Procházka do nebe (29.6. - 5.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,mám problém-zkusila jsem si složit jeden dort,měla jsem ho dobře,ale vzalo si to tři dortové krabice.H.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný bouřkový skoro večer vinšuju :)
    [​IMG]Že by konečně první :p:D
    S výstřižkem to šlo jako po másle.

    Ať se vám daří ;)
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    S jakým výstřižkem prosím. Nechápu. Já mám teprve nálepku a jedu pomalu.:(;)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - aplikaci Výstřižky najdeš v nabídce Start (můžeš použít vyhledávátko)
    výstřižky01.png

    Pomocí aplikace si vytvoříš screen - "ofotíš" si dorty, které máš poskládat. Chce to trochu cviku. Na půlce plochy monitoru je zmenšená farma, na druhé půlce zmenšené výstřižky. Pro někoho je mnohem jednodušší si dortíky vyfotit na mobil, jiní si píší zkratky na papír a podle toho dortíky skládají.... Každému vyhovuje něco jiného.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Program se ve Windows 10 jmenuje Výstřižek a skica a je součástí systémových aplikací.
    Zde názorná ukázka

    [​IMG]

    Teprva se plahočím, napěstováno bylo rychle, ale nestíhám připravovat.

    Fajn hru pezt
     
  6. Martina717

    Martina717 Pilný autor

  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mobil sa mi paci;) ale chcela by som toto vyskusat,skicar som nasla ,uz viem aj ako to funguje ale neviem si to dat vedla seba ako to mas Ty pezt vzdy mi skicar zmizne:( Viem ze to ide pol na pol ale ako na to:sleepy: to budete musiet starej sove vysvetlit :) Dakujem :inlove:

    Inak budte radi,ze u Vas je burka, u nas je teplo ako v pekle uff....
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sovicka64

    Pokud máš operační systém Windows 10 použij nový program Výstřižek a skica - bohužel nevím jak se to jmenuje ve slovenském jazyce
    Ale podle ikony to najdeš v seznamu

    Screenshot_1.png

    Také je důležité mít v nastavení systému mít povoleno přichycení oken

    Screenshot_2.png

    Otevřený program následně přesuneš na pravou nebo levou stranu, až se to dostane do určité polohy objeví se možnost, který další program se má přichytit na druhou stranu.

    EDIT: dinoalesi Taky možnost
     
    Naposledy upraveno: 29/6/22
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já to dělám tak, že zmáčknu klávesu okna (logo Windows) a šipku doprava nebo doleva, podle toho na kterou stranu dané okno chci ;)
    [​IMG]
    Za bouřku jsem ráda, krásně se osvěžil vzduch a hned se dýchá líp, to peklo vám nezávidím, ale možná k vám ta bouřka taky dorazí ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/22
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    po slovensky je to vystrihnut a skicovat ;)
     
  11. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Idem sa s tortami zahrat, ale cez weekend, vtedy budem mat cas.
    Pouzivam Ctrl+PrintScreen a potom Ctrl+V a do Paintu, hra na vrchnej polovici obrazovky, Paint na spodnej. Takto som si zvykla.
    Prajem peknu vecer!
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dakujem Vam za rady ,pekne ste mi to vysvetlili po lopate a z obrazkami :) tak som vsetko nasla trosku som sa na to kuk no dnes uz som unavena tak to necham na zajtra. Aj tak budem piect asi az cez vikend. Este raz dik a dobru noc :)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64

    Uvidíš, je to určitě rychlejší než z mobilem.

    K akci
    Už mám taky splněno ;)

    Screenshot_5.png

    Stačilo 49 her.
    Ještě odehraju těch pár her a fertig.

    Fajn hru pezt
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem věděla, že tu nějaké hotovsony najdu, když budu začínat až po desáté večer :) Gratuluji :)
    Pajdátek ze dvou ploch pohanky a pár stromů naokolo jen 150, + 3 dárky. Neva, zatočila jsem Vehiklem, vydal 100%, sice bych to potřebovala zítra, když mám v pátek volno, ale zítra by nepadlo nic, protože je do hry zavedené nové kočičí kondom.inium (Pitrýsku, tato souvislost by mne nikdy nenapadla) a to potom bonusy nepadají vůbec. To zas bude zítra směna, když budu do rána čumákovat u PC a chrupku hodím tak na dvě hodiny před odjezdem trolejbusu do práce xD
    I pajdátka pak doženu, už mám zase připravený řádek Faraonových bylinek; takže až napěstuju akční plevel, otočím okamžitou pohanku a bude to cajk.
    Držím pěsti všem bojovným farmářům i farmářkám, kteří se do skládání dobrot pustili.:)
     
    Naposledy upraveno: 30/6/22
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To se zase nadřu než se do zkratek dostanu, no mám psát pořádně, když si spletu velké B s R tak si za to můžu sám :p, ale to půjde, spěchat se má pomalu :), jak nikdy? vždyť se to přímo nabízí, je to jen slovo..., ale tečka tam není.
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Gratulka hotovsonům:music:.. já nemám krabice, opět to nepadá, ale napěstováno by bylo, kolo dalo 2x+1 a 1x100% bez krabic se nehnu ech:oops::oops:
    [​IMG]
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) hotovo
    [​IMG]
    tak nech sa vam dari , nech objednavky nepopletiete ;)
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Krásné deštivé dopoledne, u mě zatím takto :
    [​IMG]
    Kolo nedalo absolutně nic, bonusy se skoro ani neukázaly, tak jsem použila z lišty 200% a 100%, což mi z pohopole dá 60ks a z malých políček 8ks. Napěstováno bych skoro měla, ale ty zatracené krabice :(. Na hlavní mám momentálně Jutu s kapkama, z ní vypadne cca 180 krabic. Snažím se už dlouho vyšlechtit Laskavec nebo Šafrán, ale bez zdárného výsledku Láska k SH. Ale je teprve druhý den akce, ono se to podá.
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak já včera napěstovala,okamžitou sklizní laskavce nahnala padátka a je mi to k ničemu,protože jsem ráda když pošlu email nebo si dokážu navýšit zálohy na elektřínu xDA to je tak vše,takže pokus omyl a někam se s těmi dorty možná posunu:(
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Pletu všechny objednávky, výstřižek mi sice funguje ale jinak než chci. No co už, důchodkyně nezvládá .:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.