VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak u nás na jihu Čech také OK 8)
     
    dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  3. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Od rána farma jela jak má, teď se tam nedostanu. Západ Čech.
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. hythulin1

    hythulin1 Zelenáč fóra

    Ahoj,takě se nedostanu Plzeň.
     
    Pitrýsek47, danielka0000 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, tož střed Brno hlásí špatné :sleepy: ovečky se chvilku ukázali tak sem můžu konečně napsat, ale farmička je zase pryč.
     
  6. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Už se to rozjelo. Uvidíme na jak dlouho.
     
    michalka59 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Já nemám v Protěžovém údolí absolutně nic.Žádné stromy a prázdná políčka.Taky před chvílí jsem měla vůbec problém se tady dostat.Valašsko.Nejede.Tato stránka je nedostupná.-.-:(
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. LuckyDi78

    LuckyDi78 Pisálek fóra

    Taky Brno a doteď nejelo... Poslední dobou jen koukám na fórum, jak je všechno v pořádku, a přitom se na farmu nedostanu.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    SK fičí už 3. deň bez problémov,aspoň som nespozoroval žiadne.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Na našem to nešlo. A přes operu do EN.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. LuckyDi78

    LuckyDi78 Pisálek fóra

    A už to zas nefunguje, nestihla jsem ani přesadit...
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, taky bych rád věděl, kde je zakopaný pes. Proč v Opeře ano a v Edge, Firefoxu, outu ne. Nepřepínal jsem, ale podle ohlasů čtu. Jsem snad ajťák nebo běžný občan, který využívá služby poskytovatele? Jestli nás inteligentní síť spolu s virtuální asistentkou Evou chrání před útoky? proč jen někde? (u mě Plzeň)
    Je problém u Bigpointu?

    Tato stránka je nedostupná, www.farmerama.com neodpovídá, reakce serveru farm.byla příliš pomalá....
    Diagnostika sítě: není problém...zkuste aktualizaci, připojení atd. vše v pořádku.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak opět kytička a pak sbohem,stránka je nedostupná.A nikdo nám nic neřekne.Nebaví mě to.
     
    -Jara05-, jarege a LuckyDi78 tohle ocenili.
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já vám klidně napíšu. Víme, že jsou nějaké potíže, ale zatím nemáme další informace :(

    Přeji hezký den
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také hlásím střídavé potíže okres Ústí nad Labem.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím všechny. Dnes mi Farmerama též jde - nejde - jde. Mám modem "nula dvojka". Dnes jsem pracně naistalovala Operu dle návodu Pezteho (v těchto technických záležitostech jsem naprostý laik) a tím také děkuji Peztovi.
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kocieva: Gratuluji, chápu, že adaptace byla a je nutná k přežítí, ale zase takový závislák nejsem abych tohle podstupoval. Tak zahynu jako dinosaurus.
    I modem? O2 Smart box 2.
    Jedině ještě anténu na Měsíc nebo na Mars.
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já nevím co furt máte, u nás na Beskydách je to pořád ok.... tož asi, že su na kopcu:p xD;)
    Občas to zpomalí, občas ztuhne, ale po restartu zasejc fachá :)
    Něco mi říká, že to nebude tak úplně lokalitou ;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jóo dinoalesi, to bych nepsal, protože mně dřív taky vše fachalo a to si neumíš představit jak jsem to schytal :D. Na každého jednou dojde, asi i na mě, ale mě by fakt zajímalo, čím to je. Čím víc indicíí tím lépe.
    Teď hra taky běží jak má.
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
    polacka, bačkora85 a evainfo tohle ocenili.
  20. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, také jsem stále v potížích. Píše mi to totéž, co Pitrýskovi: Tato stránka je nedostupná, www.farmerama.com neodpovídá, reakce serveru farmerama byla příliš pomalá. Internet od lokálního poskytovatele mně funguje zcela bez problému a instalovat a zkoušet všechny možné prohlížeče nehodlám. To raději naposledy sklidím a už nezaseji. Jinak okres Brno venkov. Ale mám pocit, že se tu vždycky, když to nefunguje, objevuje skupina stejných jmen (avatarů).