Dobrodružství na severním pólu (20.12.2023 - 3.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hona

    Hona Zelenáč fóra

    Děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    hroudkov - zdravím, pod číslem dodávky č. 61 je ta 3 dekorka. Podívej se, jestli máš již hotovo, najdeš jí v dekoracích. Přeji příjemnou hru
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte. Pěstování doklikané, řádky získané, dekorace vydávají bonusy, pak je dám do řádku; jen ještě musím počkat na další bonusová políčka, mám jen 49 miniher. Ne že bych těch 35 SK nutně potřebovala (k dispozici 3.087 korýtek), ale těch 25 mincí za hru se bude hodit. No a pak musím ještě vymyslet, co si koupím. Pikolku už jsem koupila, asi to utratím za vrtulky a nějaké další kapky. Zatím mám 305 hvězdomincí. Ještě se párkrát bonusová políčka otevřou :)
     
  4. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Tato akce se mi líbí, nikam se nemusím honit, přestože jsem tu přes vánoce moc nebyla, tak mi chybí dopěstovat jen na poslední dárek. Dekorky vysazené a čekám až vyberu bonusy, pak půjdou do nebíčka :). Moje kombinace na třicet mincí - růžová, žlutá, modrá, červená. Uvažuji co koupit za zbylé mince (z pikolky se mi tentokrát vyklubala kytice), asi koupím bedny s bonusy a budu doufat, že tam bude bonus na rostlinky :).
     
    Naposledy upraveno: 30/12/23
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Další krásný úlovek 5x domorodý krocan

    upload_2023-12-30_22-19-15.png
     
  6. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Krásného Silvestra, mám splněné všechny úkoly, ale i když je splněn stonek a konfetové kýchnutí, tak mi to píše, že dekorace není v mém inventáři, poradí mi někdo?
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj DandyV,
    dekorace jsou takzvané (+) musíš je dát na plochu, vyčerpat a po odstranění z plochy už půjdou dát do stonku. Pokud jsi dekorace koupil máš je určitě v liště.
     
    sovicka64, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek, který je hned nad tvým. Začni normálně psát do nového příspěvku a dotyčnou osobu jen oslov. Děkuji Skali
    Bedlivé_oko
    ***odstraněna zbytečná citace
    děkuji za radu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/12/23
    Bedlivé_oko tohle ocenil(a).
  9. flomka

    flomka Zelenáč fóra

    Ahoj nemúžu přijít na to jak otevřít Santovu dílnu a mám otevřené všechny dárky v Sobím expresu č1,č2 mám pročtené rady,ale už jsem zoufalá prostě se dílna neodemčela.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj flomka,

    klikni na dveře vpravo
    a pak zelené tlačítko Hrát - viz obrázek

    upload_2023-12-31_11-19-19.png
     
    mrkvicka9 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. flomka

    flomka Zelenáč fóra

    Bedlivé_oko
    Děkuji,ale Santovu dílnu jsem měla otevřenou,ale už jsem na to přišla,že musím otevřít v Santově díně po pravé straně lištu.
    Všem přeji štasný Nový rok a pohodovou hru.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak štastnej novej rok farmáři u mě ten starý končí štastně konečně můj 1 florenákxDxDxDxD
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Aktuální stav[​IMG] :)
    Po vybrání dekorek,jsem už většinou jel na náhodu.Mincí padalo docela dost.Z krámu vybrána bedna piccolo a bedny s neony.
    Náhodné odměny byly slušný,nejvíce potěšili šlechtěnci.
    Škoda že akce netrvá déle:
    [​IMG]
    [​IMG] 8)
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Stastny Novy rok 2024 Vam prajem,hlavne vela zdravia,stastia,lasky a samozrejme nech sa Vam dari vo Farmarceni a mate z toho iba radost :)
    Ja uz skusam kombinacie no k 30 minci som sa nedostala ale zato som mala kadejake lepsie odmeny ;) Za mna akcia cez sviatky na pohodu a zvladla to aj bosorka aj ked slimacim tempom :)
     
  15. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak nevím kde mám vzít měsíční kytku když mám vše hotový a nejdou mi ty klíče otevřít, tak že jsem asi sázela zbytečně.
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pinda-ada - přečetla sis pořádně FAQ? Také můžeš použít šipky k posunu herního plánu nahoru a dolů

    upload_2024-1-1_14-29-46.png

    Přeji hezký den
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pindo-ado
    Myslím, že bys mohla (a měla) něco napsat Farmářce-X jako odpověď
    , protože jinak by se tvůj příspěvek dal chápat jako zbytečné zahlcování fóra (spam) - a to je jaksi přes čáru... Pravidla chování v diskuzním fóru nalezneš zde.
    Protože je Nový rok, zkus prosím svůj příspěvek Upravit (něco dopiš), ať dává alespoň nějaký smysl.
    A pokud máš nejasnosti, jak psát odpověď, podívej se na obrázek, prosím - snad to z něj bude pochopitelné...
    [​IMG]
    Děkuji a přeji ti hodně štěstí nejen ve hře, ale i v osobním životě po celý rok!
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  18. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Farmářka_X díky za řadu, ale stále nevím kde získat klíče a plodinu na desivku stále nemůžu taky získat. Že se to dá posouvat jsem si vůbec nevšimla predtim. Díky a Šťastný Nový rok 2024 hlavně zdravicko přeji.
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    • [​IMG]
    • Jedlová větvička / Vetva borovice
    • Na začátku akce dostanete 5 ks, hráči s prémiem 10ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové Jedlové větvičky do počtu 5 ks.
    • Je potřeba na umletí všech akčních rostlin ve mlýně.
    • Po skončení akce bude vyměněna v poměru 1 BZ, 1 TBZ a 1 Kr za jeden kus.
    • [​IMG]
    • Měsíční svíčka / Desivá sviečka
    • Je potřeba na umletí Měsíční věncovky ve mlýně. Lze ji získat odemčením příslušného pole pomocí Stříbrného klíče. Odemčením pole získáte mnohem více svíček, než kolik potřebujete na splnění celé akce. Pokud by se vám však povedlo všechny svíčky vypotřebovat, tak další již nezískáte.
    • Po skončení akce bude vyměněna v poměru 1 BZ, 1 TBZ a 1 Kr za jeden kus.
    Toto jsou informace které jsou v tom FAQ, které sis nepřečetla. Pokud jsi opravdu udělala ty předchozí úkoly tak stříbrný klíč máš k dispozici

    Přeji hezký den
     
  20. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    K čemu je prosím ten poslední stříbrný klíč? Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.