šoupnou do nějaký bedny!8)
    Jinak pro novější hráče je skoro povinnost dojít si pro recept na MJS!I ten koláč není k zahození!:)
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Akci nedělám.Šetřím SH na královnu.;););)
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce jdu s chutí ... nevynechávám ;). Skládání dortíků mě vždycky bavilo, takže není na co čekat a zítra budu na značce ;):). Řádek do stonku se mi moc líbí, ten mi nesmí opět chybět do sbírky a tak nějak celkově ... za mě jsou všechny odměny super :).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří a hlavně fajn hru ;):).
    Hezkou středu všem a ahoj :)
     
  8. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Recept na Pinkie Pie no KONEČNĚ. Všechny problémy odpuštěny xD
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tady bych rád zmínil, že nový recept také mohl poskytovat pouze BZ. A v porovnání s tím si myslím, že je aktuální bonus mnohem užitečnější. Samozřejmě, že jej využijí především hráči, kteří nemají jiné prostředky pro zisk padátek na baha. Zařazení do zlatého slotu nevidím jako výrazný problém. Předpokládám, že produkt budou hráči využívat především při sklizni rostlin s delší dobou růstu buď na začátku nebo v pozdější fázi akce a v takovou dobu není potřeba mít ve slotu vánočku nebo bílou nevinnost. Zároveň si myslím, že při množství produktů v zásobárně není v současnosti problém produkty ve slotech měnit dle potřeby.

    Jinak jsem rád, že se povedlo do odměn zařadit i starší žádané recepty. Mým hlavním cílem v této akci je zisk receptu na nejrůžovější koláč. ;)
     
  10. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný den všem. Včera jsem se rozhodla, že po úspěšném dokončení sezóny, puzzlí i světlušek si musím dát pauzu, udělat "pořádek" na farmě (doplnit zásoby, odtajnit nahromaděné tajemno a pikolky, vysypat bedny, podívat se do družstva . . .) a oni my v nové akci dají takové pěkné odměny (recept na "pinkie koláč", stonek s hodnotnými bednami, atd.). Ale nedá se nic dělat, musím to oželet, útěchou mi může být, že ten koláč bude teď na trhu levnější a stejně ho čím dál tím méně používám, bonusy se hromadí, takže prodlužuji akorát rostlinný bonus. Přeji všem, ať se při skládání dortíků daří.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem,ale ponáhľat nebudem koľko urobím toľko bude. Recept na MJZ mám a na pinkie koláč mám dekorku zámok z oblakov.Zase bude okolo mňa kopec papierikov na ktoré si budem písať prísady.Veď dakto to poupratujexDxDxD.
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Poradí mně někdo?Pod čarou mám nechané výstřišky (obdélník,bez prodlevy),ale nevím jak ho posunout na stranu.Jsem z toho jelen.Dík za radu.Je někde u minulé akci návod?dinoalesi-díky,prubnuto na nečisto,tak doufám,že to zítra půjde.
     
    Naposledy upraveno: 7/2/24
    maribeja, moncicak7070 a dinoalesi tohle ocenili.
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdravím všechny farmářky a farmáře, tak na tuhle akci se těším, snad mě při ní nebude moc honit mlsná xD
    Za mě je stonek super a nový recept taky, jako jasně 5% není bůhví kolik, ale každé procento navíc se hodí, rozhodně při první sklizni použiji a pak nahradím vánočkou či bílou nevinností, snad by tento recept mohl aspoň malinko pomoci těm, co mají na Baha s padátky problém, protože tam se každé padátko počítá ;)

    Jinak já si rozdělím monitor opět na dvě části viz zde, na jednu si hodím výstřižek a na druhou minihru - to půjde jedna báseň :D
    Nám všem přeji hodně zdaru a hlavně bez výpadků s hladkým průběhem hry.... zítra ve 14:00 na značkách i s kafíčkem k těm dortíkům :D
     
    Naposledy upraveno: 7/2/24
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné odpoledne zatím s kafíčkem, zítra přidáme dortíky a pojedeme o 106. Hlavně aby to vydržela farma a nepadala. Teď je jasné přejmenování na nejrůžovější koláč...je to kvůli receptu. Koláčů mám dost díky dřívější dekoraci, ale kdo ji nemají ,jsou určitě rádi . Pokud mohu, nevynechávám žádnou akci a pro nový recept si také dojdu. Fajn hru všem farmařícím.;););)
     
  15. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Srdečně zdravím! Na dortíky se už těším,to mě baví.Řádek super a celkově fajn. To bude mlsání! Hezké pečení všem a hlavně nepřipálit!!!A přeji pohodové odpoledne!;):)
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj, do akce jdu, je to na hlavní a divošce tak by neměly být problémy s pajdátky..
    Začátek zahájím doma tak budu jen pěstovat páč pá, so, ne je opět pracovní a hrát teda péct v pondělí :D
    Ať se všem daří upéct jen ty krásné správné :)

    P.S. Já používám starou metodu: tužka, papír, počáteční písmeno barvy :)
    EDIT:
    musím říct že tentokrát je to na foťákxD
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak jdu do toho, jako do každé jiné akce, nachystám výstřižky a snad to půjde dobře ;)
    Odměny vcelku dobré, ale zas až tak to neřeším :)
    [​IMG]
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Domů jsem přijela před chvílí a nějak mi unikla příprava na zítřejší akci :(, zasela jsem jen oranž macešku. Ale snad to půjde i bez řádné přípravy. Pokud jsem to dobře pochopila, jde o skládání jako tomu bylo u dortů. Takže nabitý mobil a focení - to se mi osvědčilo a přijde mi to nejjednodušší. Recept na Nejrůžovější koláč mám a ani ho moc často nepoužívám, ale na vedlejší farmě se hodí ;). Akce dobrá, těším se na ni.
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak já zase až o víkendu, stoneček je supr, akcička mě šla a používám taky výstřižky :p

     
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobrý večer.
    Tak já do akce taky jdu. Ale zapojím se až večer. Příprava prodená a telefon bude taky nabitý,pojedu stejně jako moncicak7070. To mi vyhovovalo.
    Pěkný večer všem ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.