Ohromující nálepky / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikeši,
    krásný a dle mého názoru zcela srozumitelný návod, jak na to , napsal pezt v tomto svém příspěvku.
    Více k tomu nemám, co dodat...
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Děkuji za krásný a zcela srozumitelný návod. Nějak v něm neumím najít odpověď na můj problém,
    který jsem popsal na předcházející straně.
    Existoval jsem doteď bez nálepek, budu dál existovat bez nich.
     
    Naposledy upraveno: 10/9/24
    Bokonon a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeši, v takovém případě ti doporučuji popsat svůj problém a zaslat ho na technickou podporu...
     
    -Jara05- a lacrima tohle ocenili.
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    V mém albu není nutné mít nalepeno 30 oranžových nálepek aby se odemklo to červené. Já mám nalepeno 14 oranžových a do červeného už lepím také. Nevím na jakém počtu oranžových se mi to červené odemklo, lepila jsem jich automaticky asi 10 najednou, každopádně teď jich tam mám 14 a stačí to.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikeš

    Co nerozumíš na mém stručném návodu.
    Kolik máš nalepeno žlutých nálepek, kolik máš nalepených oranžových nálepek?
    Nějaké screeny by nebyly od věci abychom se podívali s čím máš vlastně problém.
     
    -Jara05-, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  6. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Ahojte, ja to mám podobne ako ju.no
    Ukazovateľ v ľavo mi zobrazuje 43%, okno so žltými nálepkami otvorené č.1. Keď dám umiestniť nálepky - automaticky doplniť, hra zamrzne, musím reštartovať, lebo sa nikde nedá dostať, na nič sa nedá kliknúť. Nálepiek mám dosť - 372, lepidla 240. Nefunguje ani keď dám postupne umiestniť nálepky, zamŕza. Oranžový album otvorený, vyrábať nálepky mi povolí, no nikde ich nevidím. Neviem, čo robím zle..
     
    ju.no a -Jara05- tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dadulcek

    Je potřeba počkat na opravu, která už je na cestě.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na cestě? :D ke mně je tedy cesta dlouhá;), zlobí to zlobí od začátku, někdy se trefím, že funguje, jindy mráz.
    Kdo si počká, ten se dočká, tak to neřeším.
    Edit: Na druhou stranu nálepky chválím, díky bonusu z nich jsem se dohrabal do dalšího levelu bez velkého snažení. Odměny jsou taky pěkné.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/24
  9. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Ďakujem Petz ;):);)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém s alby s nálepkami by měl být již vyřešen, zkontrolujte si to.
     
    -Jara05-, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, díky, zatím funguje vše jak má. Doplnil jsem co se dalo, došlo lepidlo. I mě to pustilo ven bez odhlášení ;).
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hlásím, že vše už šlape jako hodinky.
    Ale stejně budu raději šetřit na další sezónu, tuhle už bych do konce nedotáhla.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dotaz
    Pokud budu mít vylepený všechny nálepky v červeným albu,tak na další sezónu mi bude stačit sehnat 150 ks lepidel na jejich opětovné vylepení ?!? Barevné žetony mi tedy budou kničemu ?!?
    Zatím:
    [​IMG]
    Pořídil jsem pouze 2 balíky lepidel z našetřených FL s dekoraci z beden piccolo a florenovníků!
    Předem díky za upřesnění!
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Upgradované nálepky by měli zůstat upgradované již napořád.

    Ahoj ašada01

    Děkuji za zpětnou vazbu.
    K tomu, nechávat to na další sezónu je myslím škoda, sezóna bude ještě více jak měsíc ;)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Já po dnešku takhle ;)
    [​IMG]
     
  17. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Taky hlásím, že album funguje, už jsem v to ani nedoufala :)
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ju.no
    Děkuji za zpětnou vazbu ;)
     
    lacrima, -Jara05- a ju.no tohle ocenili.
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    [QUOTE="pezt, ... sezóna bude ještě více jak měsíc ;)[/QUOTE]

    Díky, tak to ještě zkusím, já myslela, že to kopíruje tu druhou sezonu, co končí zítra.

    Edit:
    Tak to asi stejně neposunu, nemám žetony. V odměnách jich bylo jen pár a i kdybych se rozhodla koupit balíček, tak už není k dipozici.
     
    Naposledy upraveno: 14/9/24 v(e) 7:13 AM
    lacrima, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vzal jsem nálepky na milost, sekal to v posledním týdnu jak Baťa cvičky a včera se mi podařilo vytunit všechna tři alba na 100 %, i když nemám vylepené všechno a ani nebudu vylepovat dál. Díky tomu teď sbírám denně cca 1,3 miliardy BZ z dekorací a to mě baví :D. Věřím tomu, že lovci BZ se u toho mého čísla baví (zdar, pezte), ale já jsem maximálně spokojený.