Jáma lvová (14.3. - 20.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Potěš koště, modíci pevné nervy, dobře se vyspěte, tuším, že to nebude jednoduché :D.
    Jinak perfektní návod, díky.
     
  2. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Taky já se pustím do akce. Je super,že tentokrát bez padátek,tak bude o starost méně. :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když jsem viděla ty znaky na otevírání dveří, neměla jsem z toho dobrý pocit. Kdysi to tady už bylo a ty znaky padaly náhodně, takže se spousta dveří otevřít nedala. Tady je to pojištěno získáním z družstva, bezva. A kytek taky není moc, i když z jedné plochy.
    Tak všem účastníkům zájezdu přeji příjemný pobyt a hodně suvenýrů :)
     
  4. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    Taky se do toho pustím a uvidím jak to dopadne. Všem přeji hodně úspěchů v plnění.
     
  5. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Jsem na vážkách-ale asi né,odměny nic moc.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, možná máš na mysli chrám, který se otevíral různými klíči. Pokud si pamatuji, je to již dávno, tak tenkrát jsem problém neměla. Nejdříve jsem si otevřela dveře s dekoracemi a až pak vybírala ostatní dveře, za kterými byly "lákavé" odměny. Kdo to tenkrát udělal naopak a nejdříve si vybral odměny a dekorace nechal nakonec, tak dost často se pak už kulatého, čtveratého klíče nedočkal a tím i dekorací do řádku.
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky dávám pauzu, díky dinoalesi za výpočty a tolik toho nedám. Ať se daří těm co do akce jdou ✌
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, přesně tu akci jsem měla na mysli. Já jsem ji dohrála, ale vím, že spousta hráčů ne, právě proto, že brali, co přišlo a nevybírali...
    Proto jsem ráda, že tady jsou vstupní "kódy" z družstva a nikdo nebude ochuzený o odměny :)

    EDIT: kdyby někdo potřeboval nutně vědět, co to bylo za akci, tak první Chrám dveří, rok 2016.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Podezřelý ticho po pěšině. Nikdo ani nehlásí stav padátek? xD
    ---------------

    U mne padátko ani jedno :wuerg:, ale hra jde dobře, dodávací úkoly hotovy, teď už jen napěstovat.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pšššt, ještě si někdo najde další dveře a místnost...
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vysoce intelektuální hra :eek:. Dodal jsem plody a zvěř, tupě naklikal cokoliv, kam mě to pustilo, a teď budu čekat, až se mi napěstují tisíce kytek, abych mohl dodat pár zelených čtverců :music:.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    stěby, tak si dej na telefonu QuizzLand, není vysoce intelektuální, ale umí potrápit, snad budeš spokojen v mezipěstováním tady...
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer v jámě lvové:) plody a zvířátka dodány a pěstovat začnu až o víkendu :p

     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Y_n_O - Na trápení mozkobuněk mastím na mobilu sudoku ;). A já si až tak nestěžoval, jen jsem vyjádřil drobný povzdech. Ono je to někdy i ideální kombinace po návratu ze zaměstnání - tupé kliky s malovaným výsledkem xD:p.
     
  15. evinana

    evinana Expert fóra

    Napěstováno, dodáno, místnosti vysmejčeny a u druhé akce čekání jen na lednice;)
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak to by bylo....
    [​IMG]

    Hezký večer všem :)
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Takže základ by byl...
    upload_2024-3-14_20-24-20.png
    ...jdu otevírat dveře.

    Hotovo. Ale nechtějte vidět, co mě čekalo do dodání všech znaků - všechny znaky v počtu 999 ve všech dveřích!xD

    [​IMG]
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No co, párkrát bys otočil družstevní úkoly a taky by to šlo xD
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Ještě 100ks bzučáku a bude po všem. Ale to až zítra. Dnes už to balím. Dobrou ;)
    P.S. Stonek je doma a to se počítá :p
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A je hotovo a žádné 999 jako u kolegy nemám :)

    upload_2024-3-14_21-58-9.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.