Jáma lvová (14.3. - 20.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    nanyblacks a Kudrnová tohle ocenili.
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci určitě dělám, jen je to nějaká novinka, tak snad to pochopim:D
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám pauzu ;)
     
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zajímavé to může být pro začínající hráče, pokud nemají některý z produktových stromů - viz odměna zde (úplně dole).
    A příspěvek +1 z některých stájí taky není k zahození...
    Já do toho pochopitelně půjdu s plnou vervou, není jinak možná...
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Akce vypadá dobře, určitě plnit budu :)
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jak se dostanu do čtvrté místnosti? :eek:
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dob to si zabil.Môžeš sa aj štvornožky prehrabať:D:D:D.Keď to nevieš ty ako to máme vedieť my?Uvidím či do akcie pôjdem zajtra 14:00 hodina bude kľúčová.Ale moc sa mi nechce.
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Možná je to zbytečná otázka,ale přesto se zeptám.Stromy a zvířata doufám půjdou dodávat i z BAHA?????Díky.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - zdravím, podle testu se jedná o plody stromů z farmy. Již je to doplněno ve FAQ k akci :)

    Aktualizujte si, prosím, stránku s FAQ k akci ;)
     
  10. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    Dobe do čtvrté místnosti se klidně i doplazím, ale mám dvě jiné otázky
    Za prvé - kde získám akční kytku bzučákový kaktus, opravdu až ve středním koši za 100kč ?
    Za druhé - co budeme dělat s voodoo kytkou kterou dostaneme na začátku akce a která je i v malém košíku ?
    PS. předpokádám že je chyba v oznámení, ale přesto se chci ujistit, jestli umím správně číst :)
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hel.cak - to jen zkoušíme, zda oznámení někdo čte ;) Prošla jsi na jedničku s hvězdičkou;)

    Děkujeme za upozornění
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak opět akce, nic moc nedávající, odměny jenom samé tajemničky, které obyčejně končí v liště. Pro začátečníky dobré stromy, které se nedají koupit. Počasí se má zhoršit, tak asi do té akce zase půjdu. Pěkný den ať se daří..;););)
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte ve spolek, tak pokus o něco jiného, ale v zásadě jen pěstování a dodávání do úkolů, ale i tak cením změnu :)
    Pro mnohé super, že nebudou potřeba padátka, což je asi taky plus:)

    Ale co bude potřeba na splnění komplet celé akce je:

    Bzučákový kaktus - 11.120 (hlavní louka)
    Zvířata v protihodnotě - 198.000 (farma)
    Plody stromů v protihodnotě - 252.000 (farma)
    Snad jsem počítala správně...

    Zítra hurá na to, ať se všem daří ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
  14. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Nová akce, a to ještě jedu tu předchozí... :music: :p Ale odměny se mi líbí, dokonce i nějaký ten floren, pikolka a stonek pro mě taky super. Jak je na něm +1, tak to jistě beru. Leda by tam ještě někdy dali +100% natož 200%, ale toho se asi nedočkáme, tak těch +1 je vlastně skvělé.

    Hlavně že do akce nejsou potřeba padátka, a pěstování taky bude stačit voda hnůj, žádná chemie (krom rozpěstování).
     
  15. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Velice mě potěšila akce bez padátek, kvítí chtějí celkem málo, takže akce na pohodu a protihodnoty na dodávky snad budu mít dostatek.
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, nová akcička na kterou se těším ... vlastně, jako na každou ;). Nevynechávám i kdyby odměny stály za pjd, protože kapka ke kapce ... se počítá :). Takže, kdo zítra bude na startu, přeji ať se daří ;)
    Jako obvykle .... dinoalesi ... děkuji za výpočty ;)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce vždy připravena. Nějak si RT oblíbilo akce na jedné ploše. No, ono počet plodin vypadá příznivěji... dinoalesi díky za výpočty.
     
  18. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Nová akce, tak snad bude chodit. Uvidíme, co to přinese, tak ale stejně dělám.
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Zkusím.Uvidím jestli jsem to dobře pochopila
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jdu do toho! A hlavně si mohu ráno sklidit celou farmu a no problem s padadly. Na noc dám stromy s velkou hodnotou plodů. Však se budou hodit.