Narozeninová párty (20.1. - 27.1.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    já jsem se do akce pustila, ale plním jen že plním, jak tu píší někteří farma nešlape, neustále aktualizovat F5, občas si to zasadí co chce, pošta hrůza a otvírání beden je o nervy, renzo absolutní propadák, takže sem občas juknu a trochu provětrám a to je vše, nestojí to za ty nervy, snad aspoň dojdou dárky, které se snažím posílat svým sousedům;)
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ježíš do konce 115 hod a někteří už na to plácaj SH co blázníte času je dost já osobně budu končit nejdříve zítra :p
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si pro jistotu po dozrání řádku na SH vyšafránovala s vánočkou a nevinností nějaké kytary do zásoby, přestaly slušně padat. Že by došlo dřevo na výrobu? Zato kazet mám tolik, že budu muset pohledat v bazaru nějaký slušný stroj, abych je zužitkovala 8) Takže teď ještě v klidu pětkrát zasít a sklidit akční plevel a bude hotovo.
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak mně pro změnu zase nejde uložit do úkolu umletý produkt, zkoušela jsem i F5 a nic, tak to musím celé vypnout a pak uvidím.
     
    petr321 a jana151049 tohle ocenili.
  5. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    A mě pro změnu začíná docházet trpělivost. Problémy mám jako hroudov a ještě k tomu mi dnes z pohanky vypadlo jen 7 kazet. To už je opravdu do nebe volající. Kde mám tedy vzít padátka? Kupovat? Ani náhodou za takovou hru nehru, ještě cpát peníze? Děkuji, nebudu. Tato hra u mě vede k brzkému ukončení.
     
    hroudov, petr321 a fany2020 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lenka123, a podívala ses i do stodoly, kolik padátek přibylo? Ona ta vyskakovací lišta má občas problémy s počítáním...
     
    Skali a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vichr, sníh, výpadky internetu a k tomu problémy na farmě - vražedná kombinace. Od rána ale konečně hotovo.
    Padátka tentokrát v pohodě a to jsem zapomněla vyhodit na plochu JC. Děkuji sousedům za dárky a všem přeji brzké dokončení akce.
     
    Laca-25 a dasa1143 tohle ocenili.
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dívala jsem se do stodoly, dala jsem je semlít. Ze všech tří farem jsem namlela jen 3 výrobky. Jednu farmu mám z poloviny stromy v základu, na jedné pár stromů + pole a třetí většina stromů a arboreta. Žádný zázrak v padátkách.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lenka123, jak ze všech tří farem jsi dala semlet tři výrobky? Snad na každé jeden? Ale to je naprosto normální, ona ta sklizeň dortíků bez bonusů víc nedá... a padátka z farmy na farmu nepřesuneš.
    No, já jsem si dnes padátka pojistila okamžitou sklizní vyšlechtěného šafránu. Doporučuji skleník. I když to okamžité sklízení sežere nějaké to SH, pak máš klid až do konce akce a jen pěstuješ akční rostlinu. ;)

    EDIT: ty asi píšeš o třech plochách, ne o třech farmách. Ale do konce akce je ještě spousta času...
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
    ašada01 a matlafous123 tohle ocenili.
  10. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Y_n_O, děkuji za odpověď. Myslela jsem tím, že jsem umlela ze všeho jen 3 ks. Šafrán šlechtím, ale ještě nemám vyšlechtěno co potřebuji na pěstování.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak už aj ja mám hotovo;);).
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Kdybych mohl tak někomu pomohu :D

    [​IMG]
     
    berda27 a romanafa tohle ocenili.
  13. petr321

    petr321 Zelenáč fóra

    Dobrý den
    ta narozeninová párty co začala se zasekne a nejde nic dělat-ani se odhlasit ze hry.mlýn se take seká na tož abych mohl vložit produkt do hry.nejde ani z jednoho pole na druhe aníž by se to neseklo a jen nenačitalo procenta do kola.musim zavřít hru na tvrdo a znova se přihlasit-to třeba i pětkrát za sklizen hry.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/21
    hroudov a jana151049 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petr321 - zdravím, hraješ v samostatném klientu nebo přes webový prohlížeč ?

    O samostatném klientu je vše zde - Samostatný klient Unity
    Můžeš se podívat, zda tvůj PC splňuje požadavky pro hru - ty zjistíš zde - Unity/WebGL klient
    Důležitá je i kvalita internetového připojení...
    Pokud hraješ v prohlížeči, vyzkoušej třeba jiný (GCH, Edge, hráči zkoušeli i Pale moon, apod).
    Rovněž je dobré vypnout všechny zbytečné programy v PC, vypnout si animace, snížit kvalitu grafiky (najdeš v nastavení hry). Pokud máš Windows 7 a 8, můžeš mrknout na toto - Zvětšení RAM PC/NTB pomocí USB flash disku.
    Pokud máš Windows 10 a používáš prohlížeč Edge (aktualizovaný na verzi 88.0.705.50) - tak kolega pezt dnes psal toto (klik).
    Vše najdeš i v technickém FAQ
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    tenista99 neprovokuj a najdi cestu jak mi pošleš kytary-klidně ilegálně-;) jinak gratulka jsi hvězda:p:)
     
    tenista99 a romanafa tohle ocenili.
  16. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak já jsem teď rozpěstovala, haha, no, zkrátka zaměstnání je větší prioritaxD
     
    Apachie1 a tenista99 tohle ocenili.
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @dasa1143 - Děkuju a věř mi že kdyby to nějak šlo tak to udělám :D Ale ne hvězda nejsem :D Já ani tu akci nechtěl mít hotovu hned jen občas když jsou menší akce tak protočim pár PL a zrovna padlo 2x100% tak pak ta akční když jí neni potřeba moc přibývá rychle no a padátka jsem dohnal okamžitou pohankou jelikož když už mám bonusy do stodoly proč to neudělat :D Jenže ono to stačilo a druhý den ráno hotovo. Čekám na něco kde vážně budu muset použit všechny PL a SH bonusy atd :D Nějakou třeba velkou honičku a nějakou hezkou odměnu :D :p
     
  18. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Přeji všem dobré ráno, napěstováno je už od včerejška. Čekám na posledních 60 kytar. kazet je dost, i dnes dopadaj a bude hotovo komplet. Stáhla jsem si klienta, docela šlape , občas zazlobí při otvírání beden, ale F5 která se vrátila mi moc pomáhá. v práci na mobilu Honor 8, hraji přes unity, sice jí to chvíli trvá, ale je tam špatný signál celkově,ale dokážu sklidit akční a zasít a to mi stačí, ostatní nechávám na doma. jedu stále na mobilu přes Puffin. Renzo se také zlepšil i když střílení balónků je jednou za 20a podruhé 3, zkrátka občas balónek nesestřelí. Hezký den.
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Další poznatek z vymakané farmy.V normální framě mám od včerejška hotový stonek,ale ve stažené verzi mě v družstvu chyběly doplnit poslední růže a klobouk.Co to zas je?
     
    Naposledy upraveno: 24/1/21
    Kelly1963 tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    84 hodin do konce narozenin, zatím 344 kazet, 564 kytar, dorty rostou na poslední dodání. Chybí zaplnit poslední okénko s oslavou a tím pádem i stonek a poslední dodání růží do úkolu v družstvu.
    Padátka padala samospádem, nic jsem nedoháněl, bonusy nula, normální pěstovačka (samozřejmě na začátku SH, sem tam na pole vrtulka). MJS, hnůj, voda.
    jana151049: nenormální farma :D
     
    Kelly1963, -Kuteno- a tenista99 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.