Jáma lvová (14.3. - 20.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ve finále jsem do toho šla taky xD rozpěstvávám od 20h a vytočeno[​IMG][​IMG] tak je chci co nejvíc využít, zítra volno tak jedu až do odpadnutíxD
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Vzhledem k tomu, že mám stále v paměti akci chrám z roku 2O16 ,tak jsem se do poslední chvíle obávala nějaké kulišárny. Nestalo se, splníš družstvo a jen naklikáš. Čím to je, že víc si pamatuji chrám, nebo školu, kdy se ještě nedaly kupovat semínka na trhu a nedostávala jsem z váčku jednu kytku?;)
    [​IMG]
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.No,nesklamali ste. A ja som práve rozpestoval... :p
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, to dáš, když jsme s Prepperkou dočasně odpískaly kvůli časoprostoru výlet k horizontu události...

    Gordonko, trpké zkušenosti se do toho šuplíčku v paměti zapíší trvaleji, než ty pozitivní, tím to asi bude. Proto si musíme radost dělat sami každý den, není na příděl :)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, když to "vyvane" tak já raději vzpomínám na ty akce, kdy to nešlo jako po drátkách, kdy náhodně číslo nepřálo a musela pro to něco udělat. Navzdory. xD
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to máme podobně, i když Ty to stíháš dřív :)
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak, podobně jako vám, mi večer zatrnulo, že jsem něco pokazila, když jsem první dveře bezhlavě naklikala... podle všeho bych měla získat i ty druhé 2 dekorace 8) tak snad mám dost těch ornamentů.
     
  8. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak také hlásím hotovo ;).
    Všem rychlíkům gratulka a těm, co hrají přeji ať se daří :).
    Hezký pátek a nadcházející víkend ;):)
     
  9. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Ha, jak se mi to stalo, že jsem už hotová? Jak moc nečtu ty návody, spíš spoléhám na to, že to pochopím při hře nebo ještě víc spoléhám na fórum, tak jsem myslela, že tam bude nějaký zádrhel s těmi obrazci. Tak sbírám, dodávám, obávám se a najednou! Konec. Pravda je, že jsem na KŠ dostala +1 a +100, to se to jede. Tak přeji všem také rychlou hru.:inlove:
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem to do rána od večera zvládnul... ale byla to fuška!8)
    .
    Konečně hotovo! (Edge)Nebo že by ne? (Unity klient)
    [​IMG][​IMG]
    To je jak bumerang!
    Škoda, že po "opětovném splnění akce"* (dodání 4x4x999 znaků) v Edge se nepřičtou žádné odměny...;)
    Stačí přepnout z Unity klienta do Edge, a mám splněno! xD A tak pořád dokola... o_O

    * Jde samozřejmě jen o problém se zobrazením po dokončení akce. Uvádím to pro ty, kteří hrají v Unity klientu, aby nebyli překvapeni...;)
     
  11. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Jak získám dekorace? Díky předem za radu.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. dekorace získáš splněním akce. V odměnách jsou i dekorace.
    Princip plnění akce:
    V rámci akce navštívíme celkem osm místností Jámy lvové. Každá místnost obsahuje troje dveře, které je třeba odemknout kombinací těch správných žetonů. Dveře odemkneme prostřednictvím tlačítka Hrát úkol, čímž současně plníme jednotlivé úkoly. Popis, jak získávat klíče, najdete níže. Jakmile otevřeme jedny libovolné dveře v místnosti přes tlačítko Další se přesuneme do další místnosti . Postupně tak obejdeme všech osm místností, po otevření dveří v osmé místnosti se ocitneme zpět v místnosti první. Tam budou k otevření jen dvoje dveře (ty, které jsme už předtím otevřeli zůstanou otevřené), po otevření dveří se opět přes tlačítko Další přesuneme do další místnosti. A tak dále, až k osmé místnosti, z níž se po otevření dveří dostaneme zpět do první místnosti, již potřetí, v níž budou k otevření poslední dveře. Po jejich otevření budeme opět postupovat do dalších místností, až k osmé, poslední.

    Pro odemknutí dveří v jednotlivých místnostech potřebujeme čtvercové, kruhové, trojúhelníkové a hvězdicové žetony.
    [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ty získáme plněním úkolů, které se nám objeví v Družstvu. Všechny tyto úkoly jsou dočasné a po skončení akce z Družstva zmizí.

    Přeji hezký den
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také tomu nějak nerozumím.Ale ,jinak pěstuji akční rostlinu,klikám kde se dá a předpokládám,že až napěstuju potřebnej počet,dodělám i akci! Zatím mám řádek a jednu dekoraci!8):wuerg: Tak snad je to dobře!o_O
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - je to tak dobře. Až dopěstuješ a dodáš akční úkoly v družstvu budeš mít dost odznaků na dodání pro všechny odměny včetně dekorací a řádků.

    Přeji hezký den
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Buď jsem líná přemýšlet, nebo už jsem stará a b..á, ale jedu "a la" kaolín - klikám kam se dá, někam se posouvám, a očekávám, že když dopěstuji kytku, tak odznaky vystačí na celou akci a bude hotovo. Ale chybí mi poslední otočka kytky, rostliny a zvířata už jsem všechny dodala, odznaky vyměnila a stejně jsem pořád ve 2. místnosti.
    Jen jestli to není ta 4.místnost...o_O
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Klik sem klik tam a je hotovo!xD8)
    Jen tvůrce hry asi ví,jak to celé funguje!:wuerg:
    Jak jsem zjistil až skoro ke konci,tak po nějaké činností je nutné kliknout u lva na "další" , anebo vylézt z akčního okna a vrátit se nazpět. Mezitím se pěstuje akční plodina!:)
     
  17. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Kdybych si nepřečetla komentáře , tak jsem to moc nepochopila , ale klikala jsem na zelená políčka a něco z toho vypadlo ! Tak uvidíme dál !:music:
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jela jsem jen MJS+SH+ZH+voda+hnůj a hlásím hotovo :)
     
  19. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Ahoj,hotovo.Pro mě tak trochu nuda akce.
     
  20. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Ahoj, Mám už od rána hotovo, ale mám problém. Třetí dveře jsou otevřené a nejde mi dodat žlutá hvězdička, tu nemám,
    Stonek stonkuje. Psala jsem ráno na podporu a zatím odpověď žádná
     
    kytka50, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.