Makronková mánie (11.1. - 17.1.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Gratuluji rychlíkům a přidávám se do jejich řad :music:
    Kompletně vše naskládáno , zabaleno a všechno vykoupeno .
    Některé krabičky daly opravdu zabrat ... až jsem si myslela, že se z toho kousnu do ...... makronky.
    Teda , v mém případě , spíše do makronyxD
     
  2. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, nějak mi zlobí minihra. U 13. hry prostě nejdou makronky přesunout. Vrací se nahoru ta předchozí a prostě si jen tam tak poskakují. Hru jsem už 2x restartovala, přišla jsem o 6 krabiček a nic . Stalo se to už někomu ?
     
  3. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Toto je blbosť 6)A-E už nespravíš
     
    dasa1143, Apachie1 a bačkora85 tohle ocenili.
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som sa trosku zahrala a isla som ako pila az na 22 som sa zasekla ale vdaka vasim napovedam som kuk prve 3 presuny a isla som dalej ;) No skoncila som na 29, dosli bednicky s makronkami :( No uz sa na tom pracuje,ved casu dost;)
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    22 jsem dělala čtyřikrát. Nakonec jsem stejně potřebovala nápovědu za kterou moc děkuji jinak bych to asi fakt nezvládla:cry::p;)
     
  6. peterdanko

    peterdanko Pisálek fóra

     
    INČUČUNA1959 a sovicka64 tohle ocenili.
  7. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj, velmi pravděpodobně to není chyba ve hře :). Makronky jdou dávat na sebe pouze když jsou stejné ;). Je třeba zvolit strategii přesouvání makronek tak, aby ses nedostala do této situace u všech. Pět tahů se můžeš vrátit zpět, pokud uděláš chybu ;). Je to zelené tlačítko na spodku minihry.
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ahoj - poradí mi prosím někdo čím začít u 31? Motám se tam pořád jak hadr v kýblu a vždy začnu blbě a pak už se nevymotám...stačí mi pár prvních kroků...:inlove:
     
    INČUČUNA1959 a dasa1143 tohle ocenili.
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    hotovo i s podstatnými odměnami,hlavně picollo
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné odpoledne.
    jan.svatek - díky za krásnou práci, a že sis s ní dal a logicky jsi napsal manuál (přesně, jak to mám ráda), ale i tak jsem se ukoukla a 22 jsem dělala 3x. o_O:sleepy:xD
    No a nyní jsem si udělala 32 a ejhle, špatně, musím si proštudovat návod od dinoalesi.... a taky díky, abych to dala bez chyby.
    Každopádně mozkové závitky jsou zapojovány ;)xD.
    No a já se jdu po obídku pěkně natáhnout a podívám se na pohádku. Jsem zvědavá, kolik toho v bdělém stavu stihnu xDxDxD
    Gratuluji hotovsonům. ;)
     
  11. ajkabl

    ajkabl Zelenáč fóra

    Ahoj. Tak jsem nějak mimo....jak se nechá prodloužit čas??....tu 22 v normálním nestíhám, ale teď momentálně se snažím pokořit 32. Sice jsem se dívala na příspěvek od dinoalesi, ale paměť mám asi na vteřinu, takže nic a okno v okně neumím. No snad se podaří.
     
    hanynkach a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ajkabl - ahoj, čas prodloužíš nahoře použitím 1x Krabička na makronky a čas se vrátí na počáteční hodnotu - nutno udělat před vypršením času. Jakmile čas doběhne na nulu, tak už to prodloužit nejde.
    -je to dobře popsáno ve FAQ k akci

    prodloužení času.png
     
  13. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
    jsem s toho neštastná u 22 už to zkouším pořád do kola a ne a ne splnit asi to nedodělám ach jo


    ***Příspěvky sloučeny - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/24
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Stačí takto?
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mikeks
    zkus toto (22) - ale je to bez záruky je to správně, vyzkoušela jsem ;)
    22.png
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Způsobů je víc, já mám zažitý tento - zmáčknu klávesu okna (logo Windows) a šipku doprava nebo doleva, podle toho na kterou stranu dané okno chci.... takže na jednu stranu farmu a na druhou stranu monitoru nápovědu ;)
    [​IMG]
     
  17. mikeks

    mikeks Pisálek fóra

    supr děkuji moooc

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/1/24
    INČUČUNA1959 a Skali tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mikeks - za málo :)

    Prosím nepiš více příspěvků po sobě. Pokud chceš ještě něco připsat, stačí použít u toho již napsaného možnost "upravit". Příspěvek se otevře a ty můžeš dopsat, co máš na srdci.

    mikeks.png

    Děkuji a ať se daří
     
    lacrima a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. anvan

    anvan Dozorce fóra

    dinoalesi
    Díky moc moc moc - na první šup a s velkou časovou rezervou. :)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zatím zabaleno makronky ve 28 kolech. Kolo 22 jsem musela opakovat. Řádek bude. Napěstováno něco málo do foroty mám, ale chybí mi padátka. Tak budu hrát průběžně... Děkuji za nápovědu u 22.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.